Beta hcg vrijednosti

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    nemamimena26

    Pozdrav cure, ne znam da li sam na dobrome mjestu.
    ZM bila 31.03., 26.04. radila prvu Betu 54.95, dva dana nakon 28.05. 162.50 - kako vam se to čini?


    Odlicno.

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • minimama

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav, 16.4. je zakazala zaštita i taj dan mi je bila ovulacija. Čekala sam sljedeću menstruaciju i 30.4. uredno dobila kao i svaki mjesec (26 dana ciklus). Menstruacija je bila kao i sve druge, sa grcevima i svim simptomima kao inace. Iz puke znatizelje sam jucer napravila test i bio je pozitivan. Odmah sam otisla vaditi betu i vrijednost je 634. Sad me zanima je li to nisko ako sam zacela 16.4. i kako to da sam imala najnormalniju menstruaciju? Moze li to znaciti spontani?

  • fikus86

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Pozdrav,
    ispričavam se što se ubacujem u temu. Zabrinuta sam, a ujedno i nestrpljiva.
    U petak imam ponovno pregled.
    Zadnja M bila mi je 13.4., ciklusi su mi otprilike dugi 31 dan (+- 2 dana).
    Napravila sam test, test je bio pozitivan.
    25.5. sam bila na pregledu vidljiva samo gestacijska vrećica veličine 6-6,5mm.
    26.5. počela sam krvariti, prvo samo u tragovima pa nakon toga se krvarenje pojačalo sa prisutnošću ugrušaka.
    Ginekologica mi je ponovila pregled 28.05. gestacijska vrećica je na istom mjestu, veličine 7mm. Nepoznat uzrok krvarenja. beta 1337. dobila sam dufaston 3x2tablete.
    Ponovljena beta 31.05. 856, u dogovoru sa doktoricom prestajem piti tablete.
    Danas ponovno vađena beta i iznosi 919.
    Pokušala sma kontaktirati ginekologicu, ali nisam uspjela ni na mail ni na tel.
    Krvarenje se smanjilo za 70%, još uvijek je prisutno, al daleko manje nego prethodne dane. Molim Vas može li mi itko protumačiti moju situaciju i što mogu očekivati.

  • Avatar zoeeuzoee

    zoeeuzoee

    Broj poruka: 398

    Prijavi adminu

    Deleted user

    Pozdrav cure, ne znam da li sam na dobrome mjestu.
    ZM bila 31.03., 26.04. radila prvu Betu 54.95, dva dana nakon 28.05. 162.50 - kako vam se to čini?
    Iduću srijedu 12.05. sam naručena na prvi pregled, tada sam već u 6.tjednu.


    Super, beta se pravilno dupla☺️☺️

    👱‍♀️24 👱‍♂️23
    4 mj(2021) spontani (6 tjedni)

    Pokusavamo opet od 9 mj
    11 mj ➕🙏🙏
    1 mj 2022 spontani (8 tjedni)

  • Avatar zoeeuzoee

    zoeeuzoee

    Broj poruka: 398

    Prijavi adminu

    fikus86

    Pozdrav,
    ispričavam se što se ubacujem u temu. Zabrinuta sam, a ujedno i nestrpljiva.
    U petak imam ponovno pregled.
    Zadnja M bila mi je 13.4., ciklusi su mi otprilike dugi 31 dan (+- 2 dana).
    Napravila sam test, test je bio pozitivan.
    25.5. sam bila na pregledu vidljiva samo gestacijska vrećica veličine 6-6,5mm.
    26.5. počela sam krvariti, prvo samo u tragovima pa nakon toga se krvarenje pojačalo sa prisutnošću ugrušaka.
    Ginekologica mi je ponovila pregled 28.05. gestacijska vrećica je na istom mjestu, veličine 7mm. Nepoznat uzrok krvarenja.beta1337. dobila sam dufaston 3x2tablete.
    Ponovljenabeta31.05. 856, u dogovoru sa doktoricom prestajem piti tablete.
    Danas ponovno vađenabetai iznosi 919.
    Pokušala sma kontaktirati ginekologicu, ali nisam uspjela ni na mail ni na tel.
    Krvarenje se smanjilo za 70%, još uvijek je prisutno, al daleko manje nego prethodne dane. Molim Vas može li mi itko protumačiti moju situaciju i što mogu očekivati.


    Imala sam slicnu situaciju meni se takoder vidjela na pocetku samo gestacijska vrecica. 
    Molim te mi samo reci, nisam skuzila beta ti je sad manja nego prvi put??
    U pravilu beta se mora dupla ti svaka dva dana. 
    Zelim ti srecu da bude sve uredu🍀🍀

    👱‍♀️24 👱‍♂️23
    4 mj(2021) spontani (6 tjedni)

    Pokusavamo opet od 9 mj
    11 mj ➕🙏🙏
    1 mj 2022 spontani (8 tjedni)

  • fikus86

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Da, prvo mi je beta pala, pa je zadnja beta veća od ove prije dva dana. Ne znam šta mogu očekivat. 

  • fikus86

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu


    Bila sam na pregledu i vadila 4. Betu. Danas je 885. Moja gin ne vidi ništa u maternici, sumnja na vanmaternicnu i šalje me ujutro u bolnicu na pregled i da budem pod njihovim nadzorom. 
    Imam dvije uredne trudnoće prije ovoga i sad mi je ova trudnoća stvarno iscrpljujuća psihički.
    Plod se nije razvio, bila je vidljiva samo gestacijska vrećica, pa mi je nekako lakše jer kao krenulo je, Al je stalo na samom početku.
    Nije mi jasno zašto sumnja na vanmaternicnu ako je bila vidljiva gestacijska prošli petak veličine 6-7mm??

  • Avatar zoeeuzoee

    zoeeuzoee

    Broj poruka: 398

    Prijavi adminu

    fikus86

    Bila sam na pregledu i vadila 4. Betu. Danas je 885. Moja gin ne vidi ništa u maternici, sumnja na vanmaternicnu i šalje me ujutro u bolnicu na pregled i da budem pod njihovim nadzorom.
    Imam dvije uredne trudnoće prije ovoga i sad mi je ova trudnoća stvarno iscrpljujuća psihički.
    Plod se nije razvio, bila je vidljiva samo gestacijska vrećica, pa mi je nekako lakše jer kao krenulo je, Al je stalo na samom početku.
    Nije mi jasno zašto sumnja na vanmaternicnu ako je bila vidljiva gestacijska prošli petak veličine 6-7mm??


    Oprosti tek sam sad vidjela.. 
    Meni se takoder beta nije pravilno duplala i bila je vidljiva samo gestacijska vrecica.. I morala sam prekinuti trudnocu
    Ja sam cula da moze biti i “lazna gestacijska”
    Jeste li bili na pregledu?? Kaj vele?? 

    👱‍♀️24 👱‍♂️23
    4 mj(2021) spontani (6 tjedni)

    Pokusavamo opet od 9 mj
    11 mj ➕🙏🙏
    1 mj 2022 spontani (8 tjedni)

  • fikus86

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Bok, bila sma na više pregleda u međuvremenu.
    U subotu sam bila u bolnici na pregledu.
    Prema njihovom mišljenju još uvijek je postojala sumnja na vanmaternicnu, ali ne mogu je potvrdit.
    To što je bila vidljiva gestacijska vrećica u maternici ne garantirao da nije postojala i vanmaternicna.
    Kao, mogla je bit pseudo gestacijska (lažna), a mogla je bit i heterotopicna trudnoća (obe trudnoće i matern. I vanmater.,ali su jako male šanse za to).
    Prema uzv vidljivo je čišćenje, ali moja beta i dalje ne pada još uvijek je 846. 
    Zbunjuje ih beta, sve ukazuje na nevaljanu trudnoću i spontani, ali zbog visoke i stalne bete (od ponedjeljka se kreće od 850-920). I iz tog razloga me moraju pratit.
    Navijaju da će sve prirodno otic, i da neće bit potrebe za nikakvim operacijama.
    Danas sam ponovno bila na pregled. Beta se napokon počela spuštati. Danas je 646. Doktorica koja je danas bila općenito se iznenadila zašto su me uopće poslali na pregled pod sumnjom u vanmaternicnu ako je gestacijska bila vidljiva. Ali složila se da je bolje pratit nego da se dogodi glupost pa ko je onda kriv.
    Sve u svemu, uzv je uredan. Prema njoj mogućnost krvarenja još jako kratko jer nemam nikakvih ni slobodnih tekućina ni ništa tome slično.
    Pretpostavlja da beta ne pada iz razloga što sam pila duphaston, pa je utjecalo na prirodni slijed događaja, ali to je samo pretpostavka. Za dva dana ponovno na pregled i vađenje bete…

  • Avatar Visibaba07

    Visibaba07

    Broj poruka: 762

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, 
    Moja zadnja menstruacija bila je 25.05.Prije 5 dana test je pokazao pozitivno, dr me naručila na pregled 20.07..Razmišljam da idem pon vadit privatno betu? Koliko bi njena vrijednost trebala bit ako je sve u redu. Ovulacija je po mojoj pretpostavki bila 11.06..

    Hvaaalaa

    🙋‍♀️29
    👨‍💼31
    07/21 spontani (8tt)
    30.09.21. +
    Panorama ✔️✔️
    Baby girl M 💞

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.