Beta hcg vrijednosti

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Nicky0611

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav curke, 
    Danas sam 6+0 i jucer na 5+6 sam vadila betu koja je iznosila 8922.5. Doktorica kaze da je to premalo.
    Uzasno me strah jer sam otkako sam saznala da sam trudna imala i nekakav iscjedak pa onda neko slabije krvarenje, ali ipak cista krv-ko kad mengu dobijem.Do sad smo samo vidjeli malu gestacijsku vrecicu od nekih par milimetara. 
    Rekla je da dodjem za 2 dana, to ce biti 6+2 da vidi zumancanu vrecicu. Jel bi se to vec trebalo onda vidjeti ili sta? I kakva je vasa beta bila u ovom tjednu trudnoce? 

  • magdalena

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima :) 
    Imam 27 godina i ovo mi je prva trudnoća. ZM sam imala 16.08 i onda sam počela krvariti idući mjesec 19.09. Nisam uopce primjetila da se radi o lažnoj mengi, ali sam primjetila da mi je trajala dva dana pa je stala na dva dana i onda opet krenula, da bi na kraju krvarila skoro 2 tjedna.Nista preobilno ali opet, izgledala je kao prava menga.. Zadnja dva dana je bio smeckasti iscjedak. Ne znam zašto ali sam napravila test i bio je pozitivan. Odmah sutradan sam otisla izvaditi betu i bila je 72, za dva dana 125, i onda mi je opet za dva dana pala na 102,4. Dva dana nakon na 101.3 i sada dva dana nakon porasla na 125!? :O cijelo vrijeme sam u kontaktu s ginekologom i rekao je da pričekam jos dva dana i da trenutno nista ne mozemo vidjeti na UZV i da jedino mozemo čekati. Ja nemam apsolutno nikakve bolove, imam povremeno smećkasti iscjedak i to je to.. ima li netko slicnih iskustava s ovakvim rastom/padom bete? ://

  • mateja95

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Curke trebam pomoc. Zadnja menga 15.10 . Trebala doc 11.11 ali nista testovi pozitivni isla vadit betu i iznosi 299.10. Jel sve okej?

  • zana02

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pooz svim mamama i onima koje ce tek postati 👋👋 prvi put sam na forumu, imam puno pitanja. Unaprijed sry na poduzem posticu ☺️. E ovako, mengu sam dobila 28.11.2020. imali odnos za vrijeme plodnih dana. Inace radimo na bebici, vec imamo jednog deckica i u 4 mj 2019 bila biokemijska u 5.tj. e sad, dosla vrazica taman na Bozic, 25, ja sva ljuta al reko vise srece drugi put. Na kraju menge, imali odnos, na novu godinu. Ali ja i dalje imala iscjedat tamnosmedi, i nikako da prestane, 6.1. pocela lagana sukrvica i iduce jutro napravila test cisto da iskljucim trudnocu, no krvarenje se nastavilo, ne jako ali je bilo. Otisla gin, veli da joj izgleda kao menga, na uzv se nista nije vidjelo, i neka izvadim betu.izvadila ju jutros i iznosi 51.55?? Meni sad vise nista nije jasno???? Moram cekati da prode vikend da mogu zvati gin!! Za sad se krvarenje smanjilo. Ono, sta mi se dogada?? Inace menge uredne. Jeli koja mamita bila u slicnoj situaciji???

  • Zorana93

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Zdravo 😺
    Poslednji Pms sam imala 16.12.,duzina ciklusa je u trajanju 4 dana. Prvi nezaštićeni odnos (do kraja) bio je 31.12.,zatim 02.01. I svih ovih ostalih dana. Inače dobijam na 30 ili 31 dan.
    Kasni mi 1 dan, radila sam danas beta Hcg i ne pokazuje mi trudnoću, ali su mi rekli da sam rano odradila i da bi trebala još da sačekam. Šta vi mislite o tome? Da li sam trudna ili ne? 

  • mybaby23

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Poz zenice, pomoc! Imam pozitivan test na trudnocu nakon biokemijske trudnoce koja se desila prosli mjesec. E sad, obavila sam Uzv u 4+0 tjednu i gin nije apsolutno nista vidjela, uradila sam Hcg 19. dan nakon ovulacije i iznosi 492 iUL. Da li je to dobar rezultat, sad sam 4+3 i moram ponoviti Hcg za dva dana, sto vi mislite?? Boli me maternica i bojim se.

  • Arneela17

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Uradila sam test i pokazao mi je pozitivan rezultat. Otišla sam da izvadim BETA HCG i piše rezultat 2, HCG povišen. Šta to znači? 

  • mybaby23

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Evo mene s novim podacima:) znam da kad si ocajan citanje iskustva drugih ljudi pomaze. Uglavnom sada sam trudna 8 tj., kada sam u 4.tjednu prvi put vadila betu iznosila je 492 iUL , tri dana kasnije ponovno vadila iznosila je 1810 iUL. Pozdrav i drzim svima fige.

  • Avatar Tratinčica123☺

    Tratinčica123☺

    Broj poruka: 199

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, da li vas ima koje su radile test i bio je negativan, pa su radile betu i da je onda beta bila pozitivna? Ako mislim da sam implantaciju imala u nedjelju zbog bolova, u srijedu i četvrtak lagani smeđi iscjedak, može li mi nalaz krvi , bete pokazati pravi rezlutat? Hvala☺️

    Trudimo se od 9/21.
    👱‍♀️25- PCOS, 🙋‍♂️29- Azzospermia, mTese ❌
    Prag- donacija sjemena- 6/23.
    12.06. Aspiracija- 22🥚/–10 odličnih 🐧
    08.08. FET- 1 blastica - + na testiću 4dpt
    •Beta 8dpt- 80.14, 10dpt- 227.73, 12dpt-632.10
    Panorama-low risk- stiže curka 🧚💗
    [tickerfactory.com]

  • suzi78

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Cao svima interesuje me dal neko zna sta znaci kad je Beta-HCG  8.3

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.