Beta hcg vrijednosti

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Milica83

    Milica83

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Nasa beta danas iznosi 315,1 sto znaci da se pravilno dupla. 19.03.idemo na prvi ulaztazvuk. Srecni smo i zahvalni dragom Bogu za nase malo cudo kako nasa dr kaze to je neki mali ,,supermen”. Ljubimo vas sve i zelimo vam visoke bete i uspjesne i srecen trudnoce. P.S. Ako nekog zanima prvi simptomi koje sam imala i jos traju: natecene i bolne grudi i cesto mokrenje. To je sve za sada od simptoma.😊

  • Avatar isabelagregorijan

    isabelagregorijan

    Broj poruka: 690

    Prijavi adminu

    Sad cu vam ja napisat svoja iskustva s betama. U prvoj nisam vadila, spontani. U drugoj prva na 15 dpo 700, za 48 sati 2600, kazu sve super, dodem na uzv sa 7 tjedana, blizanci, ni jednom ne kuca srce, kiretaza. Treca trudnoca prva beta isto na 15 dpo 300, za 48 sati 750, kazu svw super, dodem na uzv, nepravilna gv bez icega, vade betu, beta 198 000, ispalo je da je molarna trudnoća, kiretaža. Četvrta trudnoća, 17 dpo beta 47, kazu niska, za dva dana 130 pa za četiri dana 800 i onda za dva dana 1080, kazu ne valja, dodem na uzv srce kuca, plod je taman, al je gv bila premala, opet spontani. Sad sam trudna 5 put. Prva beta na 19 dpo 1200, druga 3400, treća 8000, čekam uzv u utorak i nadam se čudu. U ni jednoj t dosad nisam imala simptome, svaka je bila spontani, sad opet nemam nista od simptoma i pripremila sam se na najgore. 

    [/url [lilypie.com]

  • Avatar Milica83

    Milica83

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Pomjeren nam je ultrazvuk za 23.03. zbog Korona virusa. Za sad se osjecam odlicno. Javljamo sve…

  • Avatar Milica83

    Milica83

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Nase malo cudo je tu sa najglasnijim otkucajem ❤️! 🥰Trudnoca je. 6 nedjelja i 2 dana.  Malo nam je umanjenja gestakulaciska vrecica,ali sve drugo je kako treba. Za sedam dana kontorla. Srecko svima,toliko od nas.😘

  • Avatar Milica83

    Milica83

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Gestaciska vrecica* 

  • Avatar dragana23

    dragana23

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Milica83

    Citam ovih dana vase porukice pa da vam prenesem i svoje neobicno iskustvo. 22.02.’20. Su mi ubacene dvije blastociste (5 dan). Prva beta uradjena 04.03. Iznosila je: 6,82. Za sta su mi rekli da je jako niska,ponovila sam je nakon dva dana tada je bila 7,09. Uradila sam kucni test negativan al i to mi je bilo ok jer beta nije preko 10 tako da test jos ne registruje trudnocu. S obzirom na jako niske parametre dr mi je rekla da uradim ponovo za cetiri dana betu,s tim da sam poslije ovih brojki vec izgubila nadu. Uradila sam je opet 10.03. rezultat bete je bio 47,45. sto mi je opet bilo nevjerovatno ali opet mojoj sreci nema kraja uradim i kucni test on pozitivan sa tamnim +..i poslije saopstavanja dr novu brojku bete,ona mi kaze da je uradim opet za dva dana…naravno poslusam kao i sve do sada i uradim betu sa mrvu nade jer za to razdoblje me ubjedjuju da je opet niska. Ustajem ujutru mokrim vidim malu roze mrljicu na papiru poslije male nuzde,ali nedam se omesti, taj isti dan 12.03. Radim opet betu,molim Boga da bude oko 100, i nakon najduzih tri sata dobijam rezultate moja beta 144,2. Na sta mi dr iz mog grada kaze da ne vjeruje sta se desava da je to cudo, a dr iz susjednog grada gdje sam i radila vto mi kaze da 19.03. dodjem na kontrolu ultrazvukom i da vise nema potrebe da radim betu po njoj moje malo čudo je tu u mom stomaku. Nadamo se najboljem a vama svima zelim pozitivne bete i puno malih andjela.


    Da li je moja beta niska vracene su mi 2 dan 5stanicne js 13.3 danas napravim betu iako mi je jos rano jer mi je dr stavija tek 29.3 vadit betu ali zbog moje nestrpljivosti nisam mogla cekat moja beta je 2.39 ima li tu nade 

  • oneya

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Hej curke!
    Prvi ciklus nakon biohemijske imamo plusic! 😍😍
    Beta početna 622.80, nakon 48h 1684.
    Kako vam se ovo čini? 🤗

  • Avatar Milica83

    Milica83

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Obecala sam da cu vas obavjestavati kako napredujemo i eto … I nasoj sreci dodje kraj, isli smo na drugu kontrolu i nazalost nasoj bebi je prestalo da kuca srce. Bili smo u 8+4 nedjelji. I nista nije ukazivalo da nesto nije ok. Juce sam isla na kiretazu, radjena je u totalnoj anesteziji fizicku bol nisam osjecala ni poslije budjenja iz anestezije a ni poslije otpusta iz bolnice. Ali zato psihicku jedva podnosim. Neizmjerno sam tuzna jer mi je ovo bio treci vto postupak, i bas sam se pondala da ce da uspije. Nadam se da ce ova Korona proci pa da nastavimo gdje smo stali. Zelim vam svima mnogo zdravlja i zdravih i uspjesnih trudnoca.

  • Avatar Milica83

    Milica83

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    oneya

    Hej curke!
    Prvi ciklus nakon biohemijske imamo plusic! 😍😍
    Beta početna 622.80, nakon 48h 1684.
    Kako vam se ovo čini? 🤗


    Dace dragi Bog da sve bude kako treba. Beta je odlicna.👌🏻😍

  • Avatar Milica83

    Milica83

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    dragana23

    Milica83

    Citam ovih dana vase porukice pa da vam prenesem i svoje neobicno iskustvo. 22.02.’20. Su mi ubacene dvije blastociste (5 dan). Prva beta uradjena 04.03. Iznosila je: 6,82. Za sta su mi rekli da je jako niska,ponovila sam je nakon dva dana tada je bila 7,09. Uradila sam kucni test negativan al i to mi je bilo ok jer beta nije preko 10 tako da test jos ne registruje trudnocu. S obzirom na jako niske parametre dr mi je rekla da uradim ponovo za cetiri dana betu,s tim da sam poslije ovih brojki vec izgubila nadu. Uradila sam je opet 10.03. rezultat bete je bio 47,45. sto mi je opet bilo nevjerovatno ali opet mojoj sreci nema kraja uradim i kucni test on pozitivan sa tamnim +..i poslije saopstavanja dr novu brojku bete,ona mi kaze da je uradim opet za dva dana…naravno poslusam kao i sve do sada i uradim betu sa mrvu nade jer za to razdoblje me ubjedjuju da je opet niska. Ustajem ujutru mokrim vidim malu roze mrljicu na papiru poslije male nuzde,ali nedam se omesti, taj isti dan 12.03. Radim opet betu,molim Boga da bude oko 100, i nakon najduzih tri sata dobijam rezultate moja beta 144,2. Na sta mi dr iz mog grada kaze da ne vjeruje sta se desava da je to cudo, a dr iz susjednog grada gdje sam i radila vto mi kaze da 19.03. dodjem na kontrolu ultrazvukom i da vise nema potrebe da radim betu po njoj moje malo čudo je tu u mom stomaku. Nadamo se najboljem a vama svima zelim pozitivne bete i puno malih andjela.

    Da li je moja beta niska vracene su mi 2 dan 5stanicne js 13.3 danas napravim betu iako mi je jos rano jer mi je dr stavija tek 29.3 vadit betu ali zbog moje nestrpljivosti nisam mogla cekat moja beta je 2.39 ima li tu na

    Sacekaj jos, bas je niska nazalost.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.