Beta hcg vrijednosti

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Danijela93

    Danijela93

    Broj poruka: 106

    Prijavi adminu

    Napokon 2804

    Danijela93

    Ja se nikako nemogu smiriti da.
    I sto Jo's nesto nemogu razumijeti uvijek Sam koristila clear blue test Sa tjednima ili onaj digitalni oni uvijek pozitivno pokazu a ovi jeftiniji obicni negativno.

    Sad Mi uopce nista vise nije jasno I strah me.
    Nadam se da je sve uredu

    Odi betu izvaditi radi svoje psihe… A meni je cb bacao sjene, a nisam bila trudna, i sad sam uzela neke divlje i odmah pozitivni i cb digitalni, ali isto radi mira u glavi betu izvadila


    I meni Digitalni pokazuje cijelo vrijeme. Cak I obicni jedan Iz Müllera Mi pokazuje samo ovi drugi ne. A vidjet cu neznam ni Sama. Mozda I pricekam Jo's tjedan Dana PA Odem na ultrazvuk. Ja zivim u Austriji I ovdje nema bas tako privatno da odes I da ti izvade krv. Glupost. A moj Dr. Opce prakse kaze da radim sve kako Mi ovi u klinici kazu. Mah vidjet cu. Neznam zasto Sam I radila dalje testove ako su ovi bili pozitivni cijelo vrijeme. Hehe moja Luda glava. 
    Bojim se ponadati da se nebi razocarala opet. Ali Onda Sama sebi kazem ako je sudeno sudeno je I biti ce ako nije nemogu nista promijeniti. 

    Uglavnom hvala vam 😘

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    Danijela93

    Napokon 2804

    Danijela93

    Ja se nikako nemogu smiriti da.
    I sto Jo's nesto nemogu razumijeti uvijek Sam koristila clear blue test Sa tjednima ili onaj digitalni oni uvijek pozitivno pokazu a ovi jeftiniji obicni negativno.

    Sad Mi uopce nista vise nije jasno I strah me.
    Nadam se da je sve uredu

    Odi betu izvaditi radi svoje psihe… A meni je cb bacao sjene, a nisam bila trudna, i sad sam uzela neke divlje i odmah pozitivni i cb digitalni, ali isto radi mira u glavi betu izvadila

    I meni Digitalni pokazuje cijelo vrijeme. Cak I obicni jedan Iz Müllera Mi pokazuje samo ovi drugi ne. A vidjet cu neznam ni Sama. Mozda I pricekam Jo's tjedan Dana PA Odem na ultrazvuk. Ja zivim u Austriji I ovdje nema bas tako privatno da odes I da ti izvade krv. Glupost. A moj Dr. Opce prakse kaze da radim sve kako Mi ovi u klinici kazu. Mah vidjet cu. Neznam zasto Sam I radila dalje testove ako su ovi bili pozitivni cijelo vrijeme. Hehe moja Luda glava.
    Bojim se ponadati da se nebi razocarala opet. Ali Onda Sama sebi kazem ako je sudeno sudeno je I biti ce ako nije nemogu nista promijeniti.

    Uglavnom hvala vam 😘


    Ja sam u njemačkoj i zbog nervoze i stresa do prvog pregleda sam imala jake bolove u stomaku i na hitnu i tamo mi krv izvadili za 1 vremena nalaz bio gotov 

    [lilypie.com]

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    I naravno cim su mi rekli beta pozitivna meni bol kao rukom odnesena.. Kazem ti psiha je čudo 

    [lilypie.com]

  • Avatar Danijela93

    Danijela93

    Broj poruka: 106

    Prijavi adminu

    Napokon 2804

    I naravno cim su mi rekli beta pozitivna meni bol kao rukom odnesena.. Kazem ti psiha je čudo


    MA znam da psiha je uzas… 
    Jos pogotovo kod mene koja Sam radila umjetnu I Onda pazis na svaku sitinicu. 

    Meni je prosao Termin Menge prije 5dana Ali neznam uopce Dali. Zena moze dobiti mengu od ovih silnih tableta koje uzimamo u procesu ovome. Uglavnom kako bilo nadam se pozitivnom 🙈

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    Danijela93

    Napokon 2804

    I naravno cim su mi rekli beta pozitivna meni bol kao rukom odnesena.. Kazem ti psiha je čudo

    MA znam da psiha je uzas…
    Jos pogotovo kod mene koja Sam radila umjetnu I Onda pazis na svaku sitinicu.

    Meni je prosao Termin Menge prije 5dana Ali neznam uopce Dali. Zena moze dobiti mengu od ovih silnih tableta koje uzimamo u procesu ovome. Uglavnom kako bilo nadam se pozitivnom 🙈


    Nisam bas upućena u umjetnu oplodnju, ali pretpostavljam da se radi ajmo rec ma 14 dc, (za cikluse od 28 dana) i da bi se recimo po kašnjenju menge trebalo vidjeti… A opet neko moje mišljenje je da ako nije doslo do začeća tijelo se mora očistiti bez obzira na tablete, tako da ja iskreno vjerujem da je to, to i da si trudna i da vam je uspjelo 😍 i naravno očekujem da mi javis rezultate 

    [lilypie.com]

  • Avatar Danijela93

    Danijela93

    Broj poruka: 106

    Prijavi adminu

    Napokon 2804

    Danijela93

    Napokon 2804

    I naravno cim su mi rekli beta pozitivna meni bol kao rukom odnesena.. Kazem ti psiha je čudo

    MA znam da psiha je uzas…
    Jos pogotovo kod mene koja Sam radila umjetnu I Onda pazis na svaku sitinicu.

    Meni je prosao Termin Menge prije 5dana Ali neznam uopce Dali. Zena moze dobiti mengu od ovih silnih tableta koje uzimamo u procesu ovome. Uglavnom kako bilo nadam se pozitivnom 🙈

    Nisam bas upućena u umjetnu oplodnju, ali pretpostavljam da se radi ajmo rec ma 14 dc, (za cikluse od 28 dana) i da bi se recimo po kašnjenju menge trebalo vidjeti… A opet neko moje mišljenje je da ako nije doslo do začeća tijelo se mora očistiti bez obzira na tablete, tako da ja iskreno vjerujem da je to, to i da si trudna i da vam je uspjelo 😍 i naravno očekujem da mi javis rezultate


    Hvala ti puno I ja se nadam da cu javiti pozitivno rezultate. Hvala jos jednom 😘

  • oneya

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    https://imgur.com/a/oo5oXcV [imgur.com]

    Negativna? ⚘

  • Avatar Milica83

    Milica83

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Citam ovih dana vase porukice pa da vam prenesem i svoje neobicno iskustvo. 22.02.’20. Su mi ubacene dvije blastociste (5 dan). Prva beta uradjena 04.03. Iznosila je: 6,82. Za sta su mi rekli da je jako niska,ponovila sam je nakon dva dana tada je bila 7,09. Uradila sam kucni test negativan al i to mi je bilo ok jer beta nije preko 10 tako da test jos ne registruje trudnocu. S obzirom na jako niske parametre dr mi je rekla da uradim ponovo za cetiri dana betu,s tim da sam poslije ovih brojki vec izgubila nadu. Uradila sam je opet 10.03. rezultat bete je bio 47,45. sto mi je opet bilo nevjerovatno ali opet mojoj sreci nema kraja uradim i kucni test on pozitivan sa tamnim +..i poslije saopstavanja dr novu brojku bete,ona mi kaze da je uradim opet za dva dana…naravno poslusam kao i sve do sada i uradim betu sa mrvu nade jer za to razdoblje me ubjedjuju da je opet niska.  Ustajem ujutru mokrim vidim malu roze mrljicu na papiru poslije male nuzde,ali nedam se omesti, taj isti dan 12.03. Radim opet betu,molim Boga da bude oko 100, i nakon najduzih tri sata dobijam rezultate moja beta 144,2. Na sta mi dr iz mog grada kaze da ne vjeruje sta se desava da je to cudo, a dr iz susjednog grada gdje sam i radila vto mi kaze da 19.03. dodjem na kontrolu ultrazvukom i da vise nema potrebe da radim betu po njoj moje malo čudo je tu u mom stomaku. Nadamo se najboljem a vama svima zelim pozitivne bete i puno malih andjela. 

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    Milica83

    Citam ovih dana vase porukice pa da vam prenesem i svoje neobicno iskustvo. 22.02.’20. Su mi ubacene dvije blastociste (5 dan). Prva beta uradjena 04.03. Iznosila je: 6,82. Za sta su mi rekli da je jako niska,ponovila sam je nakon dva dana tada je bila 7,09. Uradila sam kucni test negativan al i to mi je bilo ok jer beta nije preko 10 tako da test jos ne registruje trudnocu. S obzirom na jako niske parametre dr mi je rekla da uradim ponovo za cetiri dana betu,s tim da sam poslije ovih brojki vec izgubila nadu. Uradila sam je opet 10.03. rezultat bete je bio 47,45. sto mi je opet bilo nevjerovatno ali opet mojoj sreci nema kraja uradim i kucni test on pozitivan sa tamnim +..i poslije saopstavanja dr novu brojku bete,ona mi kaze da je uradim opet za dva dana…naravno poslusam kao i sve do sada i uradim betu sa mrvu nade jer za to razdoblje me ubjedjuju da je opet niska. Ustajem ujutru mokrim vidim malu roze mrljicu na papiru poslije male nuzde,ali nedam se omesti, taj isti dan 12.03. Radim opet betu,molim Boga da bude oko 100, i nakon najduzih tri sata dobijam rezultate moja beta 144,2. Na sta mi dr iz mog grada kaze da ne vjeruje sta se desava da je to cudo, a dr iz susjednog grada gdje sam i radila vto mi kaze da 19.03. dodjem na kontrolu ultrazvukom i da vise nema potrebe da radim betu po njoj moje malo čudo je tu u mom stomaku. Nadamo se najboljem a vama svima zelim pozitivne bete i puno malih andjela.


    Bas me obradovalo ovo što sam pročitala, čuda postoje. Molim te javljaj dalje 

    [lilypie.com]

  • Avatar Milica83

    Milica83

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Napokon 2804

    Milica83

    Citam ovih dana vase porukice pa da vam prenesem i svoje neobicno iskustvo. 22.02.’20. Su mi ubacene dvije blastociste (5 dan). Prva beta uradjena 04.03. Iznosila je: 6,82. Za sta su mi rekli da je jako niska,ponovila sam je nakon dva dana tada je bila 7,09. Uradila sam kucni test negativan al i to mi je bilo ok jer beta nije preko 10 tako da test jos ne registruje trudnocu. S obzirom na jako niske parametre dr mi je rekla da uradim ponovo za cetiri dana betu,s tim da sam poslije ovih brojki vec izgubila nadu. Uradila sam je opet 10.03. rezultat bete je bio 47,45. sto mi je opet bilo nevjerovatno ali opet mojoj sreci nema kraja uradim i kucni test on pozitivan sa tamnim +..i poslije saopstavanja dr novu brojku bete,ona mi kaze da je uradim opet za dva dana…naravno poslusam kao i sve do sada i uradim betu sa mrvu nade jer za to razdoblje me ubjedjuju da je opet niska. Ustajem ujutru mokrim vidim malu roze mrljicu na papiru poslije male nuzde,ali nedam se omesti, taj isti dan 12.03. Radim opet betu,molim Boga da bude oko 100, i nakon najduzih tri sata dobijam rezultate moja beta 144,2. Na sta mi dr iz mog grada kaze da ne vjeruje sta se desava da je to cudo, a dr iz susjednog grada gdje sam i radila vto mi kaze da 19.03. dodjem na kontrolu ultrazvukom i da vise nema potrebe da radim betu po njoj moje malo čudo je tu u mom stomaku. Nadamo se najboljem a vama svima zelim pozitivne bete i puno malih andjela.

    Bas me obradovalo ovo što sam pročitala, čuda postoje. Molim te javljaj dalje


    Hocu,naravno.😊

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.