Beta hcg vrijednosti

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • noname_429

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Bojim se da to ipak nije premala vrijednost ako mi je zadnja menstruacija bila 23.9. A ciklus mi traje 28 dana..

  • Avatar 🌼TiKi🌼

    🌼TiKi🌼

    Broj poruka: 1834

    Prijavi adminu

    Na dan ocekivane menstruacije je prosječna vrijednost beta hcg oko 100…ali samo ako se radi o pravilnim ciklusima. Znaci da moze biti i manja jer ovisi o začeću koje može biti i kasnije. U svakom slučaju treba ponoviti nalaz da se vidi dupla li se ili ne. 

    👨‍🔧 ‘91., bez dijagnoze
    👩‍⚕️’ 92., PCOS, endometrioza, IR, blagi oblik trombofilije
    Poliklinika BetaPlus
    1.AIH 7/2019. Beta 0
    2.AIH 9/2019. Beta 201, abrup. placente u 24.tt 👼
    3.ICSI 9/2020. 1js,1 zametak, transfer 2.dan, Beta 0
    4.ICSI 11/2020. 3js, 2 zametka, transfer 3.dan =👶💗
    1🐧
    [lilypie.com]

  • StIvana

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Drage moje, ja sam u 10s+3d doktorica danas zabrinuta da se ne razvija plod kako treba. Poslala me da uradim betu. Beta 15. 700 Kaze da je niska, za 48 sati idem ponovo da radim. Rekla je u slucaju krvarenja i bolova odmah da se javim. Molim vas za misljene, jel imao neko slicna iskustva. Druga mi je trudnoca, nisam imala do sada spontani.

  • Leonie

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Pozdrav žene.. Zadnja menstruacija mi je bila 18.12.2019.g. Test je pokazao +. Prvi pregled kod ginekloga sa 5 +5 tj. vidi se samo gestacijska vrećica, plaši me, spominje kiretažu, pa se ispravlja i kaže mozda je oplodnja bila 3 dana kasnije.. kao vidit ćemo za tjedan dana na novom uzv bi se trebao vidjeti plod.  20.01.2020.g.  beta hcg mi je uznosila 1549. 6 potom 29.01.2020.g. je iznosila 7437.6  a danas 31.01.2020.g.  sa 6+2 tj je 7980.2 beta    Pretužna sam.  😔 Očito sporo raste. Kažu svi da nije idealno i da se pripremim za sve.  Imam već dvoje djece.  Ovo mi je treća trudnoća ali jako želim to dijete jer se nakon dva sina nadam curici.. premda koji god da spol  bude bila bih sretna samo da mi je beba dobro. Jako sam zabrinuta. U ponedjeljak 03.02.2020.g. idem opet na uzv.  Da li ima tu netko da mu se plod nije vidio sa 5 i po tj  i beta spoto rasla ali je na kraju ipak sve bilo dobro? 

  • TamaraS

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Zadnja menstruacija 20.1.2020. Da li je moguce da beta vec danas 8.2.2020 nesto pokaze ili je jos rano?😑

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    TamaraS

    Zadnja menstruacija 20.1.2020. Da li je moguce da beta vec danas 8.2.2020 nesto pokaze ili je jos rano?😑


    Po meni je jos rano… Najbolje ti je da sacekas dan očekivane Menge ili dan, 2 ranije odes vaditi betu… Ali ovo je stvarno rano po meni, cak. I ako su ti ciklusi 28 dana i ovulacija 14dc, jer se oplodnja po skolski dogaca 4 do 12 dana nakon ovulacije 

    [lilypie.com]

  • Avatar Danijela93

    Danijela93

    Broj poruka: 106

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure.. 

    Nova Sam ovdje I trebala bih vasu pomoc. 
    Radila Sam umjetnu oplodnju vec 2.put I sada Mi je test pokazao pozitivno. 
    Iz klinike su Mi rekli da netrebamo vaditi sada krv nego da dodem 17.2 na ultrazvuk. 
    Embriotransfer je bio 23.1

    Zanima me kolika bi beta trebala biti za ovo razdoblje? Znaci Danas je 18.dan

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    Danijela93

    Pozdrav cure..

    Nova Sam ovdje I trebala bih vasu pomoc.
    Radila Sam umjetnu oplodnju vec 2.put I sada Mi je test pokazao pozitivno.
    Iz klinike su Mi rekli da netrebamo vaditi sada krv nego da dodem 17.2 na ultrazvuk.
    Embriotransfer je bio 23.1

    Zanima me kolika bi beta trebala biti za ovo razdoblje? Znaci Danas je 18.dan


    Prosječna vrijednost beta HCG po tjednima trudnoće, u IU/L

    3. tjedan: 5-50

    4. tjedan: 3 - 426

    5. tjedan: 19 - 7.340

    6. tjedan: 1.080 - 56.500

    7. i 8. tjedan: 7.650 - 229.000

    Od 9. do 12. tjedna: 25.700 - 288.000

    Od 13. do 16. tjedna: 13.300 - 254.000

    Od 17. do 24. tjedna: 4.060 - 165.400

    Od 25. do 40. tjedna: 3.640 - 117.000

    Prosječna vrijednost beta HCG prema broju dana nakon ovulacije

    14. dan: prosječna vrijednost 48

    15. dan: prosječna vrijednost 59

    16. dan: prosječna vrijednost 95

    17. dan: prosječna vrijednost 132

    18. dan: prosječna vrijednost 292

    19. dan: prosječna vrijednost 303

    20. dan: prosječna vrijednost 522

    21. dan: prosječna vrijednost 1061

    22. dan: prosječna vrijednost 1287

    23. dan: prosječna vrijednost 2034

    24. dan: prosječna vrijednost 2637

    Ali u svakom slucaju, bitnije ti je da se beta pravilno dupla, nego sam njen iznos… Ali vidi u svakom slucaju radi sebe ti uvijek mozes otici privatno izvadit betu, i za 2 dana ponoviti… Ili ces cekati uzv… Meni su tek kad aam bila 5tt (računam od zadnje menge) vidjeli malenu tockicu na uzv… Ali sam zato betu vadila i ponavljala i po njoj su znali da je trudnoca u maternici i da se pravilno razvija i naravno to me smirilo psihicki.. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Danijela93

    Danijela93

    Broj poruka: 106

    Prijavi adminu

    Ja se nikako nemogu smiriti da. 
    I sto Jo's nesto nemogu razumijeti uvijek Sam koristila clear blue test Sa tjednima ili onaj digitalni oni uvijek pozitivno pokazu a ovi jeftiniji obicni negativno. 

    Sad Mi uopce nista vise nije jasno I strah me. 
    Nadam se da je sve uredu

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    Danijela93

    Ja se nikako nemogu smiriti da.
    I sto Jo's nesto nemogu razumijeti uvijek Sam koristila clear blue test Sa tjednima ili onaj digitalni oni uvijek pozitivno pokazu a ovi jeftiniji obicni negativno.

    Sad Mi uopce nista vise nije jasno I strah me.
    Nadam se da je sve uredu


    Odi betu izvaditi radi svoje psihe… A meni je cb bacao sjene, a nisam bila trudna, i sad sam uzela neke divlje i odmah pozitivni i cb digitalni, ali isto radi mira u glavi betu izvadila 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.