Bebe rođene na zimu 2018/2019❤

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar cvijetic12

    cvijetic12

    Broj poruka: 711

    Prijavi adminu

    Nije mi jasan dio gdje pise da se gleda prethodna godina.
    Prosle godine je muz bio privatnik i nismo imali pravo, sada radi drugi posao, tj. Nije vise privatnik i sad imamo pravo. Ali ako se gleda prethodna godina mi nije jasno 🤔

    [lilypie.com]

  • Marti8

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    MareiKate

    Žene,malo offtopic, kako stojite s pranjem zubića malenima (oni koji ih imaju) :)
    Moja pere meni zube i žvače četkicu ali njeni zubići no no, to se ne pere 😂 kako da ju naučim, da li je velika šteta ako ih sad ne peremo još?


    Ja od pocetka perem zubice malcu. U pocetku sam mu sa tetrom brisala a sad mu perem sa onom cetkicom na prst i s tim mi je najlakse, to nam je i zubarka rekla da je najbolje s njom ribati zubice. A svako jutro gleda mene dok perem zube onda sad i njemu prodem sa obicnom ujutro,to mu je sad fora a navecer sa ovom na prst. Iako i on kad sam drzi tu cetkicu samo ju grize😅 A bome dugo je trebalo da mi da,da mu ih operem.Bas je bio kaos u pocetku😳

    [lilypie.com]

  • Avatar Mama5

    Mama5

    Broj poruka: 507

    Prijavi adminu

    cvijetic12

    Nije mi jasan dio gdje pise da se gleda prethodna godina.
    Prosle godine je muz bio privatnik i nismo imali pravo, sada radi drugi posao, tj. Nije vise privatnik i sad imamo pravo. Ali ako se gleda prethodna godina mi nije jasno 🤔


    Stvarno ne znam ali mislim da te nista ne kosta poslati zahtjev, najgore kaj moze biti da jos uvijek nemate pravo🤷‍♀️

    [lilypie.com]

  • Avatar Zvonkica

    Zvonkica

    Broj poruka: 454

    Prijavi adminu

    Drage zene, neka prehlada me copila, jedva znam za sebe a taman uzela tjedan i pol go jer mi je postalo malo tesko toliko sjediti na poslu…
    Vezano uz Bandicevu mjeru po meni se to isplati za one zene koje rade poslove za koje nije potrebno neko radno iskustvo, npr cistacice, tete u ducanu, konobarice ili zene koje su vec i tako doma s djecom…pri tom nikog ne omalozavam da ne bi bilo…odnosno zene koje rade takve poslove pa da i nakon x godina mogu opet radit ako zele a da ih nitko ne pita a di ste bile do sad…
    Ja svom perem zubice ali mi deckima to zajedno radimo pa im je fora i nema nekih problema…s oko godinu dana krenuli…nego, mom izbija zadnja trojka i onda mu ostaju jos samo petice…cini mi se da je to njemu dosta brzo sve izbilo 😁

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Zvonkica

    Zvonkica

    Broj poruka: 454

    Prijavi adminu

    mmama2

    Ja sam bas razmisljala neki dan kako bi mi preprecudno bilo da mi S ide u jaslice, on je meni takva beba jos😱 niti hoda, niti jede, niti se igra nekaj duze od 5,10 min🤣🤣 ovi stariji su krenuli sa 3 i sa 2, 5 i smatram se velikom sretnicima kaj su nam se tako kockice poslozile da smo mogli te jaslice male preskočiti. Znam da sam po srednjeg jednom dosla, on je bio 2,5g i bio je medu starijima u grupi, i teta otvori vrata, a ono puzavci na mene, moje djete se probija da dode k meni od ovih malih, oni plaču svi, urlaju malo sam bila u komi🤣🤣 znam da je to tako i da ljudi moraju radit i generalno sam za vrtic, ali od 2,3 g ako tko uspije tako jer sa 1g beba, beba☺️☺️


    U nasem vrticu tog nema..i u jaslicam su svrstani po starosti, 4 grupe jaslicara su i u prvoj ima jos jedan puzavac ove godine, mali krenuo pa sam upucena, za drugu ne znam, a ove dvije su starije grupe 2-3 godine i njih ne stavljaju sa puzavcima, eventualno ako nije rijec o dezurstvu..
    Po meni je koma prva godina jaslica jer su fakat mali..ali sad kad gledam svog zvrka od 2.9 god…dodem po njega a on bi se jos igrao i jednostavno vidis sa njemu da mu vec pase to drustvo…iako jos uvijek kad dodem ce radije ici samnom nego ostati, to su stariji klinci, necak se uvijek ljuti da su prerano dosli po njega 🤣

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Zvonkica

    mmama2

    Ja sam bas razmisljala neki dan kako bi mi preprecudno bilo da mi S ide u jaslice, on je meni takva beba jos😱 niti hoda, niti jede, niti se igra nekaj duze od 5,10 min🤣🤣 ovi stariji su krenuli sa 3 i sa 2, 5 i smatram se velikom sretnicima kaj su nam se tako kockice poslozile da smo mogli te jaslice male preskočiti. Znam da sam po srednjeg jednom dosla, on je bio 2,5g i bio je medu starijima u grupi, i teta otvori vrata, a ono puzavci na mene, moje djete se probija da dode k meni od ovih malih, oni plaču svi, urlaju malo sam bila u komi🤣🤣 znam da je to tako i da ljudi moraju radit i generalno sam za vrtic, ali od 2,3 g ako tko uspije tako jer sa 1g beba, beba☺️☺️

    U nasem vrticu tog nema..i u jaslicam su svrstani po starosti, 4 grupe jaslicara su i u prvoj ima jos jedan puzavac ove godine, mali krenuo pa sam upucena, za drugu ne znam, a ove dvije su starije grupe 2-3 godine i njih ne stavljaju sa puzavcima, eventualno ako nije rijec o dezurstvu..
    Po meni je koma prva godina jaslica jer su fakat mali..ali sad kad gledam svog zvrka od 2.9 god…dodem po njega a on bi se jos igrao i jednostavno vidis sa njemu da mu vec pase to drustvo…iako jos uvijek kad dodem ce radije ici samnom nego ostati, to su stariji klinci, necak se uvijek ljuti da su prerano dosli po njega 🤣


    Zvonkica ti si nam malo na zimskim malo na ljetnim….kako podnodis trudnocu s obzirom da radis i da imas doma dvoje malenih??moja seka je isto na ljetnim…bas su ovi forumi fora covik nekad ovako ima osjecaj kao da smo svi tu neko susjedstvo….….i koliko se vec dugo i pisemo nekad imam osjecaj da smo sve tu neke stare frendice kao da vas ubiti zaista i poznam….

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Teeny

    Teeny

    Broj poruka: 274

    Prijavi adminu

    Mame koje ostavljate ili cete ostavljati bebe bakama, tetama cuvalicama ili tetama u jaslicama,. Kako ih uspavaju preko dana?
    Moja ce radije trljati oci, plakati, ali nece dati da je bake uspavaju tako da ne znam kako da to rijesim ako ubrzo pocnem raditi 🤔
    Jos uvijek spava 2x dnevno, rijetko se desi da odspava samo jednom 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1838

    Prijavi adminu

    Moja će uskoro kretati, inače spava sa sisom u ustima i svaki dan je sve gora u smislu odvajanja od mene, mislim da osjeti što joj je se sprema 😅 pomirila sam se a tim da će plakat i zaspat od umora tamo 😒

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Zvonkica

    Zvonkica

    Broj poruka: 454

    Prijavi adminu

    zadranka86

    Zvonkica

    mmama2

    Ja sam bas razmisljala neki dan kako bi mi preprecudno bilo da mi S ide u jaslice, on je meni takva beba jos😱 niti hoda, niti jede, niti se igra nekaj duze od 5,10 min🤣🤣 ovi stariji su krenuli sa 3 i sa 2, 5 i smatram se velikom sretnicima kaj su nam se tako kockice poslozile da smo mogli te jaslice male preskočiti. Znam da sam po srednjeg jednom dosla, on je bio 2,5g i bio je medu starijima u grupi, i teta otvori vrata, a ono puzavci na mene, moje djete se probija da dode k meni od ovih malih, oni plaču svi, urlaju malo sam bila u komi🤣🤣 znam da je to tako i da ljudi moraju radit i generalno sam za vrtic, ali od 2,3 g ako tko uspije tako jer sa 1g beba, beba☺️☺️

    U nasem vrticu tog nema..i u jaslicam su svrstani po starosti, 4 grupe jaslicara su i u prvoj ima jos jedan puzavac ove godine, mali krenuo pa sam upucena, za drugu ne znam, a ove dvije su starije grupe 2-3 godine i njih ne stavljaju sa puzavcima, eventualno ako nije rijec o dezurstvu..
    Po meni je koma prva godina jaslica jer su fakat mali..ali sad kad gledam svog zvrka od 2.9 god…dodem po njega a on bi se jos igrao i jednostavno vidis sa njemu da mu vec pase to drustvo…iako jos uvijek kad dodem ce radije ici samnom nego ostati, to su stariji klinci, necak se uvijek ljuti da su prerano dosli po njega 🤣

    Zvonkica ti si nam malo na zimskim malo na ljetnim….kako podnodis trudnocu s obzirom da radis i da imas doma dvoje malenih??moja seka je isto na ljetnim…bas su ovi forumi fora covik nekad ovako ima osjecaj kao da smo svi tu neko susjedstvo….….i koliko se vec dugo i pisemo nekad imam osjecaj da smo sve tu neke stare frendice kao da vas ubiti zaista i poznam….


    Pa ok stvarno, ne mogu se pozalit, cak se nisam ni trebala vracati raditi jer uz sav silni godisnji koji sam imala skupila bi taman za punu naknadu ali morala sam se malo maknuti medu ljude da dodem sebi, tako dok ide, ide 😁 cak mi je dr rekla da ce mi otvoriti bolovanje kad god jer je treca trudnoca…u prve dvije nisam dobila takvu ponudu 🤣 ali smo se obje slozile da je bolje da radim dok mogu..
    Tako da dok dodem doma s posla i muz brzo dode pa smo uvijek zajdno, bake pokupe iz vrtica da nisu predugo i super 👍

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Zvonkica

    Zvonkica

    Broj poruka: 454

    Prijavi adminu

    Teeny

    Mame koje ostavljate ili cete ostavljati bebe bakama, tetama cuvalicama ili tetama u jaslicama,. Kako ih uspavaju preko dana?
    Moja ce radije trljati oci, plakati, ali nece dati da je bake uspavaju tako da ne znam kako da to rijesim ako ubrzo pocnem raditi 🤔
    Jos uvijek spava 2x dnevno, rijetko se desi da odspava samo jednom


    Ne sekiraj se opce, premazani su oni svim mastima, kad vide da nema druge prilagodit ce se na novu situaciju 😉

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.