Bebe rođene na zimu 2018/2019❤

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar cvijetic12

    cvijetic12

    Broj poruka: 711

    Prijavi adminu

    Koliko vam gradonacelnik daje od te mjere? 
    Kad si bez posla nije lose. Ja sam s malim primala 1600kn 🙄

    [lilypie.com]

  • Avatar Mama5

    Mama5

    Broj poruka: 507

    Prijavi adminu

    cvijetic12

    Koliko vam gradonacelnik daje od te mjere?
    Kad si bez posla nije lose. Ja sam s malim primala 1600kn 🙄


    Cca 4,200 mjesecno i godisnji povrat poreza

    [lilypie.com]

  • Avatar cvijetic12

    cvijetic12

    Broj poruka: 711

    Prijavi adminu

    Mama5

    cvijetic12

    Koliko vam gradonacelnik daje od te mjere?
    Kad si bez posla nije lose. Ja sam s malim primala 1600kn 🙄

    Cca 4,200 mjesecno i godisnji povrat poreza


    Super, nije lako biti doma s djecom ali ovo uvelike pomogne sto se tice financija.
    Blago vama na Bandicu 😄

    [lilypie.com]

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1839

    Prijavi adminu

    Aha, to je samo neka najava bila… To kad ja čitam vijesti poskrivećki pa nemam pojma što sam pročitala 😅
    Cvijetiću, Bandić kolko da tolko uzme 😂😂 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mama5

    Mama5

    Broj poruka: 507

    Prijavi adminu

    cvijetic12

    Mama5

    cvijetic12

    Koliko vam gradonacelnik daje od te mjere?
    Kad si bez posla nije lose. Ja sam s malim primala 1600kn 🙄

    Cca 4,200 mjesecno i godisnji povrat poreza

    Super, nije lako biti doma s djecom ali ovo uvelike pomogne sto se tice financija.
    Blago vama na Bandicu 😄


    Super je to, dok traje nek traje, ja bi volila da to bude u cijeloj Hrvatskoj, malo da se urede uvijeti pa kome odgovara nek uzme. Nije mi drago kad procitam svakakve komentare, uvrede i kojesta na racun nas koji smo uzeli, ali sta ces, ljudska zloba nema kraja.. 

    [lilypie.com]

  • Avatar busybee

    busybee

    Broj poruka: 357

    Prijavi adminu

    Meni je jedini problem s tom mjerom sto mislim da grad nema love za nju (i za jos jako puno drugih stvari al ok…)i onda kad on napokon prestane bit gradonacelnik ce se vjerojatno ukinuti, a onda ce se u nezgodnoj situaciji naci sve zene koje su dale otkaz da bi primale tu naknadu.
    A da netko misli da nas “kradu” zene koje imaju 3plus djece i s njima su doma i za to primaju 4000 kn… neka ta osoba to malo proba

    [lilypie.com]

  • Avatar Mama5

    Mama5

    Broj poruka: 507

    Prijavi adminu

    busybee

    Meni je jedini problem s tom mjerom sto mislim da grad nema love za nju (i za jos jako puno drugih stvari al ok…)i onda kad on napokon prestane bit gradonacelnik ce se vjerojatno ukinuti, a onda ce se u nezgodnoj situaciji naci sve zene koje su dale otkaz da bi primale tu naknadu.
    A da netko misli da nas “kradu” zene koje imaju 3plus djece i s njima su doma i za to primaju 4000 kn… neka ta osoba to malo proba


    Istina, ali meni je jos veca strahota koliko je zena na status diglo kredita, uzeli minuse, diners… Znaci uzas, sad kad je bila rijec o promjenama jako puno njih je kukalo zbog toga kao kako ce oni sad… Mislim, ne osuđujem nikoga ali opet ici dizati kredit na to, peglati kartice, ufff pa to stvarno nepromisljeno
    Meni je to super doslo, lagala bi kad bi rekla da nije, ali isto tako sam svjesna da u svakom trenutku mogu i ukinut, i budu, samo je pitanje dana

    [lilypie.com]

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1839

    Prijavi adminu

    Žene,malo offtopic, kako stojite s pranjem zubića malenima (oni koji ih imaju) :)
    Moja pere meni zube i žvače četkicu ali njeni zubići no no, to se ne pere 😂 kako da ju naučim, da li je velika šteta ako ih sad ne peremo još?

    [tickerfactory.com]

  • Avatar cvijetic12

    cvijetic12

    Broj poruka: 711

    Prijavi adminu

    MareiKate

    Žene,malo offtopic, kako stojite s pranjem zubića malenima (oni koji ih imaju) :)
    Moja pere meni zube i žvače četkicu ali njeni zubići no no, to se ne pere 😂 kako da ju naučim, da li je velika šteta ako ih sad ne peremo još?


    Ja jos nisam krenula s pranjem 😅, imala je neku cetkicu koju je grizla i izgubila. Ali trebala bi poceti uskoro i stime, neda mi se jos 😆
    Jel mi moze netko pojasniti kako ide s djecjim doplatkom, do sad nismo imali pravo ali sad mislim da imamo, sta predajem?

    [lilypie.com]

  • Avatar Mama5

    Mama5

    Broj poruka: 507

    Prijavi adminu

    Ja sam mojoj uzela cetkixu ali isto samo ju zvace i nista od toga, mislim da ce pravo pranje jos pricekati

    cvijetic12

    MareiKate

    Žene,malo offtopic, kako stojite s pranjem zubića malenima (oni koji ih imaju) :)
    Moja pere meni zube i žvače četkicu ali njeni zubići no no, to se ne pere 😂 kako da ju naučim, da li je velika šteta ako ih sad ne peremo još?

    Ja jos nisam krenula s pranjem 😅, imala je neku cetkicu koju je grizla i izgubila. Ali trebala bi poceti uskoro i stime, neda mi se jos 😆
    Jel mi moze netko pojasniti kako ide s djecjim doplatkom, do sad nismo imali pravo ali sad mislim da imamo, sta predajem?

    Nisam 100%jer samo produzujem ali mislim da treba samo ispuniti zahtjev i priloziti rodne listove od djece, mozda kopija osobne i kartica za isplatu, ali stvarno nisam sigurna, najbolje provjeriti na stranici od HZMO-a

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.