Bebe rođene na zimu 2018/2019❤

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ancikaM

    ancikaM

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    Kuzim sve i ne zamaram se, neka rade svoj posao kako najbolje znaju, a moje dijete, kao i svako drugo, ima svoj tempo…samo sam morala to podijeliti s vama jer me bas zanimalo koje to dijete s godinu dana jede samo 🤣

    [lilypie.com]

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1838

    Prijavi adminu

    Ancika i ostali koji kreću, sretno na prilagodbi! Mi krećemo za 2 tjedna 🙈
    Meni su npr na razgovoru rekli da smanjimo dojenje, rekla sam da budem (khm, khm, moš mislit) 😅🙈 i rekli su da se vidi da će se teže prilagodit 😅  ugl ja sam si ostavila 3 tjedna za prilagodbu, prvi tjedan ću biti s njom puno, tek drugi tjedan ju ostavljati, pa eto, bože pomozi 😅

    [tickerfactory.com]

  • Avatar cvijetic12

    cvijetic12

    Broj poruka: 711

    Prijavi adminu

    Pozdrav mamite,
    Evo mi nocas bili u temperaturi, sad je ok. Neznam jel zub ili sta, kako ne dojim vise uopce ne pratim rast zubica.
    Mama5, kako ide odvikavanje?
    Mi smo doali do te faze koja mi je prije 2 mj bila nezamisliva, maloj dam bocu i izadem i sobe, nakon 5min ona popije i spava.☺

    [lilypie.com]

  • Avatar Mama5

    Mama5

    Broj poruka: 507

    Prijavi adminu

    Odvikavanje za sad ne ide, odnosno nisam ni pocela, svaki dan kazem sutra cu🤷‍♀️nemam snage, kad dođe ta noc i tih njenih milion buđenja a ja samo sto sam usnula, ne mogu.. Ne znam, sva djeca su mi htjela bocu i to je bila druga prica, prije spavanja boca mlijeka i spavanje, do jutra nista,i nisam imala problema s odvikavanjem a ovako sa njom kad ne prihvaca bocu tesko je.. Skupljam snagu,a i ona tek sto je ozdravila i pocela malo bolje jesti pa neka jos malo dok se sama sa sobom ne dogovorim 🤔😩🤷‍♀️
    Sretno svima na privikavanju😘

    [lilypie.com]

  • Maria_mo

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    A

    [lilypie.com]

  • Avatar ancikaM

    ancikaM

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    Mame kojima malisani krecu u jaslice, pripremite se i oboruzajte strpljenjem…moj recimo strajka s jelom 😑 a bolestan je od prvog dana kada je krenuo u jaslice, dakle vec 3 tjedna, konstantno balav nos i sad je jos poceo i kasalj…nadam se da vama nece biti tako i da vam bebe imaju malo bolji imunitet. Zao mi je sto mu prije nisam davala imunoglukan vec tek kad je krenuo 🥴 sretno svima i javite dojmove ☺️

    [lilypie.com]

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1838

    Prijavi adminu

    Ancika tvoj je krenuo i u pomalo nezavidno vrijeme, gripe i prehlade su u punom jeku…
    Mi kako sam rekla krećemo za 2 tjedna, ja već sad sanjam jaslice i kojekakve situacije 😵
    Ancika, da li tvoj sada ostaje po cijeli dan? 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Teeny

    Teeny

    Broj poruka: 274

    Prijavi adminu

    Mi vec tri noci uzasno lose spavamo, jedna gornja jedinica je izasla, druga se sprema, a i dvojke su natecene. Sinoc je od 9 do 12 samo plakala i vristala, nista je nije moglo umiriti, bas sam bila na rubu zivaca 
    Ako odem do wc-a to je plac samo takav, ni tati nije htjela. Danas je nesto bolje, ali bojim se noci koja dolazi 😥
    Kako vase bebe reaguju na nepoznate ljude? 
    Moja jedino ne place kad vidi moje i muzeve najbliže posto je na njih navikla, a ko god drugi udje u kucu i obrati joj se odmah brizne u plač, slicno tako je i kad smo vani. Bas nikome nece, jedino na djecu pozitivno reaguje 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Mama5

    Mama5

    Broj poruka: 507

    Prijavi adminu

    Moja oduvijek lose reagira na druge, nikome nece, samo svome tati, s tim da i ovako preko dana stalno ide za mnom i place ako odem na wc, nece plakat ako neko dođe ili smo negdje ali ako ju uzme netko odmah krene plakanje i doziva mene, kao da ju netko hoce ukrasti 😂😂 a djecu obozava, i bracu i sestre i vani nepoznatu djecu ma svu.. 

    [lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Pa to je normalno za tu dob, ne mogu on pojmiti da ces se ri vratiti jednom kada vide da odlazis, na wc, kaj oni znaju di ides ti, njima si otisla i to je tuga najveca na svijetu😅
    Jos koja beba osim S ne hoda? Napravi 3 koraka i na pod, bas je teski ziheras🙄
    I skrgutanje zubima, aaaaaaa, avi su mi to radili, ali ni jedan ovoliko jako, jako😱😱 cuje ga se 5 katova ispod nas, a ja mrzim taj zvuk, mrzim😭😭

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.