Bebe rođene na zimu 2018/2019❤

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Teeny

    Teeny

    Broj poruka: 274

    Prijavi adminu

    I meni su prva dva ciklusa bila duža, nakon toga se ustabililo na 27-28 dana kako je i bilo prije trudnoće

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar _svjesna

    _svjesna

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Moj hoda i to bas fino, prehoda cijeli stan u cugu, kad smo van sad nece u kolica nego da ga za rucicu vodimo. 😁
    Moram vam se pozaliti na seriju noci nespavanja i nacicavanja do besvijesti, ja sam na rubu zivaca, sinoc sam se uhvatila kako sam toliko ljuta i nanervirana kad sam se vec stoti put probudila, znaci zaspi kako kad i spava neko vrijeme miran, onda krene niz budjenja i cviljenja, nekad i jakog plakanja, nece cicu, nece dudu, nunamo ga cim ga spustimo plac, nekad zaspi, kao da ga nesto probudi i naljuti se kad ne moze opet zaspati. 
    To se pocelo desavati otkako sam pocela da radim i otkako je bio bolestan, svekrva kaze da s njim nema problema da joj je dobar preko dana a meni je postao toliko kenjkav, kad smo sami i kad ga ja cuvam bukvalno hoce da sam stalno snjjim ne uspijem ni rucak napraviti. Nema naznaka zubica tako da nista ne kuzim. Mozda je razdvajanje u pitanju ali noci mi nisu jasne nikako. Joj valjda ovo prodje brzo. 

    [lilypie.com]

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1838

    Prijavi adminu

    Meni je prošli ciklus bio duži sad je kraći, očito se to još rikta…
    Moja ne lupa glavom, kad ju ja opominjem dosta dobro to podnosi, rijetko cvili. Kad joj tata brani nešto, to je užas, plače kao da je smak svijeta 😂

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mama5

    Mama5

    Broj poruka: 507

    Prijavi adminu

    _svjesna

    Moj hoda i to bas fino, prehoda cijeli stan u cugu, kad smo van sad nece u kolica nego da ga za rucicu vodimo. 😁
    Moram vam se pozaliti na seriju noci nespavanja i nacicavanja do besvijesti, ja sam na rubu zivaca, sinoc sam se uhvatila kako sam toliko ljuta i nanervirana kad sam se vec stoti put probudila, znaci zaspi kako kad i spava neko vrijeme miran, onda krene niz budjenja i cviljenja, nekad i jakog plakanja, nece cicu, nece dudu, nunamo ga cim ga spustimo plac, nekad zaspi, kao da ga nesto probudi i naljuti se kad ne moze opet zaspati.
    To se pocelo desavati otkako sam pocela da radim i otkako je bio bolestan, svekrva kaze da s njim nema problema da joj je dobar preko dana a meni je postao toliko kenjkav, kad smo sami i kad ga ja cuvam bukvalno hoce da sam stalno snjjim ne uspijem ni rucak napraviti. Nema naznaka zubica tako da nista ne kuzim. Mozda je razdvajanje u pitanju ali noci mi nisu jasne nikako. Joj valjda ovo prodje brzo.


    Ja vjerujem da je to zbog razdvajanja, ipak je on naucen biti s tobom stalno i sad najednom je to velika promjena, bude s vremenom i to doslo na svoje, znam da si iscrpljena, iako kod nas nema takvih promjena ali i ona je meni nocu neizdrzljiva, non stop na cici, a od kad je imala virozu je i danju dosta kenjkava, stalno moram oko nje, ali dobro, bude valjda i to proslo a ja cu valjda ostat koliko toliko normalna🤔😂😂

    [lilypie.com]

  • Avatar Teeny

    Teeny

    Broj poruka: 274

    Prijavi adminu

    Da li vaše bebe sve stavljaju u usta?
    Moja sve trpa, šta god nađe, moram je stalno držati na oku. 
    Jednom smo joj ubacili malo sampona u kadu dok se kupala, ali je pokusala “pojesti” pjenu koja je nastala 🤣

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Moji sve sto je sitno stavlja u usta i to bas onako histerican je oko toga, nesto vece ne. Dakle mucicu, nekakvu mrvicu, mravca da nade, pojeo bi odmah, a kada mu dam komad mesa i sl nece nikako, onda si trga na sitne, sitne komadice pa nekako pojede. Dakle sve vece od zrna rize kod njega ne ide u usta, manje od toga obavezno🙄🙄🙄

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Mama5

    Mama5

    Broj poruka: 507

    Prijavi adminu

    Sve stavlja u usta, ali ako nađe nesto sitnije odmah je sumnjiva, drukcije se ponasa  i tocno skuzim da nes skriva u rukama, onda ju trazim da mi pokaze i zacudo uvijek mi da, bit ce zanimljivo s njom u parkicu 😂

    [lilypie.com]

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1838

    Prijavi adminu

    Moja je prije sitne mrvice s poda kupila i trpala u usta, sad ih skuplja i daje meni :) u usta stavlja uglavnom papir, maramice i karton 😂 i stvari koje joj pašu za žuljanje zubi, inače ove ostale stvari ne…

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Beba

    Beba

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    Evo i nas tu, i odmah počinjem sa žalopojkama😂. Dakle moj malac je od početka bio beba za poželite jede,spava,miran ,imali smo raspored spavanja i hranjenja tako da sam uvijek bila mirna da je sit,bio je dobre volje jer je spavao 3x na dan i ja sam sve stigla uz njega. I onda je pred jedno 10-ak dana odlučio da neće ni jest ni spavati. HB zadržao je bocu 3x na dan,nema rasporeda hranjenja više,nego jede cijeli dan po malo,spava 1do 2x dnevno i to zaspi ili na rukama ili sa bocom,nema šanse drugačije. U međuvremenu isprevrce sve u kući,svaku mrvicu stavi u usta,lupa po svim staklenim vratima,penje se na kauč pa do naslona pa pokušava preko njega na glavu se spustiti. Plače 100x dnevno,znači meni je ovih 10 dana sporije prošlo nego njegovih 10 mj. Kad ga moram presvuč točno mi muka dođe kad se sjetim kakav borba slijedi,i samo si ponavam da je to faza.
    Nemojte zamjeriti na dužem postu ali zateklo me ovo sve,nikako se priviknuti 😊

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    DANTE

  • Avatar Beba

    Beba

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    I da zaboravila sam reć da smo u međuvremenu bili i prehlađena i kupila sam onaj nastavak za usisavač marke Nosko i jako sam zadovoljna s tim. 
    Šta se tiče ciklusa meni su isti kao i prije,a sad se ne mogu sjetiti o čemu ste još pisale.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    DANTE

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.