Bebe Proljeće 2020 🌼👶🏻🍼

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar sagi

    sagi

    Broj poruka: 1621

    Prijavi adminu

    MickeyMouse

    Moja je danas lijepo spavala, čak sam popodne i ja s njom 😂 vjerojatno je zato i spavala dugo.
    Moja se hoće zabaviti sama i to dosta, samo je spustim na pod u sobi i to je to. I u kućnim kolicima je dok jedem/kuham/perem sude. Sanjam o kući sa otvorenim prostorom pa da je vidim npr ak je u dnevnom na podu al nemam to tak da ništa 😄
    Starija sutra ide na Rebro na kontrolu, mala i ja ipak ostajemo doma, a tata vodi stariju.
    Anastazija dobrodošla ☺️ Rekla bih sa smo prilično aktivne ovdje ostale, slobodno sam se pridruži ☺️


    Kućna kolica 😂
    Taman ja htjela komentirat isto Anastaziji. Welcome🤗

  • Avatar MickeyMouse

    MickeyMouse

    Broj poruka: 843

    Prijavi adminu

    Haha da, imamo jedna kolica koja su samo za kuću 😄 u njima se spava ispod nape i služe za ovo sto sam napisala. Koristili su ih dva nećaka, moja starija i sad mala tako da su prilično stara ali služe svrsi. Imamo i jednu lajsnu između pločica i laminata i onda a njima idem preko tog i tak se dijete uspava vrlo brzo 😂🙈

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Corinne

    Corinne

    Broj poruka: 306

    Prijavi adminu

    Mrzim ovu sliku sa teskim razdobljima! kad god ju pogledam, mi smo tamo!  R je jucer i danas spavao po dva sata popodne, to je valjda zatišje pred buru. 
    Danas smo se tuširali skupa, ja iza zastora u kadi a on u sjedalici nasred kupaone gleda u zastor.. eto, toliko ne moze biti sam. Ne pali ni open space, najdalje smijem biti 2 metra 

    [lilypie.com]

  • Avatar sagi

    sagi

    Broj poruka: 1621

    Prijavi adminu

    MickeyMouse

    Haha da, imamo jedna kolica koja su samo za kuću 😄 u njima se spava ispod nape i služe za ovo sto sam napisala. Koristili su ih dva nećaka, moja starija i sad mala tako da su prilično stara ali služe svrsi. Imamo i jednu lajsnu između pločica i laminata i onda a njima idem preko tog i tak se dijete uspava vrlo brzo 😂🙈


    😂😂

  • Avatar sagi

    sagi

    Broj poruka: 1621

    Prijavi adminu

    Meni se ova slika nikad neda gledat jer mi se neda zbrajat kolko mi tjedana ima dijete 🙈🙊

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    AnastazijaZg

    Kako su ovo lijepe teme, šteta što je forum nekako prestao biti aktivan :(


    A zasto ti nisi aktivna 🤷🏻‍♀️

  • Deleted user

    Broj poruka: 1582

    Prijavi adminu

    Sagi, ja sam na velikom kalendaru u kuhinji zapisala tjedne i tak svaki mjesec zapisem pa tako pratim 😂
    .
    Ja sam sama skoro stalno i ja non stop pjevam i pricam mu ako nisam blizu, pa to cesti pali. Kad nesto radim u kuhinji dam mu suskavu vrecicu ili juhu u vrecici 😁
    Sad sam kupila neku kocku u pepcu za 25kn, zvecka, susti, sutra cemo isprobati, mekana je

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    Miki kod mene je ozvoreni prostor i meni je to super, svasta okolo mogu odradjivati dok je on na podu i na wc otici 😉

    Corine mi se tak redovno tusiramo, stavim ga na pod i par igracaka okolo, vidi me gsje sam, javljam mu se, i super mu je ak perilica radi pa je odusevljen kad vrti.

    E kad smo kod tusiranja. Jel vi svoje jos uvijek kupate u kadici ili ih nekad tusirate u tusu sa sobom? Mi od kad smo bili na moru, a tamo nismo imali drugu opciju,  tamo smo ga sa sobom tusirali pa smo poceli i doma ponekad. U kadi ga je nemoguce kupati jer traje vjecno a cijela kupaona bude okupana od njegovog rasipanja vode okolo. Tako da neki put kada neki put tusiranac kako nam se da. 

  • Avatar My baby

    My baby

    Broj poruka: 1155

    Prijavi adminu

    Ja svoju kupam u kadici al i razmisljam da ju sa sobom nekad ispod tusa okupam.
    Corinne i moja kad se tusiram ona ju u jajetu u kupaoni i gleda me🤣


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Corinne

    Corinne

    Broj poruka: 306

    Prijavi adminu

    Aj dobro, ja sam mislila da to nitko ne radi :D Mi svog malca kupamo u njegovoj kadi, a dosta često mu napunimo i veliku kadu pa mu obucemo Fredov kolut da malo pliva, jako to voli.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.