Bebe Proljeće 2020 🌼👶🏻🍼

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • socka22

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    Čitam ja tak vaše komentare i vidim da svi imate problema sa svekrvama…moja je onak ok, moj problem je svekar😠 dakle najpametniji čovjek na svijetu, zna sve o djeci (H će prohodat za par dana po njegovom🤯) ali najžešća izjava je bila: Prvo su meni napravili, a ostale nek si uzmu😠😠😠😠 da se razumijemo nismo uopće ziher da ćemo imati još djece 😏
    Podrška svim mamama nespavača, ova moja mala prasica baš trenira živce. I brzo ozdravljenje svim mamama i bebačima.

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    Sagi 🤞🏻da odspava so duze u svom kreveticu/ sobi. Tako A prvo spavanje odradi u svom kreveticu, pa ga prebacim kod nas.
    Karla a joj i to spavanje. A jedan dan odradi savrsena tri spavanja, kao jucer 1h,1,5h i 1 h, ili uzas kao danas 30min,20min i 30 min
    Socka a joj i ta prisvajanja, starcima je to kao zanimljivo i misle da su smijesni, a da im se uvali djete po cjele dane onda bi nas roditelje ogovarali kako smo im uvalili djete i ne brinemo.
    Moj je izjavio da jedva ceka da A malo naraste pa da nebude stalno uz mene, bas glupo pa uz koga ce beba biti nego uz mater, ali mozak neradi valjda

  • Avatar Hany92

    Hany92

    Broj poruka: 531

    Prijavi adminu

    Karla89

    Evo i mene napokon!
    Kad sam sve pročitala..
    Hany joj držite se, stvarno se svašta prošli! 💙
    Malina umirem na tvoje priče o svekrvi..😆😆
    Vidim da više manje sve imamo slične probleme..nespavanje preko dana..zubići..
    Mi ne možemo M uspavati normalno..luduje, priča, viče..al smiriti se da zaspi nikako.. uglavnom zadnja tri dana ima samo dva spavanja prek dana.. oko podne i oko 3-4.. izbacila je treće..meni to nekak prerano..al jednostavno je ne mogu natjerat da zaspi .
    Zubići..e da i nas muče .. malo joj je nateklo zubno meso, jedinice donje.. i bijelije je nego prije.. tak da je možda i zbog toga cendravila..
    A valjda će proći.. 🙄 tješimo se 😆


    Hvala😘
    Moze biti zubici 

    https://lb1f.lilypie.com/BzEbp2.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Hany92

    Hany92

    Broj poruka: 531

    Prijavi adminu

    skoljka

    Sagi 🤞🏻da odspava so duze u svom kreveticu/ sobi. Tako A prvo spavanje odradi u svom kreveticu, pa ga prebacim kod nas.
    Karla a joj i to spavanje. A jedan dan odradi savrsena tri spavanja, kao jucer 1h,1,5h i 1 h, ili uzas kao danas 30min,20min i 30 min
    Socka a joj i ta prisvajanja, starcima je to kao zanimljivo i misle da su smijesni, a da im se uvali djete po cjele dane onda bi nas roditelje ogovarali kako smo im uvalili djete i ne brinemo.
    Moj je izjavio da jedva ceka da A malo naraste pa da nebude stalno uz mene, bas glupo pa uz koga ce beba biti nego uz mater, ali mozak neradi valjda


    Moja bila rekla da samo mene gleda🤪a ne, kog ce pa roditelji su mu cijeli svijet

    https://lb1f.lilypie.com/BzEbp2.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar sagi

    sagi

    Broj poruka: 1621

    Prijavi adminu

    Eto prvo papanje. 
    Probudio se jednom prije, al samo sam ga došla pomaziti i upaliti šum na vrtuljku i nastavio je. 💪
    Danas spava i u vreći prvi put tj spavao je već dok je imao manje od mjesec, al mi je onda bio mali i nije mi pasalo za dojenje. 

    Karla i ja jučer promijetila naotečeno meso kod donjih jedinica. Kupili gengigel i namazala mu prije spavanja.

  • socka22

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    skoljka

    Sagi 🤞🏻da odspava so duze u svom kreveticu/ sobi. Tako A prvo spavanje odradi u svom kreveticu, pa ga prebacim kod nas.
    Karla a joj i to spavanje. A jedan dan odradi savrsena tri spavanja, kao jucer 1h,1,5h i 1 h, ili uzas kao danas 30min,20min i 30 min
    Socka a joj i ta prisvajanja, starcima je to kao zanimljivo i misle da su smijesni, a da im se uvali djete po cjele dane onda bi nas roditelje ogovarali kako smo im uvalili djete i ne brinemo.
    Moj je izjavio da jedva ceka da A malo naraste pa da nebude stalno uz mene, bas glupo pa uz koga ce beba biti nego uz mater, ali mozak neradi valjda

    Ma u principu ga uspješno ignoriram, ali nekad tolko digne tlak da bi ga najrađe poslala u rodno mjesto. Trenutno je najveća fora: dođi k meni, ajde daj ruke, daj ruke🤯 i ona naravno ne reagira na mahnito mahanje prstima i rukama da bi on na kraju reko pa kak to još ne znaš😠😠😠 
    Najviše me muči kaj će ju morat čuvati nekih cca mjesec dana dok ne krene u jaslice…već mi je sad muka od same pomisli na to. 
    Eto i nas budnih…4 buđenja noćas, tri uspješno utišana maženjem, i jedno hranjenje😉 ubit će me ovaj tempo🙈

  • Avatar Jahanara

    Jahanara

    Broj poruka: 1963

    Prijavi adminu

    Jutro zene!
    Ajmo ☕ kuhana!
    Socka i mi 4 budjenja nocas, svaki put ga hranila i evo od pola 7 budni. Budi se vise nego kad je imao mj dana.
    .
    Sagi bravo za preseljenje u njegovu sobu! Super vam je bio pocetak noci tj vecina noci. Kako je do jutra proslo?
    .
    Brankica jesi probala sa AD?


  • Avatar MickeyMouse

    MickeyMouse

    Broj poruka: 843

    Prijavi adminu

    Jutro! 
    Sagi super za spavanje! Pase mu mir u njegovoj sobi 😄
    Malina nisam jučer stigla komentirati - čitam tvoj opis i svaki put kad napišeš babo umrem od smijeha 😂
    Zadnjih noći kak mrak rano padne muž nema vani radova pa uđe ranije u kuću taman da pomogne sa starijom. I naravno da imaju šou program po sobi - igranje, skakanje, nosanje, vrištanje u igri - mala se probudila dva puta od toga, srećom zaspala sa dudom. Utisavala ih milion puta i na kraju rekla da ću je ja uspavat jer bi to potrajalo cijelu vječnost 🤦🏼‍♀️
    Jahanara tako je i meni, imam osjećaj da se sada budi češće neg s mjesec dana 🤦🏼‍♀️
    Jučer se cijeli dan pokušava dignuti na koljena, u par navrata je uspjela pa je bila na sve četiri 😄

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    Jutroo, 
    ja bi jos da spavam ali on od 6.aktivan ko da je podne. Ne znam zasto vise ne spava do 7 kao prije  do prije nekih tjedan dana, a vani mrak 🤦🏻‍♀️

    Sagi auper, krenut ce to njega 👏🏻

    Joj i mene smeta sto mrak tak rano padne, navikli biti do 20h vani, a sad jedva do 19 😬

    Jahanara ma vi ste sigurno u skoku. 

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    socka22

    skoljka

    Sagi 🤞🏻da odspava so duze u svom kreveticu/ sobi. Tako A prvo spavanje odradi u svom kreveticu, pa ga prebacim kod nas.
    Karla a joj i to spavanje. A jedan dan odradi savrsena tri spavanja, kao jucer 1h,1,5h i 1 h, ili uzas kao danas 30min,20min i 30 min
    Socka a joj i ta prisvajanja, starcima je to kao zanimljivo i misle da su smijesni, a da im se uvali djete po cjele dane onda bi nas roditelje ogovarali kako smo im uvalili djete i ne brinemo.
    Moj je izjavio da jedva ceka da A malo naraste pa da nebude stalno uz mene, bas glupo pa uz koga ce beba biti nego uz mater, ali mozak neradi valjda
    Ma u principu ga uspješno ignoriram, ali nekad tolko digne tlak da bi ga najrađe poslala u rodno mjesto. Trenutno je najveća fora: dođi k meni, ajde daj ruke, daj ruke🤯 i ona naravno ne reagira na mahnito mahanje prstima i rukama da bi on na kraju reko pa kak to još ne znaš😠😠😠
    Najviše me muči kaj će ju morat čuvati nekih cca mjesec dana dok ne krene u jaslice…već mi je sad muka od same pomisli na to.
    Eto i nas budnih…4 buđenja noćas, tri uspješno utišana maženjem, i jedno hranjenje😉 ubit će me ovaj tempo🙈


    Do cuvanja bude ona sve naucila 😜

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.