Bebe Proljeće 2020 🌼👶🏻🍼

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar brankica09

    brankica09

    Broj poruka: 747

    Prijavi adminu

    Hany sretnih 5 mjeseci 🎊💙

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 891

    Prijavi adminu

    Hany sretnih 5 mj🎊
    Sretni imendani 🎈🎉

  • Avatar Hany92

    Hany92

    Broj poruka: 531

    Prijavi adminu

    Anita91

    Hany92

    Anita91

    Hany92

    Anita91

    Hanyjel mi mozes napisat tocno vasu situaciju da mogu frendici prenjet? Bili su na pregledu di je malenom u mokraci otkrivena bakterija i jedan bubreg nisu nasli na uzv pa ih salju na rebro

    😪
    Gle,mi smo sa 1 mj i 10 dana zavrsili u bolnici,jako los nalaz urina i krv.Ja skuzila da mi nekako cudan,vise placljiv,uspavaniji..nez kako bi opisala drukcije.Imao laganu temp..to mi bio alarm.Dan prije osip,gdje je dr dala kremu kao da je dermatitis,i je vjerojatno al mu se javio kao znak da nes ne stima.
    Kada smo u bolnici potvrdili nalaz,rekli su da ima urinarnu infekciju,da mu fali elektrolita od cega dolazi do dehidracije,dobio upalu bubrega,..ma joj..sve provjeravali,sve ultrazvuke,lumbalnu punkciju..stalno pikanje..prikopcan na infuziju i aparat za pracenje i 3,4 antibiotika dobivao,natrij na usta..dok ne skuze tocno od cega mu je.Nakon 15 dana otkrivena hidronefroza,urodjena(ona mu to sve napravila)da smo otkrili ranije prije rodjenja odma bi bio pod kontrolom .Ali rekli su da smo na vrijeme dosli.Kada smo isli na prvi pregled kod njegove ped sve bilo ok.Cak je i na kilazi normalno dobio(u pocetku bili problema malo padao doma)ali evo nakon 10 dana..ispalo da je i stagnirao na kilazi..to smo tek u bolnici otkrili.
    Drzim fige da nije tako kako se cini u slucaju tvoje frendice.Ako i je..postoji rijesenje sigurno.Bit ce sigurnija beba ako skroz obrade sve.Oni su mali i to im igra veliku ulogu ,kazu da se njima u sat dva situacija moze promjeniti..Sada ce vjerojatno sve zivo ispitivati.Sto dijagnoza..ja sam znala pitati kako je,hoce li biti dobro,a dr bi sutili😑.To je tesko.Samo neka se drzi kolko moze.
    Ako nesto treba pitaj slobodno..ne znam kolko ovo pomaze ali znam kroz sta u takvim situacijama zena prodje🙏❤

    Hvala ti puno na odg, sve sam joj prenjela pa da joj makar malo bude lakse, da nije sama. Meni se cini da joj je situacija kao i tvoja jer su to s bubregom vidjeli jos dok je bila trudna ali su kasnije zakljucili da bude to ok kad se rodi 🤷‍♀️, ide danas na rebro pa cemo znat vise.
    Tebi svaka cast kako se s tim nosis ❤
    Nema na cemu!
    Ajde sretno joj🤞javi kad stignes.Inace najcesce deformacije su upravo vezane za bubreg🙄
    Hej, rekli su joj samo da ima ostecenu jetru i da ne vide jedan bubreg pa su mu dali antibiotik i sad su ih ostavili u bolnici na promatranju 🤷‍♀️


    Ajoj 😥 zao mi sta to cujem.Drzim fige da sto lakse podnese sve❤

    https://lb1f.lilypie.com/BzEbp2.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Hany92

    Hany92

    Broj poruka: 531

    Prijavi adminu

    Evo i ovdje hvala svima😁😁😘😘

    https://lb1f.lilypie.com/BzEbp2.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    Anita91

    Hany92

    Anita91

    Hany92

    Anita91

    Hanyjel mi mozes napisat tocno vasu situaciju da mogu frendici prenjet? Bili su na pregledu di je malenom u mokraci otkrivena bakterija i jedan bubreg nisu nasli na uzv pa ih salju na rebro

    😪
    Gle,mi smo sa 1 mj i 10 dana zavrsili u bolnici,jako los nalaz urina i krv.Ja skuzila da mi nekako cudan,vise placljiv,uspavaniji..nez kako bi opisala drukcije.Imao laganu temp..to mi bio alarm.Dan prije osip,gdje je dr dala kremu kao da je dermatitis,i je vjerojatno al mu se javio kao znak da nes ne stima.
    Kada smo u bolnici potvrdili nalaz,rekli su da ima urinarnu infekciju,da mu fali elektrolita od cega dolazi do dehidracije,dobio upalu bubrega,..ma joj..sve provjeravali,sve ultrazvuke,lumbalnu punkciju..stalno pikanje..prikopcan na infuziju i aparat za pracenje i 3,4 antibiotika dobivao,natrij na usta..dok ne skuze tocno od cega mu je.Nakon 15 dana otkrivena hidronefroza,urodjena(ona mu to sve napravila)da smo otkrili ranije prije rodjenja odma bi bio pod kontrolom .Ali rekli su da smo na vrijeme dosli.Kada smo isli na prvi pregled kod njegove ped sve bilo ok.Cak je i na kilazi normalno dobio(u pocetku bili problema malo padao doma)ali evo nakon 10 dana..ispalo da je i stagnirao na kilazi..to smo tek u bolnici otkrili.
    Drzim fige da nije tako kako se cini u slucaju tvoje frendice.Ako i je..postoji rijesenje sigurno.Bit ce sigurnija beba ako skroz obrade sve.Oni su mali i to im igra veliku ulogu ,kazu da se njima u sat dva situacija moze promjeniti..Sada ce vjerojatno sve zivo ispitivati.Sto dijagnoza..ja sam znala pitati kako je,hoce li biti dobro,a dr bi sutili😑.To je tesko.Samo neka se drzi kolko moze.
    Ako nesto treba pitaj slobodno..ne znam kolko ovo pomaze ali znam kroz sta u takvim situacijama zena prodje🙏❤

    Hvala ti puno na odg, sve sam joj prenjela pa da joj makar malo bude lakse, da nije sama. Meni se cini da joj je situacija kao i tvoja jer su to s bubregom vidjeli jos dok je bila trudna ali su kasnije zakljucili da bude to ok kad se rodi 🤷‍♀️, ide danas na rebro pa cemo znat vise.
    Tebi svaka cast kako se s tim nosis ❤
    Nema na cemu!
    Ajde sretno joj🤞javi kad stignes.Inace najcesce deformacije su upravo vezane za bubreg🙄
    Hej, rekli su joj samo da ima ostecenu jetru i da ne vide jedan bubreg pa su mu dali antibiotik i sad su ih ostavili u bolnici na promatranju 🤷‍♀️


    Misic mali, nadam se da ce mu nakon ant biti bolje. 

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    Kako vam danas spavaju, ovaj moj jutros odspavao 2i pol sata 😳 do pol 12, pa preskocio popodbevno i evo sad odsspavao 45 min. Lud  mu dan skroz

  • Avatar mom3

    mom3

    Broj poruka: 416

    Prijavi adminu

    Ni moja ne spava bas nesto danas. Ako je do sada odspavala mozda 2 sata sveukupno..

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Moj pak kontra. Već treći put spava i sad je odvalio 2 sata, nikako da se probudi. Internet šteka pa mi kamera ne radi. Eto, jurcam svako malo do sobe. 

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar My baby

    My baby

    Broj poruka: 1155

    Prijavi adminu

    I moja kontra po danu bas ne spava dugo al je vec tri ture odvalila


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Libica

    Libica

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    Sretan mjesecdan Hany!!!
    Umrla sam na price o svekrvama 😄😄
    Mi povlacimo kozicu, tako su nas uputili, a i tata nam je kao mali morao to u bolnicu ici trgati jer mu mama nije povlacila 😱
    Jel se vasi bebaci nekad sami malo zabavljaju? Ovaj moj ima prozor od 5 min ujutro di valjda jos dolazi sebi pa malo samuje, al nakon toga tijekom dana ne zeli nista sam 🙄

    Beba V. ❤

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.