Bebe Proljeće 2020 🌼👶🏻🍼

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Jahanara

    Jahanara

    Broj poruka: 1963

    Prijavi adminu

    Moj se slabo zabavlja sam i zadnja 4 dana je bas cendrav.  Bas sam nasla ovu sliku sta je netko stavio, treba izdrzati taman smo u ovom tamno sivom😅https://ibb.co/Dg2Y3H2 [ibb.co]


  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    Moj se dosta igra sam, svako malo mu moram nesto pomoc ili dohvatiti ili ga makuti ga ako je negdje gsje neamije biti, ali nije da moram pored njega biti svake sekunde. 

  • Avatar sagi

    sagi

    Broj poruka: 1621

    Prijavi adminu

    Eto mama bila na kavi s frendicama. Istina u bircu u zgradi pored, ali nebitno. Nisu me trebali moji dečki 🙂💪

    Moj je kako kad, ima dana kad ne želi bit sam, ali uglavmom ga malo možeš  ostavit na podlozi s igračkama pa se zabavlja, dođem dodat igračku il tak.
    U baby gymu je bio i duže, al to ga ne stavljam otkad nam je ova na vježbama rekla ne. 
    Il u baby bjornu gleda kako kuham il jedem dok mu ne dosadi.

    A dnevno spavanje danas, 30 min, 1 sat, 20 min i cca 1 sat.
    Sad papa pa ide dan broj dva u njegovoj sobi. 

  • Minnie255

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    Meni je sestra kupila za zube u Zagrebu Miradent kapi sto prave gradske ljekarne zagreb i zadovoljna sam s time ,imam osjecaj bas da joj umiri to…15 ak kuna je bocica al unutra je isto vise kao gel

  • AnastazijaZg

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Kako su ovo lijepe teme, šteta što je forum nekako prestao biti aktivan :( 

  • Deleted user

    Broj poruka: 1582

    Prijavi adminu

    Ja sam se pomirila da moj spava 4x na dan po 40min i zdravo 🤷 kad mu se zalomi sat i pol svi sretni, al ja sam se oprostila s tim. Nadam se da kad ce imati 1 spavanac kasnije da bar taj bude duzi

  • Avatar sagi

    sagi

    Broj poruka: 1621

    Prijavi adminu

    A ovaj gel za zubiće on ionako pojede i mislim da ne može ni bit efekta tako 🙈

  • Avatar Libica

    Libica

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    Auf, moj u bjornu hoce biti samo ako je netko pored njega, bas je needy, ni igracke ne pale, samo mi 😐 probala sam i da gleda kako kuham, nema sanse.. probala i ostavit da place dok kuham, nista, place dok ne dodjem do njega, moglo je to i 2h trajat. Nema bas ugodan plac, bas dere glasnice na histeriju. Dajem mu jos malo fore, al ne bu tak islo..

    Beba V. ❤

    [lilypie.com]

  • Avatar MickeyMouse

    MickeyMouse

    Broj poruka: 843

    Prijavi adminu

    Moja je danas lijepo spavala, čak sam popodne i ja s njom 😂 vjerojatno je zato i spavala dugo. 
    Moja se hoće zabaviti sama i to dosta, samo je spustim na pod u sobi i to je to. I u kućnim kolicima je dok jedem/kuham/perem sude. Sanjam o kući sa otvorenim prostorom pa da je vidim npr ak je u dnevnom na podu al nemam to tak da ništa 😄
    Starija sutra ide na Rebro na kontrolu, mala i ja ipak ostajemo doma, a tata vodi stariju. 
    Anastazija dobrodošla ☺️ Rekla bih sa smo prilično aktivne ovdje ostale, slobodno sam se pridruži ☺️

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar sagi

    sagi

    Broj poruka: 1621

    Prijavi adminu

    Libica

    Auf, moj u bjornu hoce biti samo ako je netko pored njega, bas je needy, ni igracke ne pale, samo mi 😐 probala sam i da gleda kako kuham, nema sanse.. probala i ostavit da place dok kuham, nista, place dok ne dodjem do njega, moglo je to i 2h trajat. Nema bas ugodan plac, bas dere glasnice na histeriju. Dajem mu jos malo fore, al ne bu tak islo..


    Ovisi to od bebe do bebe.
    A i o raspoloženju tog dana.
    U nedjelju sad bio na svojoj podlozi i sam se okretao i igrao s igračkama dok smo mi ručali sa muževim starcima, a prošli put kad su bili prijatelji, htio je bit samo na rukama i po mogućnosti da se hoda s njim.
    Al inače je T mirnija beba i ne plače puno.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.