Bebe Proljeće 2020 🌼👶🏻🍼

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 1582

    Prijavi adminu

    Haha :D mada izgleda super za zenu od 61 god, ne jede bas jer lose kuha i relativno je skrta pa vrti 5 Yugo jela. nema zube prednje jedino, skriva ih. 😁 prema meni je inace ok, iako me zna poklopiti tipa: moja djeca su spavala u kinderbetu! A ja njoj: moj sin spava sa mnom 🤗 trebala sam ju pitati sta joj to znaci, da sam ja losa mama?  Imam  jos materijala al tko ce to sve pisati 😁

  • Deleted user

    Broj poruka: 1582

    Prijavi adminu

    Pupi30

    Cure moze savjete za hranilicu? S tim da sam ja cesto na relaciji Zg-Zd pa nebi bilo lose da je i prakticna za prevesti u autu ali nije nuzno…mogu nabaviti neku jeftinu za zd.


    Pupi, planiram kupiti u Ikei za 100kn, kaze frendica da je super i da je kupila 3 iste za po svuda (baba,kuca,vikendica)

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Hany- pa kako po kilaži? Tvoj mi je baš prekrasan bucko. Pa zar nije normalno da sad više ne dobivaju toliko… Kad smo bili na kontroli onda ga je 2 puta vagala, svaki put je pokazalo drugačije… 

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Hoću reči da je možda i kod vas u bolnici isto takva vaga. 

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar Hany92

    Hany92

    Broj poruka: 531

    Prijavi adminu

    Vaki

    Hany- pa kako po kilaži? Tvoj mi je baš prekrasan bucko. Pa zar nije normalno da sad više ne dobivaju toliko… Kad smo bili na kontroli onda ga je 2 puta vagala, svaki put je pokazalo drugačije…


    Ako mislis na onaj dugacki post,to je bilo kad je imao mj dana kad smo zavrsili u bolnici.Sad je sve pod kontrolom osim kaj ima bakteriju u urinu i noro virus navodno..
    Mozda sam se ja krivo izrazila da si tako skuzila,malo sam izvan sebe ovih dana,ali jos na nogama🤣

    https://lb1f.lilypie.com/BzEbp2.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar bejb2

    bejb2

    Broj poruka: 210

    Prijavi adminu

    Bookic curke!
    Jedan dan cu se onesvijestiti od nespavanja🤣🤣
    Moje dijete obozava biti budno, po danu posebno, a po noci se budi valjda 5x nekad i vise.
    Nama je pedica rekla da ne provlacimo kozicu jos, bas sam ju pitala za to na zadnjem pregledu, sad ko bi ga znao🤣
    I mene zanima hranilica, ali planirali smo uzeti Ikeinu isto jer sam cula da je stvarno okej :)

    [lilypie.com]

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    bejb2

    Bookic curke!
    Jedan dan cu se onesvijestiti od nespavanja🤣🤣
    Moje dijete obozava biti budno, po danu posebno, a po noci se budi valjda 5x nekad i vise.
    Nama je pedica rekla da ne provlacimo kozicu jos, bas sam ju pitala za to na zadnjem pregledu, sad ko bi ga znao🤣
    I mene zanima hranilica, ali planirali smo uzeti Ikeinu isto jer sam cula da je stvarno okej :)

    teaB160@gmail.com
    Posalji mail sa br moba da te Mybaby doda na wp gupu, sve smo tamo 

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    bejb2

    Bookic curke!
    Jedan dan cu se onesvijestiti od nespavanja🤣🤣
    Moje dijete obozava biti budno, po danu posebno, a po noci se budi valjda 5x nekad i vise.
    Nama je pedica rekla da ne provlacimo kozicu jos, bas sam ju pitala za to na zadnjem pregledu, sad ko bi ga znao🤣
    I mene zanima hranilica, ali planirali smo uzeti Ikeinu isto jer sam cula da je stvarno okej :)


    I nama je rekla da ne povlacimo kozicu, i vidim da mu se lijepo samo otvara, samo mu kod kupanja lijepo operem

  • Avatar sagi

    sagi

    Broj poruka: 1621

    Prijavi adminu

    Nama rekli da povučemo samo kolko ide čisto zbog čišćenja.

    Teo danas prvi put spava u svojoj sobi,dogovorili se da prvi san odradi tamo pa ćemo vidjet do kad će to bit 😁 zaspao 15 do 8.

  • Avatar Boa35

    Boa35

    Broj poruka: 1537

    Prijavi adminu

    Evo i mene napokon! 
    Kad sam sve pročitala.. 
    Hany joj držite se, stvarno se svašta prošli! 💙
    Malina umirem na tvoje priče o svekrvi..😆😆
    Vidim da više manje sve imamo slične probleme..nespavanje preko dana..zubići.. 
    Mi ne možemo M uspavati normalno..luduje, priča, viče..al smiriti se da zaspi nikako.. uglavnom zadnja tri dana ima samo dva spavanja prek dana.. oko podne i oko 3-4.. izbacila je treće..meni to nekak prerano..al jednostavno je ne mogu natjerat da zaspi .  
    Zubići..e da i nas muče .. malo joj je nateklo zubno meso, jedinice donje.. i bijelije je nego prije.. tak da je možda i zbog toga cendravila.. 
    A valjda će proći.. 🙄 tješimo se 😆

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.