Baby blues

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • mama0309

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    Ja se samo nadam da nece to dugo trajati jer nekad i sama sebi idem na zivce s tim tuljenjem :P Onda pogledam bebaca i vidim kak me gleda sav u cudu i mislim si kak sam glupa da placem a imam to malo bogatstvo kraj sebe. I onda se jos vise rastulim… Komplicirane smo mi zene…

    03.09.2014. -moja srećica <3 Antonio <3

  • Loreen

    Broj poruka: 1090

    Prijavi adminu

    komplicirane…. da…  ja sam na kratko pomislila kako bi bilo lijepo da nisam nikad zatrudnila da mogu pobjec od svega i onda sam plakala jos dva sata od griznje savjesti sto sam to pomislila uopce. I jutros kad sam na to pomislila sam se rasplakala i ispricavala bebi da ne bi slucajno sad nesto poslo po zlu jer sam ja to tako pomislila… ufff

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.