Baby blues

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    bjap


    Kirvaj je sutra. Vjeruj mi kad sam rodila vise mi ne smeta ni kirvaj ni kosilica koja mi je smetsla 

    Jesam ja rekla da ti nece vise smetat kosilica hahaha

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    ah kosilica….. jel Adrian voli spavati uz kosilicu?? hehe

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    Docky, moja je doktoric vec godinama na porodiljnom pa ju mijenja puno lijecnka. Jednom sam naletjel na dr. Marinica, zbog ciste na jajniku poslao me raditi tumorske markere, jednom me htio slati na pretrage za vanmaternicnu trudnocu. Objasnio mi je da svoje pacjentice salje na takve pretrage da iskljuci najgore opcije. Jako mi se svidio i uvijek sam se narucivala kod njega. Trunocu mi je vecinom vodio drugi lijecnik, iako sam cesto znala dopasti kod dr. Marinica. Jedini je bio kojem nisam morala objasnjvati zasto m je trudnoca manja za 4 tjedna. Cula sam da je ekspert za rizicne trudnoce. Naravno, vjerojatno kao i svaki covjek pogrijesi u svom radu, ali ja imam puna usta hvale za njega.

    MarijaS, nece ti falit trbuh kad shvatis da se mozes normalno obuti,odrezati nokte na nogama i da ces se opet moci depilirati kak treba.

    ProudMomy i Tina, jos nisam primjetila da bolje spava uz tako neki zvuk, bioje malo zut pa je puno spavao, a sad je opet stalno na sisi i spava u kratkim turama.

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Polako daj mu vremena, vidjet ces kad pocne padat u nesvijest od zvuka kosilice :-)

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    ne znam bjap meni se cini kao da ce mi stvarno faliti jer sam se toliko navikla da se ne mogu zamisliti bez njega 

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    ProudMomy, vjerujem da hoce. Ovaj mjesec je trebalo zapoceti presvlacenje asfalta u mojoj ulici, ima da stalno spava.

    Lilica, mozda ti i hoce faliti. Ja sam svoj trbuh obozavala, a sad je potpuno drugacija situacija, sto puta se ustajem zbog djeteta, a boli rana, ne stignem ni mislit na trbuh, samo bi mi otezao.

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Ej Bjap!
    Baš sam mislila na tebe, rekoh gdje si! Šalim se, znam da imaš puno obaveza, znam kako je to! Slažem se s tobom, uz bebicu teško da stigneš misliti na trenutke trudnoće, sto i pet obaveza oko bebe, ne stigneš spavati, bebica još nema ritam….Znam!

  • Avatar DOCKY

    DOCKY

    Broj poruka: 311

    Prijavi adminu

    bjap bas zato i pitamm jer ga planiram na porodu a vec mi je rjesavao neke probleme pa sam si mislila da je on tamo onak jedini mi kojeg bi htjela…. hvala u svakom slucaju…

    DOCKY

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    bjap, baš kako kažeš - volim svoj trbuh i skroz sam se naviknula na njega… Vjerujem da će biti pravo olakšanje lako se obuti, izdepilirati i sve ono što sada predstavlja određen problem… Ali mislim da će mi jednim dijelom ipak nedostajati..

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    DOCKY


    bjap bas zato i pitamm jer ga planiram na porodu a vec mi je rjesavao neke probleme pa sam si mislila da je on tamo onak jedini mi kojeg bi htjela…. hvala u svakom slucaju…

    Osobno ne znam nikoga kome je bio na porodu, mozda da vidis na Forum.hr, tamo ma tema “Rodiliste Sl.Brod”. Meni je na porodu bio dr. Barisic stariji, cujem da je i mladji dobar na porodu, trudnocu mi je vecinom vodio dr. Blazinkov, zatim dr. Jandric je krasan doktor… s njima imam iskustva. No, najbitnije ti je imati dobru babicu, doktor tamo bude ili ne bude, cesto dodje kad je porod vec gotov. I bitno ti je imati nekoga u bolnici, drugacije se ophode prema tebi.

    Lilica i MarijaS, na zalost ili na srecu trudnoca ne trake vjecno, morate se pomiriti da pupe vise nece biti. Kad beba dodje i bolje vam je da ne budete trome ko babe, oporavak je sam po sebi bolan pa trbuh nije pozeljan. No, ostat ce vam mali trbuscic poslije, mene je sestra u hodnik u bolnici pitala jesam li zrudnica ili rodilja, a onda je vidjela narukvicu 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.