Baby blues

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lida2

    Lida2

    Broj poruka: 324

    Prijavi adminu

    Joj ja se sjecam svojeg prvog poroda di mi je sva kilaza otisla u porodu i bila sam mrsavija i bez trbuha! Imala sam osjecaj da mi je neko isisao cijelu trbusnu supljinu!! Odvratan osjecaj. Nisam se mogla ispraviti jer mi je trbuh drzao kicmu par mjeseci
    Ja sad jedva cekam da se rijesim trbuha iako imam jos 3mj. Al puno mi je teze nego u prvoj trudnoci i zamaram se jako i stalno mi srce lupa tako da ne vjerujem da ce mi falit busa
    A kaj se tice baby bluesa sa prvim sam bebanom imala i trajalo je dosta dugo. Al tad je i malac bio u nekoj groznoj fazi nespavanja i konstantnog plakanja tako da sam bila  iscrpljena, nenaspavana i plakala sam skup s njim

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    lidijak77


    Joj ja se sjecam svojeg prvog poroda di mi je sva kilaza otisla u porodu i bila sam mrsavija i bez trbuha! Imala sam osjecaj da mi je neko isisao cijelu trbusnu supljinu!! Odvratan osjecaj. Nisam se mogla ispraviti jer mi je trbuh drzao kicmu par mjeseci
    Ja sad jedva cekam da se rijesim trbuha iako imam jos 3mj. Al puno mi je teze nego u prvoj trudnoci i zamaram se jako i stalno mi srce lupa tako da ne vjerujem da ce mi falit busa
    A kaj se tice baby bluesa sa prvim sam bebanom imala i trajalo je dosta dugo. Al tad je i malac bio u nekoj groznoj fazi nespavanja i konstantnog plakanja tako da sam bila  iscrpljena, nenaspavana i plakala sam skup s njim

    sjećam se tog filinga i da baš je grozan doslovno kao da me netko isisao utrobu iscjedio, baby blues nije bio ni jedan dan prisutan u prvoj trudnoći i nakon poroda, sad kad me čeka drugi porod, vjerojatno zadnji hvata me bedara kaj je gotovo sa svim tim brigama trudničkim i taj osjećaj da ispod mog srca kuca još jedno srce da je beba samo moj i ničija više, faliti će mi to pa sam sad 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Iskrica1347

    Iskrica1347

    Broj poruka: 991

    Prijavi adminu

    meni se trbuh baš i nije tak jako smanjio nakon prve trudnoće. Ustvari više je izgledao kao ispuhani balon, ali onaj koji je još zavezan, pa djeluje kao da još ima neš zraka unutra. Ful smiješno. A meni je znala faliti buša i nakon prvog poroda i to još dugo (tipa kad je P već imala 2 godine), ali najviše lupkanje iznutra. Veličina trbuha kao takva, baš i ne…  
    U prvoj trudnoći nisam imala baby blues, za drugu bumo vidjeli. Vjerojatno ne bum stigla razmišljati o depresiji uz bebu, stariju curku, pesa i povratak na posao nakon 6 mj.

    Mišica je sa nama od 11.8.2010.
    Ribica stigla 26.10.2014.
    Ja nisam luda, ja sam ekscentrična

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Slažem se Iskrice, nećeš stić razmišljat o depresiji, što u jednu ruku moraš biti sretna, neće te zahvatiti, haha..

  • Avatar Iskrica1347

    Iskrica1347

    Broj poruka: 991

    Prijavi adminu

    Mišica je sa nama od 11.8.2010.
    Ribica stigla 26.10.2014.
    Ja nisam luda, ja sam ekscentrična

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Baš me zanima kakav je to osjećaj “praznine” koji opisujete. Mislim, ubrzo ću ga i otkriti, ali vjerujem da je full čudno… Nositi malo biće pod srcem 9 mjeseci i onda ga odjednom nema…

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar Iskrica1347

    Iskrica1347

    Broj poruka: 991

    Prijavi adminu

    Velim ti, ja sam se osjećala skroz čudno. Ko da mi je trbuh ispuhan balon. ali brzo me prošlo.

    Mišica je sa nama od 11.8.2010.
    Ribica stigla 26.10.2014.
    Ja nisam luda, ja sam ekscentrična

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Ja sam se osjecala bas nekak, ne znam osakaceno, nisam smjela ni pogledati trbuh. Bio je tocno takav kako je iskrica napisala.
    Osjecaj praznine uzasan…
    Boravak u bolnici mi je bio jako traumatican, preplakala sam 3 dana, ne bih rekla da se radilo o baby bluesu, jer je prestalo cim sam dosla doma :-)

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    Mene uhvati plakanje s vremena na vrijeme, dovoljno da netko kaze nesta makar i u sali i ja gotova. Pogotvo kad sam neispavana.

  • Avatar DarijaZ

    DarijaZ

    Broj poruka: 1432

    Prijavi adminu

    ne znam jel ovo spada pod “baby blues”, ali ja sad pocinjem panicarit….tj, panika nije prava rijec za to
    sad mi tek za  pravo “sjeda” da cemo dobiti bebu, malog covjeka kojeg cemo nas dvoje “oblikovati”….i veselim se tome, jedva cekam da rodim , ali si stalno mislim u zadnje vrijeme…pa kak cu ja to ??jesam ja uopce dovoljno zrela i sposobna da budem mama?? pa mozda sam premlada da budem mama?! pa mozda nisam, al opet….imam hrpu pitanja koja si postavljam, i nekak si mislim da sam luda kaj se optercujem time….al opet.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.