Baby blues

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Mame koje ste pred kraj trudnoće ili friško rodile, ma i sve druge, jeste se susrele sa ovim osjećajem?? Kako se bližimo kraju neka bedara me lovi, znam da mišica bude prebrzo narasla, a trudnoća je tako posebna, prekrasna!! Iskustva, savjeti!!???

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    mene trenutno drzi onaj filing da zelim cim prije roditi da vidim svoju ljepoticu i da tada vrijeme ide poooolako da cim duze ostane tako mala i slatka..hehe

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    Ja sam inace depresivko i placko, pa ne znam jel mi neko stanje opcenito ili pod utjecajem homona. Pet dana pred porod sam imala faze plakanja/smijanja. Kada sam rodila obuzeo me spokoj i sreca. Medjutim, od neki dan opet plakanje, bez razloga. Mislim, danas je dobro al dodj neke cudne faze.

    Sto se tice trudnoce, pret kraj sam bila ljubomorna na nove trudnice, mislla da ce mi faliti pokreti u trbuhu, ali ne fale mi - tu su pored mene i gnjave 24 sata dnevo . Trudnoca mi uopce ne fali, osm mozda spavanje 

  • Avatar DOCKY

    DOCKY

    Broj poruka: 311

    Prijavi adminu

    bjap


    Ja sam inace depresivko i placko, pa ne znam jel mi neko stanje opcenito ili pod utjecajem homona. Pet dana pred porod sam imala faze plakanja/smijanja. Kada sam rodila obuzeo me spokoj i sreca. Medjutim, od neki dan opet plakanje, bez razloga. Mislim, danas je dobro al dodj neke cudne faze.

    Sto se tice trudnoce, pret kraj sam bila ljubomorna na nove trudnice, mislla da ce mi faliti pokreti u trbuhu, ali ne fale mi - tu su pored mene i gnjave 24 sata dnevo . Trudnoca mi uopce ne fali, osm mozda spavanje 

    bjap moram rec da su mi tvoji postovi zapeli za oko jer su brutalno iskreni i bez laznog kića a to za spavanje ti vjerujem i svaki dio od zaćeća-poroda pa od rodjenja na dalje je lijep na svoj naćin.. ako kome fale lupkanja moze bez problema izracunat 13plus3 i opet akcija :D kako je mali beban … jesi se  snasla kao najblizi prihvacaju novonastallu situaciju?

    DOCKY

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    Hvala Docky! Beban super napreduje, otkad smo navukli mlijeko postao je prava skolska beba. Samo jutrom budem malo nervozna i zao mi je sto i on to osjeti. Ostali uzivaju, a mm i ja i uzivamo i nespavamo i svakako nam bude. 

  • Avatar DOCKY

    DOCKY

    Broj poruka: 311

    Prijavi adminu

    bjap


    Hvala Docky! Beban super napreduje, otkad smo navukli mlijeko postao je prava skolska beba. Samo jutrom budem malo nervozna i zao mi je sto i on to osjeti. Ostali uzivaju, a mm i ja i uzivamo i nespavamo i svakako nam bude. 

    super bas mi je drago i nadam se da si prezivjela onaj kirvaj.. neznam jel prosao znam da si pisala i bas mi je drago da se snalaziš :D

    DOCKY

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    Kirvaj je sutra. Vjeruj mi kad sam rodila vise mi ne smeta ni kirvaj ni kosilica koja mi je smetsla 

  • Avatar DOCKY

    DOCKY

    Broj poruka: 311

    Prijavi adminu

    bjap


    Kirvaj je sutra. Vjeruj mi kad sam rodila vise mi ne smeta ni kirvaj ni kosilica koja mi je smetsla 

    haha, sad sam se stvarno posteno nasmijala.. nego ti si radjala u sb jesi li mozda naletjela na dr marinića?

    DOCKY

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Cijelo vrijeme mislim kako će mi nedostajati trudnoća, jer baš uživam u ovom razdoblju. Debela sam si, ali mi je super.  Nekako si još nisam posložila da će uskoro tome svemu doći kraj. Vesele me udarci, nespavanje nekad i bolne noge i sve to. Smiješna sam sama sebi kad se iz zaleta ustajem iz naslonjača ili ujutro iz kreveta kotrljam kao kit ako nema MM da mi pruži oslonac… 
    Ali onda opet znam da će doći neko novo razdoblje u kojem ću pokušati maksimalno uživati pa opet mislim - neće ni trudnoća tako nedostajati…
    Jedino ne znam kako ću bez trbuha?  Baš sam se naviknula da je tu.

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    MarijaŠ


    Cijelo vrijeme mislim kako će mi nedostajati trudnoća, jer baš uživam u ovom razdoblju. Debela sam si, ali mi je super.  Nekako si još nisam posložila da će uskoro tome svemu doći kraj. Vesele me udarci, nespavanje nekad i bolne noge i sve to. Smiješna sam sama sebi kad se iz zaleta ustajem iz naslonjača ili ujutro iz kreveta kotrljam kao kit ako nema MM da mi pruži oslonac… 
    Ali onda opet znam da će doći neko novo razdoblje u kojem ću pokušati maksimalno uživati pa opet mislim - neće ni trudnoća tako nedostajati…
    Jedino ne znam kako ću bez trbuha?  Baš sam se naviknula da je tu.

    ja se sjetim prvih dana poslije poroda prazninaaa, skroz, bez bebe ali ne to nego se organi i sve ne vrati još na svoje mjesto odmah pa je full čudno kao koža sama i šupljina, ma prečudno.. kao veselila se jej opet da na trbuhu budem spavala, vragec, još par mj ne zbog cica, haha..

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.