Zimske bebe i mame 2018/2019

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mama5

    Mama5

    Broj poruka: 507

    Prijavi adminu

    Bas lijepo za procitati da bebaci bolje spavaju. Moja po noci klasicno, cak mi se cini da se rijeđe budi da nije non stop na cici, a preko dana je na dane bolje pa opet na dane nervoznija, ali i dalje ju drzi taj strah od odvajanja, ne smijem se pomaknuti od nje🤷‍♀️
    Njoj ako se zacrveni guza mazem bephanten mast, nekako mi se ona pokazala najbolja

    [lilypie.com]

  • Avatar cvijetic12

    cvijetic12

    Broj poruka: 711

    Prijavi adminu

    Bolje spava po noci ali nije jos to ‘to’. Ali ide na bolje svakako. Ili sam se ja vec navikla pa ne reagiram 😃😃
    Po danu vise nemamo cicu, znaci samo po noci cicamo i navecer pred spavanje. Cice mi budu bas pune pa se moram izdojiti jer ce upaliti 😏
    Po danu tesko zaspi, tj. Nosimo se, i bilo bi mi najlakse dati cicu ali sada mi glupo kad smo vec toliko dana bez

    [lilypie.com]

  • Avatar _svjesna

    _svjesna

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Cvijetic kako si uspjela preko dana izbaciti? Sta dajes umjesto cike, kako vremenski ima obroke i sta hapi? 

    [lilypie.com]

  • Avatar Mama5

    Mama5

    Broj poruka: 507

    Prijavi adminu

    Mi kad smo nedavno bili na svadbi proslo je gotovo 9 sati od zadnjeg dojenja, negdje prije podneva zadnje cicala i onda tek navecer oko 21 sam joj uspjela dat cicu, ni jednom nisam osjetila da je mlijeko nadoslo niti su se grudi stvrdnule, tako da kod mene nece uopce biti problema kad prestane cicat. Nakon prvog rođendana cu razmisljat o prestanku, neka je jos🤷‍♀️

    [lilypie.com]

  • Avatar cvijetic12

    cvijetic12

    Broj poruka: 711

    Prijavi adminu

    Svjesna ona meni jako dobro jede, pojede dorucak u 9 a rucak je u 12ipol, i nakon rucka ide spavati. Napravila sam veliku glupost sta ju uspavam na rukama, ali u tom trenutku mi se to cinilo kao jedina sansa jer ona inace zaspi na cici, i onda spava nekih 1,5-2h, kad se probudi je prijasnjih dana dojila, sad sam to makla pa pojede ili jogurt ili vocku, ili uzica nas rucak jer mi jedemo kasnije.. vecera je u 19h i tad dobije cicu. 
    Sutra cu probati leci kraj nje pa ju tako uspavati jer ovo nosenje ce me unistit, vidjet cemo kako ce to proci.
    Nisam ni sama pametna, to skidanje cice mi je kao zacarani krug

    [lilypie.com]

  • Avatar ancikaM

    ancikaM

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    Ista stvar i kod mene, cicu je zamijenilo uspavljivanje na rukama, moram ga bas jako stisnut uz sebe da se umiri jer je inace hiperaktivan, samo me zanima sto ce bit u jaslicama jer sumnjam da ce ga tamo itko uspavljivat na rukama 😑

    [lilypie.com]

  • Avatar _svjesna

    _svjesna

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Svi imamo neki nacin uspavljivanja, ja nunam na nogama, u kolicima, a kad je bas umoran legnem pored njega i zaspe sam, ili ga uzmem na svoja prsa i nunam ga sjedeci tako najvise volimo jer se sav na mene nasloni i uzivamo. ☺️
    A za vrtic, pa naucice novi nacin, plakace mozda dva dana treci ce se navici. I meni se srce kida. Ne znam kako cu sve to podnijeti.
    On jako puno doji, mislim jako cesto, ne bih rekla da je to nesto mnogo kolicinski, maximum par minuta dok ne prestane refleks i to je to. Izmedju dorucka i rucka doji, i opet do vecere doji, pa pred spavanje i nocu svaka dva tri sata tako da ne vidim lak nacin da to malo smanjim, kravlje nece, ad nece. 

    [lilypie.com]

  • Avatar cvijetic12

    cvijetic12

    Broj poruka: 711

    Prijavi adminu

    Probala joj dati caja na bocu i zaglit ju, urlala je nenormalno 😏

    [lilypie.com]

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Mame ja se necu puno falit ali mi spavamo cilu noc otp do 5ili7 ujutro…kako san ukinula onu nocnu bocu tjedan ipo muke ali nisan mogla nista izgubit jer mi se budio stalnooooo…dobila san puno prospavane noci…napokon i hvala Bogu na tome sad bolje jede i sve….tako da ja se vise ne mogu zalit..mi isli kupit slatkusi za sv.Nikolu

    .

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar cvijetic12

    cvijetic12

    Broj poruka: 711

    Prijavi adminu

    zadranka86

    Mame ja se necu puno falit ali mi spavamo cilu noc otp do 5ili7 ujutro…kako san ukinula onu nocnu bocu tjedan ipo muke ali nisan mogla nista izgubit jer mi se budio stalnooooo…dobila san puno prospavane noci…napokon i hvala Bogu na tome sad bolje jede i sve….tako da ja se vise ne mogu zalit..mi isli kupit slatkusi za sv.Nikolu

    .


    Nadam se da cemo i mi skoro tako, evo sad vec spava punih 1,5h 🎉
    I mi smo se naoruzali za sv. Nikolu, dobiti ce slatkise za maloga i njoj cu staviti kekse za nju 😄 a od MO dobivaju darove pa idemo sutra na podjelu..

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.