Zimske bebe i mame 2018/2019

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    cvijetic12

    zadranka86

    Mame ja se necu puno falit ali mi spavamo cilu noc otp do 5ili7 ujutro…kako san ukinula onu nocnu bocu tjedan ipo muke ali nisan mogla nista izgubit jer mi se budio stalnooooo…dobila san puno prospavane noci…napokon i hvala Bogu na tome sad bolje jede i sve….tako da ja se vise ne mogu zalit..mi isli kupit slatkusi za sv.Nikolu

    .

    Nadam se da cemo i mi skoro tako, evo sad vec spava punih 1,5h 🎉
    I mi smo se naoruzali za sv. Nikolu, dobiti ce slatkise za maloga i njoj cu staviti kekse za nju 😄 a od MO dobivaju darove pa idemo sutra na podjelu..


    I mi dobilo jucer al cure znaju da je to od firme pa vise ne mogu sakrit pa kao ubacit da je donio Sv.Nikola pa san isla uzeti za svo troje…tako veceras evo tri cizmice…Na nasem prozoru ovu godinu jedna cizmica vise..
    .

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1838

    Prijavi adminu

    Žene, malo offtopic, ja još nisam dobila mengu od poroda, zadnjih tjedan dana primijetim obilniji iscjedak i ja mislila dolazi menga, čak mi se učinilo da sam skužila ovulaciju prije… I sad zadnja dva dana je tako obilan iscjedak da me plaši, moram hitno ginekologu ali ako ima netko iskustva, jel to možda normalno nakon poroda prije menge ili nešto? Nikad nisam imala nikakve upale ili slično pa me ovo sad splašilo 🤔 ništa ne peče, nema čudan miris, samo je čudno obilan i boja je onako između prozirne i žućkaste 😏 oprostite na detaljnom opisu 😁

    [tickerfactory.com]

  • Avatar cvijetic12

    cvijetic12

    Broj poruka: 711

    Prijavi adminu

    MareiKate

    Žene, malo offtopic, ja još nisam dobila mengu od poroda, zadnjih tjedan dana primijetim obilniji iscjedak i ja mislila dolazi menga, čak mi se učinilo da sam skužila ovulaciju prije… I sad zadnja dva dana je tako obilan iscjedak da me plaši, moram hitno ginekologu ali ako ima netko iskustva, jel to možda normalno nakon poroda prije menge ili nešto? Nikad nisam imala nikakve upale ili slično pa me ovo sad splašilo 🤔 ništa ne peče, nema čudan miris, samo je čudno obilan i boja je onako između prozirne i žućkaste 😏 oprostite na detaljnom opisu 😁


    Ja redovito imam iscjedak kakav bi inace imala prije menge, ali nje jos nema. Ja se ne brinem jer trudna nisam a jos dojim, dokle god dojis menge vjerojatno nece biti. 

    [lilypie.com]

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1838

    Prijavi adminu

    Ma mene je samo zabrinulo da mi se nije neka upala ili nešto stvorilo…. Jer do sad nije bilo skoro nikakvog iscjedka… Iskreno,kako sam ja imala dosta šavova dolje, stalno imam fobije jesu oni to sve dobro napravili 😂

    [tickerfactory.com]

  • Avatar _svjesna

    _svjesna

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Mare si bila na pregledu nakon poroda, jesu radili papu i briseve? Ja bih ipak oboje uradila da si mirna, vjerovarno nije nista. 

    [lilypie.com]

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1838

    Prijavi adminu

    Papu i briseve ne sam nakon poroda… Ma probat ću idući tj se organizirati da odem negdje privatno na brzinu kad m dođe s posla…

    [tickerfactory.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Dojenje nema veze sa menstruacijom u smislu da je nema dok god dojis.  Puno zena doji dugo, i vise od 2g, a menstruacija dode odmah nakon babinja. 
    Moji su obojica cicali 2g+, a menga je dosla sa 7,8mj.
    Sada jos nije, makar isto imam sve simptome pms-a, i 100x na dan provirim dolje jel vjestica stigla🤣🤣 ali nista
    Cuvaj se jedino jer ovulacija dolazi prije menstruacije, osim ako ne zelis bebu br2, onda se nemoj cuvat 🤪🤪
    A moguce je da je iscjedak neka prehladica, ovulacija ili ko zna, ako se nastavi i mislis da je bas puno toga odi kod gin.. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar cvijetic12

    cvijetic12

    Broj poruka: 711

    Prijavi adminu

    Ja radi toga imam dojam da imam ovulaciju pa isto stalno cekam stvari 🤣
    A mislim da kad ih dobijem cu bit sva pogubljena, navikla sam se bez njih

    [lilypie.com]

  • Avatar Zvonkica

    Zvonkica

    Broj poruka: 454

    Prijavi adminu

    Hm, pa mozda i je bila ovulacija, ali onda daj fore 10-14 dana od tog iscjetka da menga dode…ali ako ces se bolje osjecati odi na pregled…
    Ja sam nakon prvog poroda dobila mengu nakon 6 mjeseci, sad nakon 5 mjeseci…nakon prvog poroda je bila manje obilnija nego prije, a nakon drugog poroda me prvi dan zna malo boluckati sto mi se nije desilo goooodinama i ciklusi se izmjenjuju naizmjenicno jedan je kraci cca 23 dana drugi duzi cca 29 dana izmedu dvije menge…hocu ti reci da ne ocekujes nuzno identicne simptome koje si imala prije trudnoce i poroda…
    I da, dojenje ne znaci da menga nece doci, neke dobe ranije neke stvarno ne dobe dok god doje, moja sogorica je sa svo troje dobila nakon cca 3 mjeseca a svi su bili iskljucivo dojeni..

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar ancikaM

    ancikaM

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    Ho, ho, ho evo mi najljepsi poklon za Bozic, malac prohodao i poceo normalno jesti sve sto i mi jedemo 🤩 kak ste vi zene? Jeste vec u pripremama za Bozic, planiranju kolaca, ukrasa, poklona?

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.