Zimske bebe i mame 2018/2019

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar pepillu

    pepillu

    Broj poruka: 509

    Prijavi adminu

    Hvala vam na mišljenjima i savjetima. Nadam se da cemo bolje napredovati sada.. 

    [lilypie.com]

  • Petra05

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    Ima li itko iskustva s bebom koja vec 2 dana i noci ne zeli spavati niti 15min u komadu, proslu noc smo isto proveli nespavajuci, umorna sam kao pas i ne znam sta da radim da ga uspavam

    [lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Petra05

    Ima li itko iskustva s bebom koja vec 2 dana i noci ne zeli spavati niti 15min u komadu, proslu noc smo isto proveli nespavajuci, umorna sam kao pas i ne znam sta da radim da ga uspavam


    Zavezi ga na sebe, koza na kozu, u marami mislim.. moj koliko god sati spava ko top, cim dodirne maramu zaspe, malo hodanja, hopsanja i mortus je

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Petra05

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    Onda moram u soping po maramu, dosad nije bilo potrebe za njon
    Hvala na savjetu 

    [lilypie.com]

  • icandy

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Mame,Koju maramu preporučujete 
    Probala sam ergo nosiljku,nekako mi se ne čini tako sjajno a fkt je skupa 
    Mislim da bi za te novce i marama isto  riješila stvar,ili ima neka posebna razlika između tog dvoje

  • Avatar busybee

    busybee

    Broj poruka: 357

    Prijavi adminu

    Cure, samo da javim da je dosla i zadnja zimska bebica :) moja savrsena cura, 3250, 48 cm. Mazimo se i pazimo 😍😍 napokon i ja uzivam u bebici.

    [lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    icandy

    Mame,Koju maramu preporučujete
    Probala sam ergo nosiljku,nekako mi se ne čini tako sjajno a fkt je skupa
    Mislim da bi za te novce i marama isto riješila stvar,ili ima neka posebna razlika između tog dvoje


    Naravno da ima, ergo je oblikovana nosiljka, ispravna je ergoblnomski, ali ne od rodenja, marama je komad tkanine, moras ju motati oko bebe i sebe, malo vremena ulozit nauciti to, ide od rodenja, od prvog dana do kraja nosenja :) ergo estetski ima nezz tocno, dvije, tri boje, marama je milijarda na trzistu, boja, proizvodaca, cijena, tkanja, duzina izd

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Jolicaaa

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Hej, nova sam ovdje.. i ja sam majka jedne zimske bebice rodjene prije dva tjedna… bebica je super, jede i pajki, ali ja sam koma… hormoni mi zesce rade.. sva sam neka utucena pa me zanima osjeca li se jos netko tako? Neka me tjeskoba pere, a ne znam zasto, umjesto da uzivam sa svojom dugo cekanom bebicom… inace to mi je drugo dijete… i sad pored svega toga, pocela sam se plasiti da cu upast u depresiju ili poludjeti.. i naravno te misli ne mogu izbaciti iz glave… da li se koja susrela s tim i kako je to rijesila? 

  • Avatar du1988

    du1988

    Broj poruka: 1446

    Prijavi adminu

    busybee

    Cure, samo da javim da je dosla i zadnja zimska bebica :) moja savrsena cura, 3250, 48 cm. Mazimo se i pazimo 😍😍 napokon i ja uzivam u bebici.


    bas je lijepo cuti ovako nesto! uzivajte i cestitam od srca ♥️😘

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Jolicaaa

    Hej, nova sam ovdje.. i ja sam majka jedne zimske bebice rodjene prije dva tjedna… bebica je super, jede i pajki, ali ja sam koma… hormoni mi zesce rade.. sva sam neka utucena pa me zanima osjeca li se jos netko tako? Neka me tjeskoba pere, a ne znam zasto, umjesto da uzivam sa svojom dugo cekanom bebicom… inace to mi je drugo dijete… i sad pored svega toga, pocela sam se plasiti da cu upast u depresiju ili poludjeti.. i naravno te misli ne mogu izbaciti iz glave… da li se koja susrela s tim i kako je to rijesila?


    Ja sam sa prvog na dr djete bila koma, najvise zbog toga kaj sam osjecala da sam starijeg izdala, da sam pogrijesila da imam jos jedno jer on bude sada zapostavljen itd.. nije otislo dalje od baby bluesa, i pricanje o tome sa frendicama i muzem mi je pomoglo.. moj iskreni savjet je puno razgovora, a ako i u jednom trenu posumnjas da je sve skupa otislo predaleko potrazi strucniju pomoc :) i izlasci, bez obzira na vrijeme, budite svaki dan u setnji, mozak na pasu makar tada i friski zrak puno, puno znace

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.