Zimske bebe i mame 2018/2019

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar _svjesna

    _svjesna

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Ima li ovdje mamica koje se izdajaju?
    Nadam se da ce Ana vidjeti post jer znam da je ona upucena.
    Naime, kako imam previse mlijeka i grudi mi budu bas nabrekle i moram izdojiti prije nego sto dam bebi da sisa, ne izdojim do kraja nego samo da napetost popusti, tom prilikom izdojim i do 60ml. Tako par puta dnevno prije podoja cime bih imala solidno mlijeka za zamrznuti, zao mi da to bacam.
    Moje pitanje je da li ovo prvo mlijeko iz vise navrata mogu zamrznuti? Pitam jer je to ono prvo mlijeko iz dojki, a procitala sam da je ono manje masno i da nije tako hranjivo kao zadnje mlijeko. Mogu li ga sacuvati i kasnije dati bebi? 

    [lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    _svjesna

    Ima li ovdje mamica koje se izdajaju?
    Nadam se da ce Ana vidjeti post jer znam da je ona upucena.
    Naime, kako imam previse mlijeka i grudi mi budu bas nabrekle i moram izdojiti prije nego sto dam bebi da sisa, ne izdojim do kraja nego samo da napetost popusti, tom prilikom izdojim i do 60ml. Tako par puta dnevno prije podoja cime bih imala solidno mlijeka za zamrznuti, zao mi da to bacam.
    Moje pitanje je da li ovo prvo mlijeko iz vise navrata mogu zamrznuti? Pitam jer je to ono prvo mlijeko iz dojki, a procitala sam da je ono manje masno i da nije tako hranjivo kao zadnje mlijeko. Mogu li ga sacuvati i kasnije dati bebi?


    Mozes ga spajat, al moras ga temperirat, prije nego spojis sve na kraju dana da ti budu casice iste temp

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Mia1707

    Mia1707

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    Evo mame i cekalicee da vam javim 💗
    I ja sam danas postala mamaaa predivne curice 💞
    U 7 su me spojili na gel… Sta je rezultiralo jakim bolovima… I svi su bili pozitivni kao djelovat ce.. Nakon 3 sata i jakih trudova otvorena samo 1 prst.. Probili mi plodnu vodu . Trudovi i dalje jaki.. Skakala po lopti.. Trudove prodisala.. Cak da su me babice dolazile pitat jel tebe stvarno ne boli jako kad jedina sam koja nisam glasa pustila…
    I u 3 sata pregled… Ja i dalje prst samo otvorena a beba se ne spusta uocpe u kanal pored svih tih trudova i poslana na carski 
    Spas … Carski je traja po sata i mogu samo reci spas nakon tog cilog mucenja.. Jer od skroz zatvorenog grlica do prsta je trajalo jako dugo.. 
    Malena je prekrasna.. Duga 54 cm a teska 3900g.
    Ja sam sad na intenzivnoj a ona je na odjelu.. Jedva cekam jutro da budemo skupa u sobi .. Doveli su mi je dva puta… Kad bi je stavili na prsa odma bi se umirila .. I kad su je vodili nazad pocela bi plakat. Dusa mamina .. 💗💗💗
    Cure tek vas sad razumin… Ja ovoliku srecu i ljubav nisam mislila da je moguce dozivit 🤗🤗🤗💕💕💕

  • Avatar Emily1801

    Emily1801

    Broj poruka: 293

    Prijavi adminu

    Mia cestitam ti na predivnoj curici, a njoj zelim dobrodoslicu. 💖
    To sam i ja rekla kad sam rodila, treba to dozivjeti da bi shvatio. Nakon poroda sam pocela gledati na zene oko sebe potpuno drugim ocima i divim se svakoj koja ima vise od jednog djeteta jer prvi puta nemas pojma sto ocekivati pa ajde ides u sve to s najboljom nadom da ce sve biti dobro i da si bas ti ta sretnica koju nece jako boljeti, a drugi puta znas sto te ceka pa se svejedno odlucis jos jednom to sve proci jer nagrada je najljepsi poklon koji si ikad primila i vrijedi svake boli i straha. 

    [lilypie.com]

  • Avatar du1988

    du1988

    Broj poruka: 1446

    Prijavi adminu

    mia cestitam od srca! 😊🎉♥️

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar pepillu

    pepillu

    Broj poruka: 509

    Prijavi adminu

    Čestitam MIA 😍😍😍😍

    [lilypie.com]

  • Avatar Blaza26

    Blaza26

    Broj poruka: 563

    Prijavi adminu

    Mia iskrene čestitke♥️♥️♥️😍😍

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar busybee

    busybee

    Broj poruka: 357

    Prijavi adminu

    Mia, cestitam od srca :)) Ja sam sutra na rasporedu. Frka me, ali ipak jedva cekam!

    [lilypie.com]

  • Avatar pepillu

    pepillu

    Broj poruka: 509

    Prijavi adminu

    Busybee sretno! 

    [lilypie.com]

  • Avatar Maggie85

    Maggie85

    Broj poruka: 840

    Prijavi adminu

    icandy, ja sam odgodila cijepljenje i htjeli smo vit. K oralno. To smo sve napisali u izjavi, ovjerili potpis kod bilježnika i predali u bolnici sestrama zajedno s planom poroda kad smo došli. Drugoj smjeni smo to ponovili i nije bilo problema. Nakon poroda mi je došla pedijatrica, sa mnom je prošla tu izjavu i sve ok, nije ništa prigovarala. Rodila sam u Petrovoj. Ako imaš još pitanja, slobodno se javi na maggie177@gmail.com.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.