Zimske bebe i mame 2018/2019

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar pepillu

    pepillu

    Broj poruka: 509

    Prijavi adminu

    Mame jel ikome sav puka doli? I ako da jeste ista koristili da brže zaraste? 

    [lilypie.com]

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Curee di stee …lipo je uci i vidit da s vrimena na vrime smo aktivne koliko se stize s bebicama…negad me uvati nostalgija vidim sve smo rodile a nekad smo se aktivno tipkale i pratile tjesile jedna drugu..kako je to brzoo proslo..nase strahove i streonje smo zajedno prolazile…bilo je bass lipo druziti se..bilo je boljih i gorih dana ali opravdavali su nas hormoni u svakom slucaju bila mi je cast biti dio foruma zimske bebe 2018/2019…pozdrav za sve cure i pisite javljate kako ste lipo je citati vas i vidit da nas forum jos uvik zivi..😙…..pozz cure..

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Petra05

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    pepillu

    Mame jel ikome sav puka doli? I ako da jeste ista koristili da brže zaraste?


    Meni su pukla 2 sava tocno kraj ulaza u znate vec sta i nakon skoro 40 dana od poroda jos je otvoreno, samo se koza na tom rascjepljenom dijelu oporavila( navuklo se par slojeva nove koze) i normalne je boje, no medutim koza se spojila nije i ginekologica mi kaze da mozda i nece 😥😥
    To me jako smeta, al nadam se najboljem

    [lilypie.com]

  • Avatar pepillu

    pepillu

    Broj poruka: 509

    Prijavi adminu

    Zadranka lipo da si se javila i ti.. i meni je bilo prekrasno biti dio ovoga i iščekivati svaku bebu, nadam se da ce se i ostale mame javiti tu i tamo :))
    Petra, meni isto tako , ne znam koliko šavova mi je puklo al i dalje me pecka evo skoro misec dana, i meni isto bas rascjepljeno, iskreno ja sam se vec pomirila da se to nece spojiti al eto sad si mi i ti jos potvrdila da najvjerojatnije nece :( 

    [lilypie.com]

  • Petra05

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    pepillu

    Petra, meni isto tako , ne znam koliko šavova mi je puklo al i dalje me pecka evo skoro misec dana, i meni isto bas rascjepljeno, iskreno ja sam se vec pomirila da se to nece spojiti al eto sad si mi i ti jos potvrdila da najvjerojatnije nece :(

    Ja sam mazala kantarionovim uljem, cicatridina masti, ali to nista nije pomoglo jer nakon tolilo dana ta koza rascjepljena se sama malo oporavila,i meni je isto osjetljivo i i dalje se bojim da mi ne pukne dalje dok sjedim 😥, zabrinjava me kako ce to ici kad dode vrijeme za odnose iskreno

    [lilypie.com]

  • Avatar pepillu

    pepillu

    Broj poruka: 509

    Prijavi adminu

    Ja perem u hrastovoj kori i mažem isto kantarionovim uljem… mene to isto zabrinjava al svjesna sam da seksa nece jos duuuugo biti 😅 bas sam nedavno pisala ovde kako je moja kuma pukla doli za pola sava na porodu i odlučili doktori da nema potrebe je šivati ali zato je imala misecima s tim problema, nikako lipo zarasti odnosno stalno bi joj ponovo puklo tipa kad bi imala tvrdu stolicu i tako 

    [lilypie.com]

  • Petra05

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    Je li pomoglo sta hrastova kora?
    mi pola trudnoce nismo imali seks i sad se ovo dogodi tako da lagano ludim 😂
    Uff ako je ona imala problema s pola sava, a meni su sigurno barem 2 sava osla jer sam ih imala 5, proce mjeseci dok se to ne ustali barem malo
    Nema nam druge nego cekati i nadati se, ne smeta mi ni da ostane ovako rascjepljeno samo da mi ne smeta u seksu, a i u ostalim aktivnostima

    [lilypie.com]

  • Avatar pepillu

    pepillu

    Broj poruka: 509

    Prijavi adminu

    Pa i zapravo mi je dosta pomoglo. Ja sam jos i hemoroide dobila i to lješnjak veličina tako da sam ja sve bila s tim prala.
    Meni seks uopce jos ne fali, cak mi ne pada jos ni na pamet jer se osjecam jos preranjeno doli 😅 ali i mene brine oce li biti problema s tim poslije.. 
    a ti si vec bila kod ginekologa? Kako izgleda prvi pregled? Jel vaginalan ultrazvuk ili? I toga se isto bojim, ne zelim da mi iko vec doli prčka 🙈

    [lilypie.com]

  • Petra05

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    Onda bi i mogla s tim probat
    Joj hemeroidi 😣 to me barem zaobislo, ali zato dolje na drugoj strani ulaza imam isto kao ranu koja je zacjelila,ali je jos crvena i boli me, pece (pretp. da san sama pukla malo, a da mi nisu ni rekli) stvarno ne znam kad ce se ovo spojit sve da seks bude normalan, dijelimo istu brigu
    Ne, idem 12.3, ja sam se cula telefonski s njome i objasnila situaciju pa mi je ona rekla kad se nije dosad spojilo,a koza se obnavlja u procjepu da vjv ni nece
    Javim 12og kakav je bija pregled i da znam da je vaginalni 😳

    [lilypie.com]

  • Avatar MalaTajna222

    MalaTajna222

    Broj poruka: 762

    Prijavi adminu

    Cure cestitke svima na bebacima , nadam se da se lipo oporavljate!! ☺☺Naime upadam ko padobranac , nego kako se pakujem lagano za TAJ DAN , htjela sam pitati ako ima ko iz Splita ovde da mi kaze sta je uistinu tribala nosit za bebu u bolnici ??jer neko mi kaze npr. pelene trebas nosit, a drugi da pelene nedaju da donosim. 🤔🤔

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.