Zimske bebe i mame 2018/2019

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mina93

    Mina93

    Broj poruka: 1234

    Prijavi adminu

    pepillu

    Mina93

    pepillu

    Da meni je isto draže bit kod moje i kod nje sve obavit nego ici kod privatnika ili u bolnicu, iako je moj soci.gin.stvarno sam zadovoljna s njom…
    minapa ti si prešišala termin vec 😂 kako se osjecas?

    Jucer mi je bio termin, krivo se tu racuna, a neda mi se to ispravljat.. Super, ja sam odlicno cijelu trudnocu 😁

    Odlicno :) Jel imas feeling da ce se uskoro ista pokrenuti? Jesi otvorena? Svakako nas obavještavaj o situaciji :D


    Ma otvorena sam vec vise od 10dana, al kampiramo 😁

    [lilypie.com]

  • Avatar Pony

    Pony

    Broj poruka: 45

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima. 
    Ja sam sinoc rodila curicu. 
    Sve bi bilo sjajno i lako da ona nije okrenula glavu i tako zapela. ALI svaka cast osoblju bolnice Sv.Duh. 
    Nisam mogla uzeti epiduralnu zbog vodenih kozica koje sam negdje pokupila 😐 cuvajte se. 
    ALIIIII…. cure koje su uzele epiduaralnu u boxevima su rodile dok su kihnule. Doslovno. 
    Sretno i ne izlazite pred zadnje tjedne! Ja nemam pojma od kuda mi vodene. 
    I p.s. beba je uranila tjedan dana. 

    💟 it's a girl 💟

  • Avatar Mamica2

    Mamica2

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    pepe1907

    Jutro, evo samo da natipkam jučer nam bio termin, (ja se nekak mislim da je ipak tocniji onaj na uzv.u 12tj 17.13)otvorena samo za prst, sad svaka 2 dana pregledi, i ako ne rodim do cetvrtka a tad sam 40+6 idem na inducirani zbog svoje dijagnoze g.secera 😏 a to mi se nikak ne svida.
    Nadam se da cemo ipak prije jer mi je fkt tesko, ovaj pritisak na zdjelicu me ubija, prebacivanje s boka na bok,sve sve me boli(kad se mali rodi sa 5kg 🙈) tak da i psihicki nisam najbolje uz ovu prehladu jos…hiberniram do dana D


    Grlim i da se sto prije nesto pokrene

    [lilypie.com]

  • Avatar Mamica2

    Mamica2

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    Pony

    Pozdrav svima.
    Ja sam sinoc rodila curicu.
    Sve bi bilo sjajno i lako da ona nije okrenula glavu i tako zapela. ALI svaka cast osoblju bolnice Sv.Duh.
    Nisam mogla uzeti epiduralnu zbog vodenih kozica koje sam negdje pokupila 😐 cuvajte se.
    ALIIIII…. cure koje su uzele epiduaralnu u boxevima su rodile dok su kihnule. Doslovno.
    Sretno i ne izlazite pred zadnje tjedne! Ja nemam pojma od kuda mi vodene.
    I p.s. beba je uranila tjedan dana.


    Cestitam na curici i brz oporavak od kozica

    [lilypie.com]

  • Avatar Klikerica

    Klikerica

    Broj poruka: 1147

    Prijavi adminu

    Pony

    Pozdrav svima.
    Ja sam sinoc rodila curicu.
    Sve bi bilo sjajno i lako da ona nije okrenula glavu i tako zapela. ALI svaka cast osoblju bolnice Sv.Duh.
    Nisam mogla uzeti epiduralnu zbog vodenih kozica koje sam negdje pokupila 😐 cuvajte se.
    ALIIIII…. cure koje su uzele epiduaralnu u boxevima su rodile dok su kihnule. Doslovno.
    Sretno i ne izlazite pred zadnje tjedne! Ja nemam pojma od kuda mi vodene.
    I p.s. beba je uranila tjedan dana.


    Čestitam od srca😍 neka je ona s nama i neka je sve prošlo! Šaljemo zagrljaje! Kada stigneš pošalji nam mjere za našu tablivu i iskustvo s poroda😊

    Moj Blog - Mamina čarolija http://bit.ly/maminacarolija-mojblog [bit.ly]

    https://lpmf.lilypie.com/zvSbp2.png [lilypie.com]

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1839

    Prijavi adminu

    Pepe pa tebe baš dugo zeza ta prehlada 😒 držim fige da ti se nešto ubrzo pokrene! Vjerujem da ti nije do ničega, ali probavaš neke metode možda? Sex, ljuta hrana, stepenice? 😅
    Pony, čestitam!! Drago mi je zbog lijepog iskustva sa sv duha! A kozice, koji peh, da ne povjeruješ…

    [tickerfactory.com]

  • Avatar AllieH

    AllieH

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu

    pony, cestitam od srca! Brz oporavak ti zelim! 

    Luka ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    Pony

    Pozdrav svima.
    Ja sam sinoc rodila curicu.
    Sve bi bilo sjajno i lako da ona nije okrenula glavu i tako zapela. ALI svaka cast osoblju bolnice Sv.Duh.
    Nisam mogla uzeti epiduralnu zbog vodenih kozica koje sam negdje pokupila 😐 cuvajte se.
    ALIIIII…. cure koje su uzele epiduaralnu u boxevima su rodile dok su kihnule. Doslovno.
    Sretno i ne izlazite pred zadnje tjedne! Ja nemam pojma od kuda mi vodene.
    I p.s. beba je uranila tjedan dana.


    Čestitke Pony 😍😍

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Pony cestitam od srca…brz oporavak ti zelim..sretno tebi i bebici..😚😚

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Blaza26

    Blaza26

    Broj poruka: 563

    Prijavi adminu

    Jutro cure. Odmah lijepe vijesti.
    Pony čestitke na curici,nek bude živa,zdrava i sretna,tebi brz oporavak. Kad malo nadođeš svakako natipkaj iskustvo😍😍😍
    Mene nekad uhvate ti menga bolovi,al nisu baš česti,iako se prepadnem,sve mislim da se nije nesto pokrenulo. Danas je mužu rođendan,natuknuo je da bi on da mu se cura rodi na rođendan,al neda mama😅😅😅 nosit cu ja poklon još malo sa sobom.
    Cure u terminu nadam se da će se nešto uskoro pokrenuti,dosta više čekanja😍😍

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.