Zimske bebe i mame 2018/2019

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1839

    Prijavi adminu

    Mina93

    MareiKate

    Ma ne žuri se ni meni tamo, nego me samo muči taj bris, i to da mi je već mjesecima po uzv-u termin par dana nakon što imam prvi termin u TA… A valjda neće ništa ranije krenut…

    Po uzv je meni termin bio i od 25.11.,varirao je, al uvijek je bio bar 2tjedna prije termina, a evo nas jos u komadu 😁


    A moj nikako ne varira, stalno je 13.1. po uzv, zato me malo brine. Al napominjem, samo malo 😅 nek bude kako mora biti 😊

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Jagodica86

    Jagodica86

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    MareiKate

    Ma ne žuri se ni meni tamo, nego me samo muči taj bris, i to da mi je već mjesecima po uzv-u termin par dana nakon što imam prvi termin u TA… A valjda neće ništa ranije krenut…


    Meni je bris rađen sa 35 tjedana.
    A što se tiče termina po uzv, to nemoraš gledati, to varira i meni je stalno malo naprijed ali svi doktori su rekli da to ne igra nikakvu ulogu, tako da opušteno. 

    [lilypie.com]

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1839

    Prijavi adminu

    A kad sam vas već upilala s pitanjima, imam još. Lažni trudovi - jel moguće da ja to već imam u ovim tjednima? Već sam par puta krenula pisati ovdje pitanje pa odustanem. Mene stvarno već cijeli tjedan posjećuju neki bolovi, prvo sam mislila da sam pretjerala s aktivnostima za vikend a sad vidim da se uredno jave skoro svaku večer. I već mi poprilično idu na živce jer su dosta neugodni. Bila sam na pregledu sve je ok, prijavila bolove doktoru on kaže ništa se ne događa… To je razlog zašto i razmišljam o tom terminu po uzv, iako da, znam, ništa ne znači i doktori mu ne pridaju pažnju. Ali ako će meni ovako biti sve do termina, pa ja ću izluditi. Stvarno su mi rano počeli ti bolovi, kako god da se zvali…

    [tickerfactory.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    MareiKate

    Mina93

    MareiKate

    Ma ne žuri se ni meni tamo, nego me samo muči taj bris, i to da mi je već mjesecima po uzv-u termin par dana nakon što imam prvi termin u TA… A valjda neće ništa ranije krenut…

    Po uzv je meni termin bio i od 25.11.,varirao je, al uvijek je bio bar 2tjedna prije termina, a evo nas jos u komadu 😁

    A moj nikako ne varira, stalno je 13.1. po uzv, zato me malo brine. Al napominjem, samo malo 😅 nek bude kako mora biti 😊


    Termin po uzv ti je 13.1 a u 33tt si? Il sam fulala nekaj, ta matematika nikako nije ok😂😂😂

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1839

    Prijavi adminu

    mmama2

    MareiKate

    Mina93

    MareiKate

    Ma ne žuri se ni meni tamo, nego me samo muči taj bris, i to da mi je već mjesecima po uzv-u termin par dana nakon što imam prvi termin u TA… A valjda neće ništa ranije krenut…

    Po uzv je meni termin bio i od 25.11.,varirao je, al uvijek je bio bar 2tjedna prije termina, a evo nas jos u komadu 😁

    A moj nikako ne varira, stalno je 13.1. po uzv, zato me malo brine. Al napominjem, samo malo 😅 nek bude kako mora biti 😊

    Termin po uzv ti je 13.1 a u 33tt si? Il sam fulala nekaj, ta matematika nikako nije ok😂😂😂


    Nisi niš fulala 😂 po uzv je 13.1., ovaj službeni je 27.1.
    I nikako ne varira od početka nego je stalno taj 13.1. moj dr ga ne doživljava, kaže samo velika beba, nismo fulali termin. Al meni eto unosi mali nemir, pogotovo kad se osjećam tako “šugavo”. Ne brinu me čak toliko niti ti bolovi, samo su iritantni… Sjećam se da su Pepe i Barbie tako tjednima osjećale neke bolove, ali u dosta kasnijim tjednima od mene. I kao čitam ti lažni trudovi nisu bolni, a mene baš boli i postajem strašno razdražljiva od tog svega. Nakon pregleda me čak još najviše bolilo, gledao me vaginalno pa se vjerojatno dodatno iziritiralo to dolje.
    Još kad pored sebe imam trudnicu koja je 2 tjedna pred termin i ne osjeća ništa i ko zmaj je 🤩 a ja imam osjećaj da ću se sutra porodit. A kakav sam baksuz, vjerojatno ću prenijeti 😂

    [tickerfactory.com]

  • Avatar pepillu

    pepillu

    Broj poruka: 509

    Prijavi adminu

    Meni je termin isto kao službeni termin 27.1 a po ultrazvuku 18.1 al to mi nije moj gin rekla nego ovaj dok u zg kad sam bila na 4D. Sad ko ce znati 😂 al i meni su počeli lagano vec ti menstrualni bolovi.. pa sad cemo vidit sto ce bit😅

    [lilypie.com]

  • Avatar _svjesna

    _svjesna

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Meni je termin 18.01 i mene pomalo hvataju tupi bolovi, zatvorena na pregledu ali osjecam bebu jako nisko i nekad mi cak udaraju bolovi u ledja ali sve tupo i slabasno tako da se ne zabrinjavam. Sve je to normalno.

    [lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Meni je 13.1 termin, po zm, ja znam da je ranije jer sam vodila tablicu pl dana i znam tocno kada sam se seksala, ne bitno, ako se racuna po zm kao sto racunaju doktori meni je 13.1 i nikada nije po uzv netko nesto dr govorio jer su to razlike za tj, dva, tri ovisi i kolika je trudnoca na kojem uzvu, sto je trudnoca veca teze je ustvari ista tocno izmjerit.. kaj se tice bolova 🙄🙄🙄 gotova sam, udarci su ono fakat, fakat bolni, menstrualni bolovi, kicma, mjehur itd, itd, a eto me u 36tt trece trudnoce.. tako da ako te fakat sve probija i osjecas se rastavljeno, mozda je doslo do kasnije oplodnje pa fakat i jesi 36tt

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1839

    Prijavi adminu

    pepillu

    Meni je termin isto kao službeni termin 27.1 a po ultrazvuku 18.1 al to mi nije moj gin rekla nego ovaj dok u zg kad sam bila na 4D. Sad ko ce znati 😂 al i meni su počeli lagano vec ti menstrualni bolovi.. pa sad cemo vidit sto ce bit😅

    Znači i ti imaš već te neke bolove… Ja sam ih do sad imala možda jednom u dva tjedna nakon nekog napora ili duljeg stajanja. Ali sad vidim da više nisu povezani sa aktivnosti nego sami od sebe dođu, neku večer su me probudili usred noći 🙄

    [tickerfactory.com]

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1839

    Prijavi adminu

    mmama2

    Meni je 13.1 termin, po zm, ja znam da je ranije jer sam vodila tablicu pl dana i znam tocno kada sam se seksala, ne bitno, ako se racuna po zm kao sto racunaju doktori meni je 13.1 i nikada nije po uzv netko nesto dr govorio jer su to razlike za tj, dva, tri ovisi i kolika je trudnoca na kojem uzvu, sto je trudnoca veca teze je ustvari ista tocno izmjerit.. kaj se tice bolova 🙄🙄🙄 gotova sam, udarci su ono fakat, fakat bolni, menstrualni bolovi, kicma, mjehur itd, itd, a eto me u 36tt trece trudnoce.. tako da ako te fakat sve probija i osjecas se rastavljeno, mozda je doslo do kasnije oplodnje pa fakat i jesi 36tt


    Vidjet ćemo šta će biti, ali da sam rastavljena sva, jesam, ne umišljam. 
    Iako, i da je moj termin točan, ovaj 27.1., 2 tjedna u nije neka jako velika razlika, moguće je možda i da mene već u 34 TT peru ti problemi. Pogotovo ako je beba veća možda je i moguće da me već sad sve boli… Al tako do termina dogurat, jadan muž samnom 🙈🙈

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.