Zimske bebe 2024/2025 ❄️☃️🎄🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Anica!

    Anica!

    Broj poruka: 226

    Prijavi adminu

    bebolinka

    A mjere su nažalost točne a vidjet ćemo da li će to nesto značiti. Moram kasnije zvati da vidim kad će me naručiti al trebali bi unutar tjedan dana


    Uredu, javi nam. Od svega srca želim da ipak bude sve uredu <3

    🙎🏻‍♀️95-sve ok, 🙎🏻‍♂️87- oligoasthenozoo -> normo
    1.icsi- 4/2023-Cito
    12 🥚- 7 blastocista - sve ❄️
    1. 12.06 - FET 2 ❄️, jedna odlična, druga loša - ❌
    2. 12.07. - FET 1 ❄️ - ❌
    09- histeroskopija - sve ok
    3. 06.10 - FET 1 ❄️- ❌
    30.10 scratching endometrija
    4. 24.11. - FET 1 ❄️ - ❌
    Kariogrami , trombofilija ✅✅
    5.veljača- FET ❄️ -❌
    Biopsija maternice ✅
    6. 09.04.24 -FET ❄️ - 7dpt ➕ - beta ⏳ 13dpt- 580, 15dnt - 1248

  • franka007

    Broj poruka: 68

    Prijavi adminu

    bebolinka

    Cure
    Bebica izgleda super, aktivna lijepo i morfologija sva super. Međutim nuhalni nabor je 3.3 i šalju me da napravim neki od testova za poremećaje 😭 jako sam uplasena

    Hjoj sretno ❤️ jesi li to bila na redovnom pregledu ili si išla na kombinirani probir? Nadam se da će biti sve u redu ❤️

    [tickerfactory.com]

  • Avatar šareni_oblak

    šareni_oblak

    Broj poruka: 92

    Prijavi adminu

    nola95

    šareni_oblak

    nola95

    Ima li koga još da se počinje bolje osjećati kaj se mučnina tiče? Iza mene je dobar tjedan i nadam se da će se nastaviti u tom smjeru.. jedino me grudi jako bole, pozli mi od boli kad me malac slučajno pogodi ručicom il nogicama..ko da u otvorenu ranu dobijem udarac😮‍💨 al i to će se valjda bar malo povući s vremenom 😬🤞🏻

    Ja se osjećam sve bolje i bolje i sve manje trudno. Približava se drugo tromjesečje 🎉🎉🎉
    Još budem umorna, spavam preko dana i idem ranije leći, ali to pripisujem tome što se ustajem između 5 i 10 puta tijekom noći, što na wc, što zbog male. Sise me isto bole kad mi se ona nasloni na njih dok se uspavljuje i npr kad skidam grudnjak, ali mene ovu trudnoću općenito manje bole sise nego prošlu

    Jeeej🥳🥳 joj moj malac je u zadnje vrijeme jako nemiran po noći iako već dugo ima otkad prospava noć..koliko je stara malena? A odlasci na wc budu sve češći kak raste trbuh i pritisak🤣🤣🥹


    Godinu i pol. Tvoj? 
    Mislim da joj idu donje trojke pa isto često nemirno spava, a uz to slabije jede i pije. 
    Ma joj ne podsjećaj me na te odlaske na wc pred kraj. 4x odem pišati prije nego uopće zaspem 😂😂😂

    [tickerfactory.com]

  • Avatar bebolinka

    bebolinka

    Broj poruka: 928

    Prijavi adminu

    Sutra idem na Nifty, nalazi kroz 4 dana.
    Redovna kontrola je bila

    [tickerfactory.com]

  • franka007

    Broj poruka: 68

    Prijavi adminu

    bebolinka

    Sutra idem na Nifty, nalazi kroz 4 dana.
    Redovna kontrola je bila


    Sretno ❤️
    Probaj se ne stresirati, beba se još razvija 

    [tickerfactory.com]

  • freyaa

    Broj poruka: 655

    Prijavi adminu

    bebolinka

    Sutra idem na Nifty, nalazi kroz 4 dana.
    Redovna kontrola je bila


    Nadam se da ce sve biti ok.. 

    [tickerfactory.com]

  • freyaa

    Broj poruka: 655

    Prijavi adminu

    Ja sam danas imala 2 tackice smedjeg iscjedka.. Kako mirujem nema vise, moj doktor nema kad da me primi. Ne znam da li da idem na klinicki (imam traumaticna iskustva). 

    [tickerfactory.com]

  • ira119

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure! Nova sam ovdje pisala sam jucer u grupi testovi za trudnocu,kasnila mi menga mjesec dana ja mislila opet hormoni zezaju,ciklusi sami od sebe dosta neuredni pa sam bila na hormonima par godina,izreguliralo se prije godinu dana i ja ih prestala piti,ja mislila opet to ali mi pocela neka ruzna zgaravica(povremeno samo) i umor ja mislila cak da umisljam haha…jutros napravila test kad ono trudna :)
    Po nekom mom izracunu trudna sam oko 4 5 tjedana zanima me kada ginekologu i slicne stvari sto mi je prvo za raditi,malo sam pod sokom,prva je trudnoca i to sve :)

  • Teab1

    Broj poruka: 299

    Prijavi adminu

    ira119

    Pozdrav cure! Nova sam ovdje pisala sam jucer u grupi testovi za trudnocu,kasnila mi menga mjesec dana ja mislila opet hormoni zezaju,ciklusi sami od sebe dosta neuredni pa sam bila na hormonima par godina,izreguliralo se prije godinu dana i ja ih prestala piti,ja mislila opet to ali mi pocela neka ruzna zgaravica(povremeno samo) i umor ja mislila cak da umisljam haha…jutros napravila test kad ono trudna :)
    Po nekom mom izracunu trudna sam oko 4 5 tjedana zanima me kada ginekologu i slicne stvari sto mi je prvo za raditi,malo sam pod sokom,prva je trudnoca i to sve :)


    cestitam 😊,najbolje pricekaj jos tjedan pa zovi ginekologa,tako te nece primit prije 7 tt,nakon toga slusaj kaj ti gin kaze i nek je sve okej,dobrodosla ☺️

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +

    [tickerfactory.com]

  • ira119

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Hvala puno 🥰

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.