Zimske bebe 2024/2025 ❄️☃️🎄🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • freyaa

    Broj poruka: 739

    Prijavi adminu

    Aretat1

    freyaa

    Aretat1

    freyaa

    Aretat1

    freyaa

    Aretat1

    freyaa

    Aretat1

    freyaa

    Aretat1

    Freya mi se pratimo u svakom smislu 🥲 I meni jucer smedjarenje kao kad tek dobijes menst. Nije krv ali nije ni cisto. Jutros nema nista. U cetvrtak cu otici kod nas praznici pa niko ni ne radi a u bolnicu na pregled izbjegavam do zadnje
    Koristis li sta duphaston/progesteron? Ja sam uzela bolovanje, i mirujem, strah me otici na KUM, kod nas u Mostaru barem ja sam imala prelosa iskustva. Kod mene nije puno bilo ali obzirom na prošlu trudnocu u strahu sam, ali pokušavam biti pozitivna, samo stresom mogu gore napraviti.. imam terapiju, mirujem..
    Ne nista takvo roidakal jedino. Sad me i neko presjecanje pocelo mozda ipak odem. J u proslim trudnocama nisam imala nikakva krvarenja nista bude missed ab. I to je to po meni je to gore kad dodjes na ultrazvuk i vidis da se ne razvija. Sa krvarenjem makar imas neku reakciju nego onako grom iz vedra neba sto bi se reklo
    Kod mene je isto bio missed ab., imala sam odmah poslije poz test smedji iscjedak, i trajao je 2 sedmice, i onda sam počela uživati u trudnoci i nakon 2 sedmice otisla da otvorim komplikacije, kad dan prije prestao da se razvija.. Kod nekog smedji iscjedak nista ne znači, kod nekog nazalost da. Vidjet ćemo, ne mogu sad nista, tješi me sto je samo malo bilo..
    Uzas :( Ja cu sad u cetvrtak otici na pregled jer nam je to prvi radni dan, uf jedva cekam da pocnem osjecati bebu ovako nista ne znas 🥹 kad osjetis nisu ni pregledi vise bitni toliko
    Isto, imam u cetvrtak pregled, ako ne odem ranije.. Joj da mi je doci do tog trenutka.. kakvo je sad stanje?
    Hoceess ovaj put sigurna sam ❤️ Okej sam nema isjetka ali neka probadanja da
    , mada to je i normalno a ti
    Nadam se i molim da aw abd pratimo do janaura. ❤Nema ni kod mene, malo grcici ili sta vec ali ništa strašno..
    Biceee sve ok i do zime da ne dobijemo 100 kg 😁😂
    Ja sam pomjerila termin za sutra, opet mi je malo bilo.. Bas sam se uplasila..
    Ma idi svakako ti nisi ni isla prije toga da vidis otkucaje je li tako?

    Nisam, trebala sam u cetvrtak. Baš me strah, svaki uzv je noćna mora, samo da sve bude ok. I ovaj glupi iscjedak, neko krvavi mnogi i sve ok, neko dvije tackice i gotovo..

  • Aretat1

    Broj poruka: 139

    Prijavi adminu

    freyaa

    Aretat1

    freyaa

    Aretat1

    freyaa

    Aretat1

    freyaa

    Aretat1

    freyaa

    Aretat1

    freyaa

    Aretat1

    Freya mi se pratimo u svakom smislu 🥲 I meni jucer smedjarenje kao kad tek dobijes menst. Nije krv ali nije ni cisto. Jutros nema nista. U cetvrtak cu otici kod nas praznici pa niko ni ne radi a u bolnicu na pregled izbjegavam do zadnje
    Koristis li sta duphaston/progesteron? Ja sam uzela bolovanje, i mirujem, strah me otici na KUM, kod nas u Mostaru barem ja sam imala prelosa iskustva. Kod mene nije puno bilo ali obzirom na prošlu trudnocu u strahu sam, ali pokušavam biti pozitivna, samo stresom mogu gore napraviti.. imam terapiju, mirujem..
    Ne nista takvo roidakal jedino. Sad me i neko presjecanje pocelo mozda ipak odem. J u proslim trudnocama nisam imala nikakva krvarenja nista bude missed ab. I to je to po meni je to gore kad dodjes na ultrazvuk i vidis da se ne razvija. Sa krvarenjem makar imas neku reakciju nego onako grom iz vedra neba sto bi se reklo
    Kod mene je isto bio missed ab., imala sam odmah poslije poz test smedji iscjedak, i trajao je 2 sedmice, i onda sam počela uživati u trudnoci i nakon 2 sedmice otisla da otvorim komplikacije, kad dan prije prestao da se razvija.. Kod nekog smedji iscjedak nista ne znači, kod nekog nazalost da. Vidjet ćemo, ne mogu sad nista, tješi me sto je samo malo bilo..
    Uzas :( Ja cu sad u cetvrtak otici na pregled jer nam je to prvi radni dan, uf jedva cekam da pocnem osjecati bebu ovako nista ne znas 🥹 kad osjetis nisu ni pregledi vise bitni toliko
    Isto, imam u cetvrtak pregled, ako ne odem ranije.. Joj da mi je doci do tog trenutka.. kakvo je sad stanje?
    Hoceess ovaj put sigurna sam ❤️ Okej sam nema isjetka ali neka probadanja da
    , mada to je i normalno a ti
    Nadam se i molim da aw abd pratimo do janaura. ❤Nema ni kod mene, malo grcici ili sta vec ali ništa strašno..
    Biceee sve ok i do zime da ne dobijemo 100 kg 😁😂
    Ja sam pomjerila termin za sutra, opet mi je malo bilo.. Bas sam se uplasila..
    Ma idi svakako ti nisi ni isla prije toga da vidis otkucaje je li tako?
    Nisam, trebala sam u cetvrtak. Baš me strah, svaki uzv je noćna mora, samo da sve bude ok. I ovaj glupi iscjedak, neko krvavi mnogi i sve ok, neko dvije tackice i gotovo..

    Javi ujutroo obavezno ❤️ 

  • Teab1

    Broj poruka: 562

    Prijavi adminu

    bokic cure,ja sve poobavljala sad odmor i druzenje sa sinekom,jos da me te mucnine ne maltretiraju,danas sam jela skoro nis jer se bojim bilo kaj pojest da nebi sve izaslo iz mene,uzas i katastrofa,kad su vam stale te proklete mucnine jer ja polako ludim.zivim na jamnici i vocu a stalno sam gladna 🤦 

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +
    Harmony low risk-stize curka 🩷

  • MiMi

    Broj poruka: 92

    Prijavi adminu

    Teab1

    bokic cure,ja sve poobavljala sad odmor i druzenje sa sinekom,jos da me te mucnine ne maltretiraju,danas sam jela skoro nis jer se bojim bilo kaj pojest da nebi sve izaslo iz mene,uzas i katastrofa,kad su vam stale te proklete mucnine jer ja polako ludim.zivim na jamnici i vocu a stalno sam gladna 🤦

    meni je tamo 5 i 6 tjedan trudnoće bilo užasno muka, da je bilo dana da skoro ništa nisam stavila u usta.
    Skužila sam da mi limunada pomaže, nakon što nešto pojedem ili osjetim mučninu popijem gutljaj, dva limunade.
    Također apetiti mi se smanjio, puno, puno manje jedem tj ne mogu jesti  i vec sam više od kile smršavila. Samo se nadam da mi to neće pretstavljati neki problem. 

  • Avatar nola95

    nola95

    Broj poruka: 341

    Prijavi adminu

    Teab1

    bokic cure,ja sve poobavljala sad odmor i druzenje sa sinekom,jos da me te mucnine ne maltretiraju,danas sam jela skoro nis jer se bojim bilo kaj pojest da nebi sve izaslo iz mene,uzas i katastrofa,kad su vam stale te proklete mucnine jer ja polako ludim.zivim na jamnici i vocu a stalno sam gladna 🤦

    Meni oko 9. tjedna prestalo povraćanje svakodnevno i vratila mi se malo energija,nadam se da će u tebi tako preko noći 🍀 iako mučnine imam stalno al podnošljive su, jedem oprezno, izbjegavam sve od čega sam povraćala al svašta mogu jesti, kuham svaki dan il svaki drugi tak da biram rucak po onom kaj bi meni pasalo a dečki jedu sve pa nije problem. Bolonjez i variva lagana prolaze nekako najbolje 🤞🏻 al isto kao ti, živjela sam neke dane isključivo na prepečencu , odležala kolko god sam mogla kad bi muž došao s posla ili bi dala malog baki sat dva kad bi joj bilo dobro da odspavam jer nisam bila funkcionalna.. a znali smo se igrat s plastelinom po sat i pol, stavim ga u hranilicu i dovučem ju u sobu jer mi je lakše bilo podnosit mučnine ležećki..pa crtanje, žigići, bojanje vodenim bojama, puzzle, kaj god tako da možemo na mjestu biti i igrati se 

    28 pcos
    2020. vanmaterična/uklonjen jajovod
    2021. 👶💙
    10.4. +❤️🙏

  • Avatar nola95

    nola95

    Broj poruka: 341

    Prijavi adminu

    tweetyca

    Freya javi obavezno kako prodje pregled!Jesi bila na pregledu, kako je proslo?Ja sam pored bolnih grudi dobila jos jedan simptom - svrbez stopala i ruku. To sam se sjetila da sam imala i s malenom u trudnoci. Cini se da sam mucnine opet uspjesno izbjegla i onaj period s ekstra umorom mi lagano prolazi. Iskreno nekad skroz zaboravim na to da sam trudna 😬

    Aj kak lijepo, drago mi je vidjeti da nekom tako mirno prolaze ovi rani tjedni🥰 jel taj svrbež znak nečega ili je random simptom? Jer znam da je opasan onaj svrbež po trbuhu kasnije u trudnoći..mene isto dlanovi svrbe često pa mi je interesantno baš🤣

    28 pcos
    2020. vanmaterična/uklonjen jajovod
    2021. 👶💙
    10.4. +❤️🙏

  • freyaa

    Broj poruka: 739

    Prijavi adminu

    Evo i mene sa UZV, imamo otkucaje, ali i hematom 15mm, mirovanje 

  • Aretat1

    Broj poruka: 139

    Prijavi adminu

    freyaa

    Evo i mene sa UZV, imamo otkucaje, ali i hematom 15mm, mirovanje

    Cestiitkee na otkucajimq, Odmarajj ❤️  je li se jasno vidi Hematom jer i meni je privatnik rekao od 19 mm hematom a nigdje ga 🥹 Ako ne vidis i sama na izvjestaju ja bi otisla jos kod nekoga. 

  • freyaa

    Broj poruka: 739

    Prijavi adminu

    Aretat1

    freyaa

    Evo i mene sa UZV, imamo otkucaje, ali i hematom 15mm, mirovanje
    Cestiitkee na otkucajimq, Odmarajj ❤️ je li se jasno vidi Hematom jer i meni je privatnik rekao od 19 mm hematom a nigdje ga 🥹 Ako ne vidis i sama na izvjestaju ja bi otisla jos kod nekoga.

    Nesto ima na slici, valjda je to to, ali se vise fokusirao na plod nego na to.. Hvala Bogu samo da izdržimo do kraja i da ova bude uredna

  • Teab1

    Broj poruka: 562

    Prijavi adminu

    Cestitam na otkucajima,dosta sam citala o hematomu i uz mirovanje i terapiju do sljedece kontrole se moze smanjit,cak nestat

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +
    Harmony low risk-stize curka 🩷

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.