Zimske bebe 2023./24. 🩶❄️☃️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Elia

    Broj poruka: 286

    Prijavi adminu

    Zara7

    Elia

    Ja sam skuzila tortikolis i pitala ju na pregledu sa 4 mj za to, da bi ona to onda potvrdila i poslala nas fizijatru, ona ocito ima steceni jer ni u bolnici nisu nis mi rekli za to, stalno je preferirala gledat u lijevo al okrece ona glavu i u desno pa nisam pridavala previse paznje, mozda sam trebala ju ranije odvest al jbg sad, bit ce okej s vjezbama valjda
    A i moja isto po danu spava od pocetka malo, navikla sam i ja al bas u zadnje vrijeme se jako buni na uspavljivanje da bi na kraju spavala po 30 min, budi se kao da ima alarm tocno na 30 min😂 njoj su budni prozori po 2 i pol sata vec sada🤦‍♀️ plus kaj na cici place pa ni jedno spavljivanje vise nema na cici jer se razbudi od placa😂
    Ja citam kak dojene bebe cesto jedu i nis mi nije jasno, moja jede na 3 sata i to nit ne trazi sama a po noci ju ja jednom prbudim da jede, znaci u 24h ona ima samo 6 obroka a debeljuca je prava, valjda jako puno pojede u jednom obroku. Isto jedva cekam drugu hranu jer ovo je bas muka vise, jos sad stalno pazim da ima dost popisanih pelena jer neznam koliko pojede
    Meni kile idu lagano dole, sad vec 20 sam skinula ukupno, makar sam ja natukla i prije trudnoce 10 kila i u trudnoci jos 20😂😅 tak da ima posla
    Bit će to dobro s vježbicama. Ja sam pedijatrici s mjesec dana njegovih rekla da se izvija i da mi da uputnicu za fizijatra, a tek su nas sad zvali da dođemo, njihova politika je nakon 3.mjeseca, ne znam zašto. Baš me zanima što će nam sutra reći.
    I ne mogu vjerovati da ti nju moraš podsjećati na hranjenje. 😂😂

    Nisam znala za to da tek s tri mjeseca idu vjezbe, ajde onda ne kasnimo puno😅 javi kaj vam kazu bas me zanima
    Joj ja si opce nemrem zamislit da imam jos jedno dijete uz ovo😂😂😂 a tak je dobra a svejedno ti cijeli dan imas posla s njom al valjda to sve dode pod normalno😅 svaka vam cast

  • Avatar Zara7

    Zara7

    Broj poruka: 671

    Prijavi adminu

    Elia vjerojatno te privatno odmah prime, a kod nas u bolnici je takva neka praksa. Evo mi smo obavili, kaže dr da on to ne primjećuje, da je po njemu sve ok i da ne trebaju ni vježbice niti neka zakazana kontrola, eventualno po potrebi. Ja to primjećujem 😅 ali dobro, vjerovat ću stručnijima od sebe. 😁  
    Hahaha nemoj ni zamišljati jer ne možeš si to predočit dok se ne dogodi 😂 ali kasnije je sve puno lakše kad su veći i nisu toliko ovisni o tebi. 
    Ana_Maria s prvim sam radila tako da mi je bio u krilu dok je jeo, kasnije kad se posjeo onda je bio u hranilici. 😊

    J. 👦🏼 10.mj. 2021. 💚
    L. 👶 1.mj. 2024. 🧡

  • Avatar majjja

    majjja

    Broj poruka: 69

    Prijavi adminu

    Elia, bit će to onda neki blaži oblik ako može okrenuti na obje strane, samo jednu preferira. Mi smo riješili stvar u pet dolazaka i nema više ni traga tortikolisu.
    Zara, super da nije ništa. Joj, tako i ja, svašta vidim i odmah se pitam. Moja isto ne traži jesti, uopće mi nije jasno. Zato je na rasporedu, inače bih zaboravila. Ali noći su nam koma, gdje je ono doba kad ju uspavaš i staviš dolje i ne čuješ do idućeg buđenja. Sad ona spava, ali mi ne. Vrti se, diže noge, ruke, traži dudu, da ju se pridrži, užas jedan. To je kao da cijelo vrijeme ni ne spava, stalno je na rubu buđenja, a mi na rubu živaca. 
    Ana_Maria, u krilu smo počeli davati. Hranilicu ispred nje, stolicu nasuprot i sjedi mi u krilu. Jedna prijateljica kaže da se mala pobunila na hranilicu kad je jednom krenula u nju pa kao, ajmo mi probati preduhitriti tu mogućnost i odmah joj objasniti da hranilica znači hranjenje. Ne znam je li mi ideja glupa, pokazat će se. Jednom sam joj samo stavila komad za blw i nije ga ni pogledala, pokušat ću opet za koji dan. I mi smo ovaj tjedan prešli u sportsko i isto smo zadovoljni, uživa u gledanju svega, još joj samo dalekozor fali 

    11/23 💜

  • Elia

    Broj poruka: 286

    Prijavi adminu

    Zara ajde super da nije nista, bas mi je drago😁🤗
    Maja hvala na utjesi😅😁 a i ja kazem da moja prespava noc ali isto ko kod tebe, okrece glavu, dize noge, koprca se i trazi dudu pa ja 1/3 noci provedem budna😂

  • Elia

    Broj poruka: 286

    Prijavi adminu

    Bok cure, kakve madrace imate za krevetice?
    Nemam pojma koji ni kakav da kupim😅 

  • Avatar majjja

    majjja

    Broj poruka: 69

    Prijavi adminu

    Elia

    Bok cure, kakve madrace imate za krevetice?
    Nemam pojma koji ni kakav da kupim😅

    Mi imamo hespo smile i dobar je. Dobili smo ga s krevetićem od starije bebe u obitelji pa nisam nikad istraživala o tome... Isprva mi se činilo da ne odgovara veličinom krevetiću jer je bilo dobra dva prsta između madraca i ograde, ali sve je ispalo ok kad smo stavili one tuljce na ogradicu

    11/23 💜

  • Bananica80

    Broj poruka: 428

    Prijavi adminu

    Bok cure! Upadam sa proljetnih beba s pitanjem za vas jer sve imate sad malo vece bebice. Kad ste pocele svoje bebe kupati sa samponima i koju kozmetiku koristite? Trazim preporuku za nesto sto blaze i prirodnije, bez parfema po mogucnosti. Ja koristim za sebe Biobazu i tako bi nesto htjela i za bebu.  A ne stizem od posla oko bebe nista guglat. Nije mi prob i skuplje platiti samo da je oke. Mislila sam mozda Mustelu uzeti, cula sam da je dobra. Jel to oke? A sta od krema za sunce koristite? Malo me zblesio internet jer sam nasla u recenzijama za Mustelu da je puna nekih nano cestica. I sad ne znam kako uopce pretrazivati proizvode za te nano cestice - tj sta upada u to uopce. Jel koja cula za to? 

  • Avatar Zara7

    Zara7

    Broj poruka: 671

    Prijavi adminu

    Bananica80

    Bok cure! Upadam sa proljetnih beba s pitanjem za vas jer sve imate sad malo vece bebice. Kad ste pocele svoje bebe kupati sa samponima i koju kozmetiku koristite? Trazim preporuku za nesto sto blaze i prirodnije, bez parfema po mogucnosti. Ja koristim za sebe Biobazu i tako bi nesto htjela i za bebu. A ne stizem od posla oko bebe nista guglat. Nije mi prob i skuplje platiti samo da je oke. Mislila sam mozda Mustelu uzeti, cula sam da je dobra. Jel to oke? A sta od krema za sunce koristite? Malo me zblesio internet jer sam nasla u recenzijama za Mustelu da je puna nekih nano cestica. I sad ne znam kako uopce pretrazivati proizvode za te nano cestice - tj sta upada u to uopce. Jel koja cula za to?

    Još uvijek ga kupam samo toplom vodom (za kosu koristim Mustelu za tjemenicu jer je krcat) . Od krema za sunce su ti sigurne i provjerene Badger SPf 30 i Alphanova SPF 50 .😊 

    J. 👦🏼 10.mj. 2021. 💚
    L. 👶 1.mj. 2024. 🧡

  • Avatar Zara7

    Zara7

    Broj poruka: 671

    Prijavi adminu

    Elia

    Bok cure, kakve madrace imate za krevetice?
    Nemam pojma koji ni kakav da kupim😅

    Ikein neki s dzepičastim oprugama mislim. 

    J. 👦🏼 10.mj. 2021. 💚
    L. 👶 1.mj. 2024. 🧡

  • Elia

    Broj poruka: 286

    Prijavi adminu

    Hvala🤗bas sam ta dva madraca i gledala😂
    Evo mi bili kod fizijatra, blago je sve al moramo vjezbati
    Jesu vasim bebicama krenuli zubi? Kak to izgleda
    Moja trpa sve u usta vise neg inace i jucer cijeli dan kenjkava, napreze se stalno i kaka po malo cjeli dan i noc, i nekak je zelenkasto i mrvicasto, kaze pedijatrica moguce radi zubi tako, mene strah da nije neka viroza ali nema temp ni ne povraca, ja vec sva u brizi😅

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.