Zimske bebe 2023./24. 🩶❄️☃️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tami0910

    Tami0910

    Broj poruka: 336

    Prijavi adminu

    Ana_Maria

    Elia, kako je malena?
    Cure koje ste mislile preci na sportski dio kolica, jeste li? 😊


    Mi smo presli prije cca 1 tjedan.
    Preporod iskreno. Kolica su puno laksa, zauzimaju manje mjesta. Beba zadovoljnija jer se vozi u 2 polozaja, ima vise mjesta, zraka i ostalo. Stvarno super. Voznja kolicima je opet uzitak😍

    🧏‍♀️ 24 🧏‍♂️ 38

    06/22 missed ab 7tj
    08/22 LH trakice
    22.03. + 🌈
    1.pregled: 06.04. 5+4 ❤️
    21.11.2023 A💙🙏
    [tickerfactory.com]

  • Elia

    Broj poruka: 226

    Prijavi adminu

    Evo i mi smo ipak presli u kisobran i super je isto, ne vidim razlog zakaj nemogu ak mogu bit u raznim onim ljuljackama i sjedalicama po doma😂 zadovoljna ona zadovoljna ja
    Mi imsmo problema sa dnevnim spavanjima, znaci ona spava po pola sata i to nakon kaj je budna po 2 i nes sata, ja neznam vise kaj ds radim nemogu je nikako uspavat dok to ne zeli s nezadovoljna je stalno, neznam ni ja kaj bi s njom tolko sati po dsnu🤦‍♀️😅 imate kakve savjete? 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Ana_Maria

    Ana_Maria

    Broj poruka: 298

    Prijavi adminu

    Elia

    Evo i mi smo ipak presli u kisobran i super je isto, ne vidim razlog zakaj nemogu ak mogu bit u raznim onim ljuljackama i sjedalicama po doma😂 zadovoljna ona zadovoljna ja
    Mi imsmo problema sa dnevnim spavanjima, znaci ona spava po pola sata i to nakon kaj je budna po 2 i nes sata, ja neznam vise kaj ds radim nemogu je nikako uspavat dok to ne zeli s nezadovoljna je stalno, neznam ni ja kaj bi s njom tolko sati po dsnu🤦‍♀️😅 imate kakve savjete?


    Super za prijelaz kolica, mi jos nismo, krajem 4. imamo sistematski i cijepljenje pa cu pitati pedijatricu tad kaj veli.
    Ekipa koja se drugi put vec cijepila, kako je proslo?
    Elia, malena ozdravila konacno?
    Ja nez kaj bih ti pametno rekla, ja obicno kad je nervozna isprobam prvo sve aktivnosti koje inace radimo, ako to ne pali, stavim ju na cicu, to uvijek upali 😂 a neki dan sam ju u nosiljku stavila prvi puta da rucak mogu pripremiti kak je cendrava bila.. dan nakon se pocela okretati na jednu stranu pa sam shvatila otkud nervoza 😂🙈 sto se spavanja tice isto ugl po pola sata do 45 min spava, jucer su se dogodila tri spavanja od sat vremena, ali jutros evo pola sata opet samo 😂🤦‍♀️ inace kad nije nervozna, a stvarno rijetko je hvala Bogu, mi brzo prodje s njom 2 sata koja je obicno budna

    37🧔‍♂️🩷👩29
    07.04. ➕️
    prva trudnoća🤰🩷
    29.11.2023. 👶🏻🎀💕
    [tickerfactory.com]

  • majjja

    Broj poruka: 32

    Prijavi adminu

    Ja ću se sad malo raspisati, ne zamjerite…
    Ella, mi smo u jajetu i ne namjeravam preći u as dok ne bude vrijeme. Mi smo imali situaciju da smo išli vamo-tamo na put u jednom danu i da je beba u tom danu bila 8h u jajetu, znam da je to koma, ali tako je bilo tad i što ću, stajali smo da se razgiba i tako, preživjeli. Nisam nikakav stručnjak, ali sam čitala da je najbolje ići redom i mijenjati AS kako prati rast djeteta. Mislim da te kombinirane autosjedalice postoje zbog tržišta, ljudi gledaju proći jeftinije itd, ali generalno nije preporučljivo i nije nešto na čemu se treba štedjeti i slično. Ali stvarno ne znam, ako te muči, postoje rodine savjetnice za as i stvarno su susretljive. Bio je sad nekako i zoom seminar, vidjela sam negdje poziv pa možda proguglaj?
    Elia, drago mi je da ste bolje haha sad opet novi problem. Ništa, igraj se, šeći, malo na zrak (ja lakše otrpim nervozu kad je u kolicima), nosi ju… Moja uživa da ju nosim i da dira stvari po stanu: zidove, staklo, zavjese, stolice…sve ispipka a ja joj govorim što je. To kad je nervoza, onda baš lijepo uživa u time, ali tko bi ju nosio cijelo vrijeme.
    Ana_Maria ja ne mogu dočekati sistematski, trebao je biti prije tri tjedna pa zbog prehlade nikako, nadam se i ja da će biti krajem mjeseca pa da vidim što ćemo.

    19.11. 🧑‍🦲
    [tickerfactory.com]

  • majjja

    Broj poruka: 32

    Prijavi adminu

    Dakle, kod nas je još uvijek spavanje po danu tri puta po 2-3h, stvarno malo bude budna, nevjerojatno. Moram to svakako pitati dr. Po noći koma, neki polusan i svaki put kad se probudi plače i teško se umiri, ne znam što je to.
    U ovim dnevnim spavanjima pokušavam joj zamijeniti dudu. S bibs okrugle na onu plosnatu zbog zubića. Napunili su mi glavu da zbog dojenja treba dudu ovakvu onakvu na kraju mi je ful žao što sam to sve slušala i čitala. Jučer je fino prihvatila tu drugu, danas nikako. Možda uspijemo, nemam pojma, sad je kasno, ali pokušavat ću.
    I u zadnje vrijeme reži samo, rijetko bude ono gugutanje i samoglasnici. I tako meni padne na pamet da nije možda znak autizma. Pa sam guglala i po drugim znakovima ne bi trebalo biti, nego da joj se samo sviđa kako joj je to u grlu i isprobava malo glasnice. Valjda će ju proći, vozimo se u kolicima, a iznutra se samo čuje režanje, svašta.
    Što još, kad kaka, uvijek joj probije pelenu odozgora. Dakle, čim krene, odmah ide na rame da mi ne pokaki sve i svejedno joj u uspravnom položaju probije gore prema leđima. Svaki put. I onda sve presvlačimo i peremo se. Dobro kad je dam, ali noću mi nije baš do toga, joj. Koristimo pampers i babylove, kako kad, na obje isto. 
    Tako, nemam pitanja, samo komentiram da vidite da je vama dobro s normalnijim bebama 😂

    19.11. 🧑‍🦲
    [tickerfactory.com]

  • Elia

    Broj poruka: 226

    Prijavi adminu

    Ana maria je, ozdravila je napokon😅
    Ma oce ona spavat na cici kad je dugo budna, al pokusavam ju odviknut kao od toga da nekam mozemo i otic, a u kolicama isto po pola sata i to nakon borbe jer joj je zanimljivo gledat okolo
    Ja isto mislim da smo u skoku jer je bas zahtjevna prek dana al dobro po noci i dalje super spava😁🤞
    Majjja ma da i moja je super dok se nanasa okolo i razgledava al ona je jako dugo budna i nemoguce ju je toliko nosit, ima vec 8 kila😂
    I ona isto cesto tak se pokaka da joj sve iza izade, ovisi u kojem je polozaju haha, evo sad vec 3 dana joj ne dajem dohranu nvcr i od tad ne kaka uopce🤦‍♀️

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Zara7

    Zara7

    Broj poruka: 632

    Prijavi adminu

    Pozz cure, 
    Mi smo prvoga isto vozili u jaju koliko god smo mogli (malo više od godine dana), tako planiram i drugoga. 
    L i ja smo ušli u neku rutinu, budni prozori su mu oko sat, sat i po i nakon toga spavanje, u kolicima može i po dva, tri sata, doma kraće puno. Nakon prvih mjesec dana kaosa i plača, postao je baš mirna i zadovoljna beba - kad je budan guguće, okreće se, smješka se, gleda okolo Itd i onda brzo zaspe kad mu je vrijeme. Navečer zaspe oko 8 i spava po 3, 4 sata i nakon toga buđenje svaka 2 sata otprilike, ja sam zadovoljna. Dudu mu ne nudim, ali sam primijetila da je počeo cuclati palac pa ću mu možda morati dati ipak, Al nadam se da neću 😄 
    Majjja znaci ako u šetnji sretnem neku mamu s kolicima i bebom koja reži znat ću da si to ti😂😂 ako sam dobro zapamtila iz istog smo grada 😊 
    I da, jako često nam isto prema gore pobjegne kakanje, najčešće ako je u baby bjornu. Koristimo baby love i neke iz Mullera koje smo dobili na poklon, ista je stvar. 

    J. 👦🏼 10.mj. 2021. 💚
    L. 👶 1.mj. 2024. 🧡
    [tickerfactory.com]

  • majjja

    Broj poruka: 32

    Prijavi adminu

    Zara7

    Pozz cure,
    Mi smo prvoga isto vozili u jaju koliko god smo mogli (malo više od godine dana), tako planiram i drugoga.
    L i ja smo ušli u neku rutinu, budni prozori su mu oko sat, sat i po i nakon toga spavanje, u kolicima može i po dva, tri sata, doma kraće puno. Nakon prvih mjesec dana kaosa i plača, postao je baš mirna i zadovoljna beba - kad je budan guguće, okreće se, smješka se, gleda okolo Itd i onda brzo zaspe kad mu je vrijeme. Navečer zaspe oko 8 i spava po 3, 4 sata i nakon toga buđenje svaka 2 sata otprilike, ja sam zadovoljna. Dudu mu ne nudim, ali sam primijetila da je počeo cuclati palac pa ću mu možda morati dati ipak, Al nadam se da neću 😄
    Majjja znaci ako u šetnji sretnem neku mamu s kolicima i bebom koja reži znat ću da si to ti😂😂 ako sam dobro zapamtila iz istog smo grada 😊
    I da, jako često nam isto prema gore pobjegne kakanje, najčešće ako je u baby bjornu. Koristimo baby love i neke iz Mullera koje smo dobili na poklon, ista je stvar.


    Zara7, e moguće onda, mi baš puno šetamo i bude nas po svuda. Ili spava ili reži i baca se po kolicima, što ćemo 🤦😄
    Aniee i Jona, baš me zanima kako ste. Ne znam koliko su vam sad stare bebe, nadam se da vas ne muče grčići i da ide na bolje… Mateak, isto, javi se kad uspiješ, neka sve dobro prođe.
    Tami0910, kad planirate krenuti s dohranom?

    19.11. 🧑‍🦲
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Tami0910

    Tami0910

    Broj poruka: 336

    Prijavi adminu

    majjja

    Zara7

    Pozz cure,
    Mi smo prvoga isto vozili u jaju koliko god smo mogli (malo više od godine dana), tako planiram i drugoga.
    L i ja smo ušli u neku rutinu, budni prozori su mu oko sat, sat i po i nakon toga spavanje, u kolicima može i po dva, tri sata, doma kraće puno. Nakon prvih mjesec dana kaosa i plača, postao je baš mirna i zadovoljna beba - kad je budan guguće, okreće se, smješka se, gleda okolo Itd i onda brzo zaspe kad mu je vrijeme. Navečer zaspe oko 8 i spava po 3, 4 sata i nakon toga buđenje svaka 2 sata otprilike, ja sam zadovoljna. Dudu mu ne nudim, ali sam primijetila da je počeo cuclati palac pa ću mu možda morati dati ipak, Al nadam se da neću 😄
    Majjja znaci ako u šetnji sretnem neku mamu s kolicima i bebom koja reži znat ću da si to ti😂😂 ako sam dobro zapamtila iz istog smo grada 😊
    I da, jako često nam isto prema gore pobjegne kakanje, najčešće ako je u baby bjornu. Koristimo baby love i neke iz Mullera koje smo dobili na poklon, ista je stvar.

    Zara7, e moguće onda, mi baš puno šetamo i bude nas po svuda. Ili spava ili reži i baca se po kolicima, što ćemo 🤦😄
    Aniee i Jona, baš me zanima kako ste. Ne znam koliko su vam sad stare bebe, nadam se da vas ne muče grčići i da ide na bolje… Mateak, isto, javi se kad uspiješ, neka sve dobro prođe.
    Tami0910, kad planirate krenuti s dohranom?


    Cure pratim Vas i citam, ali nikako uhvatit vremena za tipkat.

    Mi vec lagano papamo frutek kasice, to je svega par zlica svakih 2 dana, ali cisto da malo osjeti okuse. Mi smo jos na pregledu sa 4 mj dobili zeleno svijetlo za to. Sad kad napuni 5 mj u nedjelju cemo malo vise lagano krenut uvodit, kuhat i tako.
    Kad Vi planirate? 

    Mi koristimo pampers jer su nam u pocetku baby love kad smo presli na 2 stalno promakale, to je bilo uzas. 
    Pampers se to stvarno jako rijetko dogodi, i to iskljucivo po noci.

    Mi nemamo bas rutine spavanja, sve ovisi o danu, ali necemo se zalit stvarno je dobar. Nekad je teze s njim nekad lakse.

    🧏‍♀️ 24 🧏‍♂️ 38

    06/22 missed ab 7tj
    08/22 LH trakice
    22.03. + 🌈
    1.pregled: 06.04. 5+4 ❤️
    21.11.2023 A💙🙏
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Ella..

    Ella..

    Broj poruka: 757

    Prijavi adminu

    Ima li ovdje netko tko ima bebu od 3mj i prolazi kroz skok ili je nedavno prošao kroz skok?
    Ja sam očajna danas.. zadnjih dana sam primijetila skok i sve je bilo i izdrzivo do danas  
    Danas nije jela 5h već,  probala sam je nekoliko puta staviti na siku,  neće. Place i neće. Iskreno se nadam da neće odbiti skroz i da je ovo samo neka faza ili štrajk i zbog skoka.. 😔

    🚺 31
    🚹 31

    “Pogledaj unatrag i zahvali Bogu. Gledaj naprijed i vjeruj Bogu.”

    ♡ Baby Girl ♡
    ♡ A ♡ 21.01. ♡

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.