Zimske bebe 2022/23❄🤰☃🤱🏻💕

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Angeleyes

    Angeleyes

    Broj poruka: 555

    Prijavi adminu

    Lonmi

    Cure koliko cesto idete piskit? Vi koje ste 30 tt il mrvicu vise. Ja cu vise izluditi. Pritisak uzasni, pece me nest malo kasnije ali kao da je iritacija vec od brisanja. Urinokultura za 4 dana, pijem brusnicu al salicu na dan jer mi je grozna, ne volim cajeve. Sad me vec strah da nesto imam.
    Ako bi bila neka gljivicna infekcija jel bi i to peklo? Il to samo svrbi.
    Imam danas pregled, al cisto da pitam.


    Pa idem odmah nakon što popijem malo više tekućine, a noću 2-3 puta. Čak i mogu sjedeći izdržat onako neloše dugo za trudnicu ako nisam puno pila, a kad hodam svejedno nekako se aktivira pa i 2 kapi stvore pritisak. I ne idem tipa svako pola sata, ipak dost duže mogu izdržat. Gledaj, ako te pecka ili išta drugačije primjetiš po tom pitanju, moraš na urinokulturu. Mislim da takve stvari više peckaju ali neka te radije dr pregleda, vide oni dole i po boji jel to to. 

    A ja imam problem za začepljenim nosom i ne kašljem uopće, povremeno kišem ali to je normalno kod mene. I nema pomoći osim čist zrak i kapi koje izbjegavam. Inhaliram se i svega 3 min mogu disat normalno, onda se opet začepi. Isto sa morskom otopinom, ni to više ne pomaže. Mislim da imam ovaj trudnički rinitis jer je meni začepljen nos i bio jedan od prvih simptoma trudnoće, ali sad je već prešlo granice. Ne znam disat na usta i to me baš umara. I sad čitam da se to najviše i aktivira zadnja 2 mjeseca trudnoće.  Jel koja imala slično i kako živjet s ovim još neko vrijeme?

    33 god. 🙋🏻‍♀️
    41 god. 🙋🏻
    👶🏻 David - 05.12.2022. 🩵

  • ikica_90

    Broj poruka: 257

    Prijavi adminu

    Cure hvala vam na savjetu, uzela sam Lupocet i sad mi je malo bolje 😁
    Lonmi svakako napravi urinokulturu jer obično peckanje dolje je najčešće kod urinoinfekta izazvanim nekom od bakterija. Držim fige da bude sve ok, ali ako ti brusnica ne paše nije problem bitno je da piješ čim više tekućine pa makar i vode da to ispereš. Samo vodi računa da ne kombiniraš uvin čaj i čaj od brusnice jer u kombinaciji zapravo samo poništavaju učinak jedan drugoga. Drži se 😘

    👱‍♀️ ‘90, neprohodan lijevi jajovod
    🧔’88, normozoospermia

    AIH 11/2021, beta ❌
    AIH 12/2021, beta ❌
    IVF 04/2022, ET, beta 273, ostalo 3 🐧🐧🐧
    12/22 baby boy 💙
    FET 01/2024, beta 432, ostalo 🐧🐧
    OTP 19.10.2024
    [tickerfactory.com]

  • Avatar NanaJ

    NanaJ

    Broj poruka: 701

    Prijavi adminu

    Angeleyes

    Lonmi

    Cure koliko cesto idete piskit? Vi koje ste 30 tt il mrvicu vise. Ja cu vise izluditi. Pritisak uzasni, pece me nest malo kasnije ali kao da je iritacija vec od brisanja. Urinokultura za 4 dana, pijem brusnicu al salicu na dan jer mi je grozna, ne volim cajeve. Sad me vec strah da nesto imam.
    Ako bi bila neka gljivicna infekcija jel bi i to peklo? Il to samo svrbi.
    Imam danas pregled, al cisto da pitam.

    Pa idem odmah nakon što popijem malo više tekućine, a noću 2-3 puta. Čak i mogu sjedeći izdržat onako neloše dugo za trudnicu ako nisam puno pila, a kad hodam svejedno nekako se aktivira pa i 2 kapi stvore pritisak. I ne idem tipa svako pola sata, ipak dost duže mogu izdržat. Gledaj, ako te pecka ili išta drugačije primjetiš po tom pitanju, moraš na urinokulturu. Mislim da takve stvari više peckaju ali neka te radije dr pregleda, vide oni dole i po boji jel to to.

    A ja imam problem za začepljenim nosom i ne kašljem uopće, povremeno kišem ali to je normalno kod mene. I nema pomoći osim čist zrak i kapi koje izbjegavam. Inhaliram se i svega 3 min mogu disat normalno, onda se opet začepi. Isto sa morskom otopinom, ni to više ne pomaže. Mislim da imam ovaj trudnički rinitis jer je meni začepljen nos i bio jedan od prvih simptoma trudnoće, ali sad je već prešlo granice. Ne znam disat na usta i to me baš umara. I sad čitam da se to najviše i aktivira zadnja 2 mjeseca trudnoće.Jel koja imala slično i kako živjet s ovim još neko vrijeme?


    Meni su u ljekarni dali aqua maris strong on je kao za zastopan nos i meni je sad ovih par dana stvarno pomoglo. Mislim da za inhalacije imas bas hipertonicne otopine koje smijes koristit pa probaj i s tim jer s obicnom fizioloskom nazalost neces bas puno postic ona je vise za ispiranje

    👩🏻 26 AMH 17,6 PAI-1 5G/4G, MTHER: C677T C/T
    👦🏻 27 psorijatični artritis, asthenozoospermia/ oligozoospermia
    11/20 blighted ovum 7 tt 💔(klasična kiretaža)
    03/21 missed ab 7+2 tt 💔 ( vakuum kiretaža)
    3/22 ICSI, 2 🐧🐧, ET jedan trodnevni ➕
    UZV 5+5; srceko kuca, miny anatomy ✅, Panorama ✅ Stiže dečko 💙
    8.11.2022. Dosao Andrej 💙🙏🏼

  • Avatar Lonmi

    Lonmi

    Broj poruka: 4240

    Prijavi adminu

    Napravila sam urinokulturu, al moram cekati nalaz. Danas je pregled pa cu joj reci. 
    Ma i ja mislim da nije nista osim pritiska, iritacije vec od brisanja itd. 
    Najgore mi je ujutro jer si onda popijem kavu, a onda pa moram svakih 2 min, a gdje cu bez kave ne funkcioniram. 
    Pa da doslovno zna biti da odem, izađem van iz wca i imam takvi pritisak da se odmah vratim. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar BlairWaldorf

    BlairWaldorf

    Broj poruka: 1958

    Prijavi adminu

    ribic

    Danas vam magic baby ima 20% popusta na webu.


    Bas gledam ima tko ovakva?
    https://www.magicbaby.hr/joie-kolica-versatrax-kosara-ramble-xl-i-snug-autosjedalica-lagoon.html [magicbaby.hr]

    👸35
    🤴36
    Pokušavamo 2/21
    Osnovni testovi-uredni
    Missed A. 10t.t. 4/21
    Pokušavamo ponovno 10/21.🌈
    Biokem. t. 11/21
    Korona 1/22
    Pijem novalac prenatalne t.
    ➕25.4 ❣️
    OTP 25.12.2022.

  • ribic

    Broj poruka: 2640

    Prijavi adminu

    ikica_90

    Cure hvala vam na savjetu, uzela sam Lupocet i sad mi je malo bolje 😁
    Lonmi svakako napravi urinokulturu jer obično peckanje dolje je najčešće kod urinoinfekta izazvanim nekom od bakterija. Držim fige da bude sve ok, ali ako ti brusnica ne paše nije problem bitno je da piješ čim više tekućine pa makar i vode da to ispereš. Samo vodi računa da ne kombiniraš uvin čaj i čaj od brusnice jer u kombinaciji zapravo samo poništavaju učinak jedan drugoga. Drži se 😘


    Uvin h se ne smije u trudnoci, pripaziti na to!

    💁‍♀️ 33 god (AMH 9.2)
    👦🏻 36 god (normo)
    Pokušavamo od 12/2019
    Vinogradska
    2 AIH (Femara) ❌
    4/2021 IVF stimuliran, ET jedan trodnevni (blighted ovum)
    9/2021 IVF u prirodnom ciklusu, (odustali, stali rasti folikuli)
    Poliklinika IVF
    10/2021 IVF stimulirani, ET dva trodnevna (biokemijska)
    3/2022 IVF stimulirani, ET dva trodnevna, 7+1 ❤️❤️, mini anomaly, Panorama, anomaly ✅ dvojajčane curke rođene 28.11.2022. 👨‍👩‍👧‍👧

  • Avatar Satsuke

    Satsuke

    Broj poruka: 165

    Prijavi adminu

    Evo, od danas sam i ja pozitivna na Covid pa šaljem upute svoje ginekologice.

    “Poštovana, skidajte temp Paracetamolom,obilno se hidrirajte i to je sve što možete učiniti.U slučaju skraćenog daha, otežanog disanja javite se u Inf. Kliniku”

    Držim nam palčeve da nam to prođe što brže i lakše.🤞

    Zagreb, 32g.
    🍼🐣Očekivani termin 1.12.

  • inesss

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Satsuke

    Evo, od danas sam i ja pozitivna na Covid pa šaljem upute svoje ginekologice.

    “Poštovana, skidajte temp Paracetamolom,obilno se hidrirajte i to je sve što možete učiniti.U slučaju skraćenog daha, otežanog disanja javite se u Inf. Kliniku”

    Držim nam palčeve da nam to prođe što brže i lakše.🤞


    A joj i ta corona ,cuvaj se proci ce

    12.5.+
    Dvojajcani blizanci

  • inesss

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Cure ide li tko na trudnicke tecajeve i vjezbe

    12.5.+
    Dvojajcani blizanci

  • leptirić007

    Broj poruka: 121

    Prijavi adminu

    inesss

    Cure ide li tko na trudnicke tecajeve i vjezbe


    Ja sam odslušala zasada Rodin tečaj vezan za sigurnost u prometu i autosjedalice…gledam ove besplatne tečajeve od Grada Zagreba ali mi nekako još rano….mislim da ću za mjesec dana to riješavati….sad imam strašno puno posla oko doktorata i posla…želim pozavršavati te neke stvari pa da se onda u potpunosti mogu posvetitit edukaciji oko nadolazeće prinove :D 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.