Zimske bebe 2022/23❄🤰☃🤱🏻💕

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Angeleyes

Broj poruka: 518

Prijavi adminu

Nameone

Split nema vizitu di se sire noge, jedino ako bas boli da se ne mozes ustati ili neko cudno krvarenje.
    Bar je meni nije bilo.

I sigurno daju svoje spavacice za porod? 

33 god. 🙋🏻‍♀️
    41 god. 🙋🏻
    [lilypie.com]

snowwhite1410

Broj poruka: 763

Prijavi adminu

Angeleyes

Evo ja naisla na neko snizenje u ducanu i kvartu i kupila 2 spavacice za dojilje za 100kn!
    https://ibb.co/3rmkMfM [ibb.co]

Ajme baš su super 😍😍😍

[lilypie.com]

• Nameone

Broj poruka: 42

Prijavi adminu

Angeleyes

Nameone

Split nema vizitu di se sire noge, jedino ako bas boli da se ne mozes ustati ili neko cudno krvarenje.
    Bar je meni nije bilo.

I sigurno daju svoje spavacice za porod?

Moras biti u njihovoj na porodu. Kasnije kako zelis. Meni su iskreno bile lakse njihove, zadnji dan sam obukla svoju cisto da se osjecam bolje. Iza poroda mi nije bas ni bilo do presvlacenja. 

keti91

Broj poruka: 395

Prijavi adminu

snowwhite1410

Cure 🤗 kako ste ? Jel vi imate iscjedak ja danas imam onako bijeli gusti sada mi je krenuo možda sam se jutros preforsirala 😭hodam cijelo jutro i bol onako u desni jajnik pa u lijevo isto ali kratko sada ću odmorit 🙃i za spavaćice ja sam jučer gledala KiK ima od 50-70 kn ali fali im kopčanje ja bi kupila jednu spavaćicu jednu pidžamu na kopčanje u Puli u rodilištu obučeš njihovu spavaćicu a kasnije u sobi imaš svoje a za vizitu ne znam dali pregledaju u sobi 😅 uglavnom bliži se porod evo me u 31 tjednu ☺️ Još malo

Meni tako isto bude u danu makar malo mora biti takav iscjedak..
    Al jutros me uhvatila neka tupa bol u doljnjem djelu stomaka i sirilo mi se u kicmu.. i to je trajalo par min..
    A u glavi sam vec na hitnoj bila al evo ne pojavljuje se hvala Bogu

Sljedeci pregled-23.08 ❤
    Termin 12.11.2022 ❤💞👣👨‍👩‍👧👶👶 stize nam curica ❤💕💝
    🧔 37
    👱‍♀️ 31
    U braku od 10/2018

snowwhite1410

Broj poruka: 763

Prijavi adminu

keti91

snowwhite1410

Cure 🤗 kako ste ? Jel vi imate iscjedak ja danas imam onako bijeli gusti sada mi je krenuo možda sam se jutros preforsirala 😭hodam cijelo jutro i bol onako u desni jajnik pa u lijevo isto ali kratko sada ću odmorit 🙃i za spavaćice ja sam jučer gledala KiK ima od 50-70 kn ali fali im kopčanje ja bi kupila jednu spavaćicu jednu pidžamu na kopčanje u Puli u rodilištu obučeš njihovu spavaćicu a kasnije u sobi imaš svoje a za vizitu ne znam dali pregledaju u sobi 😅 uglavnom bliži se porod evo me u 31 tjednu ☺️ Još malo

Al jutros me uhvatila neka tupa bol u doljnjem djelu stomaka i sirilo mi se u kicmu.. i to je trajalo par min..

Bitno da je prolazno 😅sve ćemo preživjeti šta da radimo ali valjda čim sam aktivna odmah tako iscjedak vodenast ili danas bijeli ali isto kao i tebi taj osjećaj u kičmi Iako si ti u većim tjednima od mene,u kojem si ti tjednu ☺️

[lilypie.com]

BlairWaldorf

Broj poruka: 1648

Prijavi adminu

snowwhite1410

keti91

snowwhite1410

Bitno da je prolazno 😅sve ćemo preživjeti šta da radimo ali valjda čim sam aktivna odmah tako iscjedak vodenast ili danas bijeli ali isto kao i tebi taj osjećaj u kičmi Iako si ti u većim tjednima od mene,u kojem si ti tjednu ☺️

E super su ! Ja bi takve na kopčanje 

👸35
    🤴36
    Pokušavamo 2/21
    Osnovni testovi-uredni
    Missed A. 10t.t. 4/21
    Pokušavamo ponovno 10/21.🌈
    Biokem. t. 11/21
    Korona 1/22
    Pijem novalac prenatalne t.
    ➕25.4 ❣️
    OTP 25.12.2022.

Lucija91

Broj poruka: 77

Prijavi adminu

Angeleyes

Evo ja naisla na neko snizenje u ducanu i kvartu i kupila 2 spavacice za dojilje za 100kn!
    https://ibb.co/3rmkMfM [ibb.co]

Krasne su bas 😍😍

👧 31 👦 32
    Mom of 1 (Viktorija) 1/20
    Missed ab. 💔 8 tt.

keti91

Broj poruka: 395

Prijavi adminu

snowwhite1410

keti91

snowwhite1410

32tt sam..
    Ma dobro ja s kicmom imam inace problema pa se na nju puno ne obazirem ali,ta bol u doljnjem djelu stomaka ee to me je zabrinulo 

Sljedeci pregled-23.08 ❤
    Termin 12.11.2022 ❤💞👣👨‍👩‍👧👶👶 stize nam curica ❤💕💝
    🧔 37
    👱‍♀️ 31
    U braku od 10/2018

BlairWaldorf

Broj poruka: 1648

Prijavi adminu

A bol u visini pupka s desne strane ? Bas sad malo sjela, isto setala i nesto raduckala, pospremala kroz jutro i sad me kako nesto boli u tom dijelu, nelagodno .. nije strasno ali kao grč… Ne znam kako da objasnim 🙈

👸35
    🤴36
    Pokušavamo 2/21
    Osnovni testovi-uredni
    Missed A. 10t.t. 4/21
    Pokušavamo ponovno 10/21.🌈
    Biokem. t. 11/21
    Korona 1/22
    Pijem novalac prenatalne t.
    ➕25.4 ❣️
    OTP 25.12.2022.

ancy2010

Broj poruka: 316

Prijavi adminu

Nas u Splitu su pregledavali u ambulanti( svaki kat ima svoju malu ambulantu za preglede nakon poroda ) tako da nema pregleda po sobama..meni je na lito bilo prevruće u njihovim spavacicama a mislim da ce zimi bit jos gore jer naloze grijanje na +30🙄

4.08.2019 baby girl👶
    1/2021 blighted ovum
    6.12.2022. 👶baby boy is coming..

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.