Zimske bebe 2022/23❄🤰☃🤱🏻💕

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mar'ca🌺

    Mar'ca🌺

    Broj poruka: 146

    Prijavi adminu

    keti91

    Pozz nadam se da ce netko odg,trenutno dolazim do wc-a i vidim onako malo pojacani bijeli iscjedak..jel to okej ili??


    Oke je to. Bez brige. Bitno da nije smede ili nedaj Bože, crveno. 😊 

    👩 29
    👨 29
    U braku 8/21 👰🤵
    Prenatalne Novalac od 2/22 🌺
    Papa, UZV i pregled - 9/21 - sve uredno ✔️
    ZM - 28.1.
    ➕ 5.3. ❤️👶
    11.3. - prvi pregled ❤️
    ❤️ 21.3. 💞 čujemo srčeko. 🥰
    🤰👶🏻 4.11. ❤️ termin poroda 🥰
    ➡️ Sljedeći pregled: 20.7. 😊
    🔜❤️🌺👶🏻 Baby girl. 🥰
    [lilypie.com]

  • Avatar klupko_srece

    klupko_srece

    Broj poruka: 365

    Prijavi adminu

    proljetnica1

    Klupko sreće, draga, pitanje žene gore je bilo koliko joj je potrebno raditi između završetka porodiljnog i otvaranja komplikacija kako ne bi spala na minimalnu naknadu tijekom komplikacija. Odgovor: potrebno je raditi 3 mjeseca, imati isplaćene 2 place od poslodavca kako bi se izračunala satnica.


    proljetnica1

    Klupko sreće, draga, pitanje žene gore je bilo koliko joj je potrebno raditi između završetka porodiljnog i otvaranja komplikacija kako ne bi spala na minimalnu naknadu tijekom komplikacija. Odgovor: potrebno je raditi 3 mjeseca, imati isplaćene 2 place od poslodavca kako bi se izračunala satnica.


    ☺️ Ma nisam čitala sve samo sam se nadovezala ☺️ moja greška. Sorry ☺️ hvala ☺️

  • Avatar Lonmi

    Lonmi

    Broj poruka: 4240

    Prijavi adminu

    2 platne liste od poslodavca trebaju u ovom slucaju, ali pune. Znaci 2 platne liste od 01.-01.
    I ja imam takvu situaciju da imam dovoljno godisnjeg da mi kalendarski pokriva 2 mjeseca, ali samo srpanj bi bio potpun, pa moram ic raditi 4 dana da dobim punu platnu listu i za kolovoz.
    Uglavnom zvati hzzo jer onda bas tebi iz racunaju i konkretno kazu sta trebas, sta ne. Ovo zna biti zbunjujuce.
    Ja sad koristim stari go, a ginicku cu moliti da mi od 01.08. otvori komplikacije jer vise necu imati godisnjeg i usput cu odraditi ta 4 dana.
    Cure, druga je situacija kad se ide s porodiljnog na komplikacije, iza porodiljnog na komplikacije, a drugo ste vi koje ste sad 1 put na komplikacijama. Nije to ista situacija. Ne treba 6 platnih lista u ovom slucaju, skroz je drugacije. 
    Keti to je odlicno, takvi treba biti 😊
    Ja jedva cekam da ovaj tj prođe jer me u prvoj u ovom tj docekao smeđi. Ne daj Boze 🙏. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2862

    Prijavi adminu

    Rose27

    Hvala Vam cure svima,budem ja jos tocno sve provjerila al dobro je znat haha.

    Kako ste,ja sam u tak velikom strahu da mi ne krenu mucnine kao u prvoj trudnoci tako da jedva jedem,ali inace smo okej,bili bi bolje da je sunce hahaha.

    https://ibb.co/PtS8TzM [ibb.co] pozdravlja vas velika cura:)


    Aaaawwww baš je slatka

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lonmi

    Lonmi

    Broj poruka: 4240

    Prijavi adminu

    Cure, jel osjetila koja od vas nesto kao peckanje, bockanje u maternici? Mene nesto tako sad kroz noc. Kao da me iglica bocka, ne znam drugacije opisati. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Lusi

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Dobro jutro, kod mene pocele prave mucnine, ne mogu uopce da jedem. Koliko mi je drago da se nesto dešava toliko me i iscrpljuje 😆
    Nikad nismo zadovoljne🤷‍♀️ Uglavnom danas mi je drugi pregled i drzite fige da bude sve uredu 🥰

    👨‍🦱26
    👱‍♀️25
    Bio. Kemijska 12/21
    ➕ 13.5 ❤️
    OTP 16.1.2023
    Dolazi nam curka 👨‍👩‍👧💖

  • Avatar natalie19

    natalie19

    Broj poruka: 443

    Prijavi adminu

    Cure malo sam u guzvi, prosli tjedan sam imala tecaj svaki dan, a za vikend s kujicom. Javim se cim stignem i objavim listu. Nadam se, da ste sve dobro. ☺️

    👩🏼30 👱🏻‍♂️33
    16.11.2021; 20.1.2022 ➕❤️
    11/21; 01/22 biokem.t.
    9.4.2022 ➕❤️
    13.4.2022 beta 2192 🥰
    19.4.2022 beta 13318🥰

    28.4.2022 srčeko se čuje ❤️

  • Avatar Mar'ca🌺

    Mar'ca🌺

    Broj poruka: 146

    Prijavi adminu

    Lusi

    Dobro jutro, kod mene pocele prave mucnine, ne mogu uopce da jedem. Koliko mi je drago da se nesto dešava toliko me i iscrpljuje 😆
    Nikad nismo zadovoljne🤷‍♀️ Uglavnom danas mi je drugi pregled i drzite fige da bude sve uredu 🥰


    Jutro draga. Znam kako ti je, tak je i meni bilo, kad sam imala mučnine, mislila sam si kad će proći, a kad nisam imala simptome molila sam Boga da mi opet dodu. 😂😅 Mi žene nikad zadovoljne, tko će nama udovoljiti. 🥰 
    Kako to da je pregled na neradni dan? Sretno onda, i javi kako je prošlo. ❤️

    👩 29
    👨 29
    U braku 8/21 👰🤵
    Prenatalne Novalac od 2/22 🌺
    Papa, UZV i pregled - 9/21 - sve uredno ✔️
    ZM - 28.1.
    ➕ 5.3. ❤️👶
    11.3. - prvi pregled ❤️
    ❤️ 21.3. 💞 čujemo srčeko. 🥰
    🤰👶🏻 4.11. ❤️ termin poroda 🥰
    ➡️ Sljedeći pregled: 20.7. 😊
    🔜❤️🌺👶🏻 Baby girl. 🥰
    [lilypie.com]

  • Avatar Mar'ca🌺

    Mar'ca🌺

    Broj poruka: 146

    Prijavi adminu

    Lusi

    Dobro jutro, kod mene pocele prave mucnine, ne mogu uopce da jedem. Koliko mi je drago da se nesto dešava toliko me i iscrpljuje 😆
    Nikad nismo zadovoljne🤷‍♀️ Uglavnom danas mi je drugi pregled i drzite fige da bude sve uredu 🥰


    Sorry, sad mi je došlo do glave da nas tu ima od svuda, a ne samo iz Hrvatske pa možda kod tebe nije neradni dan. 😊

    👩 29
    👨 29
    U braku 8/21 👰🤵
    Prenatalne Novalac od 2/22 🌺
    Papa, UZV i pregled - 9/21 - sve uredno ✔️
    ZM - 28.1.
    ➕ 5.3. ❤️👶
    11.3. - prvi pregled ❤️
    ❤️ 21.3. 💞 čujemo srčeko. 🥰
    🤰👶🏻 4.11. ❤️ termin poroda 🥰
    ➡️ Sljedeći pregled: 20.7. 😊
    🔜❤️🌺👶🏻 Baby girl. 🥰
    [lilypie.com]

  • Avatar UrsulaBaby

    UrsulaBaby

    Broj poruka: 67

    Prijavi adminu

    Lonmi iii kod mene isto tako, ali specificno samo se uvecer pojavljuje🙆🏻‍♀️ koji si tjedan?

    ZM: 15.03.2022
    TERMIN:20.12.2022
    Cekamo malog Stipu 💙
    🤰🏻❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.