Zimske bebe 2022/23❄🤰☃🤱🏻💕

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2862

    Prijavi adminu

    Jutro cure nebi vjerovali ali ja sam već dobila nalaze iz Petrove i to na mail.Evo ih
    https://i.postimg.cc/XvXfrHVQ/Screenshot-20220528-115310-Office.jpg [i.postimg.cc]

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Pipin

    Pipin

    Broj poruka: 876

    Prijavi adminu

    Cure vidim da ste se raspisale oko iscjetka, stavlja li koja utrogestane? Ja 2 ujutro i 2 navecer, i od toga je iscjedak jos gori 🙄 plus ima tako specifican miris, uzas. Uopce ne znam kako bi ikad trebala znati imam li infekciju kad miris utrogestana preuzme…

    [lilypie.com]

  • Avatar Lunadelu

    Lunadelu

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    Hvalaaa vam.. tako sam i ja sa 17 plus par dana govorila da sam 5mj..ma ko da ce itko to ic sad gledat 🙉

    TP 27.10.

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2862

    Prijavi adminu

    Pipin

    Cure vidim da ste se raspisale oko iscjetka, stavlja li koja utrogestane? Ja 2 ujutro i 2 navecer, i od toga je iscjedak jos gori 🙄 plus ima tako specifican miris, uzas. Uopce ne znam kako bi ikad trebala znati imam li infekciju kad miris utrogestana preuzme…


    I moj totalno nwsto kiselkasto …cudno … a svi nalazi uredni…pa sam se prepala…. ps…ne stavljam ustrogestane ali svejedno mi ima iscjedak drugačiji miris

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Pipin

    Pipin

    Broj poruka: 876

    Prijavi adminu

    Ja mislim da je meni od toga, jer jedan dan sam zaboravila staviti pa nije bilo takvog mirisa, manje intenzivno! Mozda ne bi bilo lose da obje provjerimo s doktorima, za svaki slucaj? 😅

    [lilypie.com]

  • Avatar Svemirka

    Svemirka

    Broj poruka: 151

    Prijavi adminu

    Pipin

    Cure vidim da ste se raspisale oko iscjetka, stavlja li koja utrogestane? Ja 2 ujutro i 2 navecer, i od toga je iscjedak jos gori 🙄 plus ima tako specifican miris, uzas. Uopce ne znam kako bi ikad trebala znati imam li infekciju kad miris utrogestana preuzme…


    Bok, ja sam stavljala utrogestan do 12 tt kad mi je gin rekao da postepeno prestajem s njim jer posteljica u potpunosti preuzima njegovu ulogu. Iscjedak je bio malo obilniji, ali nije imao boje ni mirisa baš.

    🧔 - 36 👩 - 35
    03/2022 - ➕️💓
    05/2022 - Panorama i mini anomaly ✅️ curka stiže 💕
    06/2022 - anomaly scan ✅️
    [lilypie.com]

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2862

    Prijavi adminu

    Pipin

    Ja mislim da je meni od toga, jer jedan dan sam zaboravila staviti pa nije bilo takvog mirisa, manje intenzivno! Mozda ne bi bilo lose da obje provjerimo s doktorima, za svaki slucaj? 😅


    Pitala sam kaže da je to normalno i da je dobro da ima svoju kiselkost kaže da to štiti 😆 eto … a I svi nalazi su mi uredni…uključujući sad i kombinirani probir…

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Pipin

    Pipin

    Broj poruka: 876

    Prijavi adminu

    Hvala Svemirka na odgovoru - svakako cu pitati doktora. Nadam se s acu i ja uskoro moci prestati s tom terapijom.

    Mare: ma bitno da je doktor rekao da je to ok💪🏻

    [lilypie.com]

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2862

    Prijavi adminu

    Rose27

    Bok cure,vadila sam si danas betu ispala je da je 1065 nekak mi se cini puno s obzirom da sam mengu trebala dobit prije 3 dana?


    Sve normalno meni je kao što vidiš na profilu 5 dana prije menge bila 66 i svaka 2 dana se dupla što znači da je za 8 dana poslije bila čak 2497

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • Avatar snowwhite1410

    snowwhite1410

    Broj poruka: 1302

    Prijavi adminu

    Mare3112

    Jutro cure nebi vjerovali ali ja sam već dobila nalaze iz Petrove i to na mail.Evo ih
    https://i.postimg.cc/XvXfrHVQ/Screenshot-20220528-115310-Office.jpg [i.postimg.cc]


    Hej meni je isto tako samo veći rizik zbog godina

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.