Zimske bebe 2022/23❄🤰☃🤱🏻💕

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar snowwhite1410

    snowwhite1410

    Broj poruka: 1275

    Prijavi adminu

    Cure se može kupiti u bazenu ?

    [tickerfactory.com]

  • Avatar snowwhite1410

    snowwhite1410

    Broj poruka: 1275

    Prijavi adminu

    snowwhite1410

    Mare3112

    Jutro cure nebi vjerovali ali ja sam već dobila nalaze iz Petrove i to na mail.Evo ih
    https://i.postimg.cc/XvXfrHVQ/Screenshot-20220528-115310-Office.jpg [i.postimg.cc]

    Hej meni je isto tako samo veći rizik zbog godina


    Htjela sam ti reć da su i moj i tvoj nalaz dobri 😁

    [tickerfactory.com]

  • Avatar santina

    santina

    Broj poruka: 395

    Prijavi adminu

    Pipin

    Cure vidim da ste se raspisale oko iscjetka, stavlja li koja utrogestane? Ja 2 ujutro i 2 navecer, i od toga je iscjedak jos gori 🙄 plus ima tako specifican miris, uzas. Uopce ne znam kako bi ikad trebala znati imam li infekciju kad miris utrogestana preuzme…


    Ja sam koristila citavu proslu trudnocu Utrogestan, vaginalno i jeste bio pojacan iscjedak, odnosno to su bili ostaci Utrogestana. Ali nije imao nikakav miris. Ni u jednom momentu… ne znam, mozda je bio drugi proizvodjac….

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [daisypath.com]

  • Avatar Lonmi

    Lonmi

    Broj poruka: 4240

    Prijavi adminu

    Cure, jel imate bolove iza odnosa? Mi smo se malo “pomazili” i sad me sve nesto bolucka, cak i nutra kroz rodnicu imam osjecaj kao da nesto sijeva 😳
    Ovih dana me opcenito sve nesto bolucka, jedva cekam pregled u srijedu 🥴😊

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar snowwhite1410

    snowwhite1410

    Broj poruka: 1275

    Prijavi adminu

    MalaMagla

    snowwhite1410

    Cure se može kupiti u bazenu ?

    Ja radije ne bih u gradske bazene. Svašta tamo ima, svakakvih ljudi i svega. Ne znam kakva je preporuka, ali moje mišljenje je da javni bazeni nisu baš za trudnice. More dapače, ono je zdravo i prirodno.


    Hotelski bazen s slanom vodom gdje nema puno ljudi

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2854

    Prijavi adminu

    snowwhite1410

    snowwhite1410

    Mare3112

    Jutro cure nebi vjerovali ali ja sam već dobila nalaze iz Petrove i to na mail.Evo ih
    https://i.postimg.cc/XvXfrHVQ/Screenshot-20220528-115310-Office.jpg [i.postimg.cc]

    Hej meni je isto tako samo veći rizik zbog godina

    Htjela sam ti reć da su i moj i tvoj nalaz dobri 😁


    Ma sve je to super…. vidim da pise niski rizik i to je to😅😅😅 sad sam mirna …. idemo dalje …ušla sam u 14 tj nekakva mi je mucnina cijeli dan …

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • Avatar snowwhite1410

    snowwhite1410

    Broj poruka: 1275

    Prijavi adminu

    Mare3112

    snowwhite1410

    snowwhite1410

    Mare3112

    Jutro cure nebi vjerovali ali ja sam već dobila nalaze iz Petrove i to na mail.Evo ih
    https://i.postimg.cc/XvXfrHVQ/Screenshot-20220528-115310-Office.jpg [i.postimg.cc]

    Hej meni je isto tako samo veći rizik zbog godina

    Htjela sam ti reć da su i moj i tvoj nalaz dobri 😁

    Ma sve je to super…. vidim da pise niski rizik i to je to😅😅😅 sad sam mirna …. idemo dalje …ušla sam u 14 tj nekakva mi je mucnina cijeli dan …


    Ja i ti iste smo i ja sam u 14 tjednu meni je bila jučer nekako mučno danas sam dobro 😁😁😁to je valjda tako jedan dan dobro drugi dan loše 😁😂😂😂😂bitno da su nam bebice dobro i mi 😊🤰🤰💗💗

    [tickerfactory.com]

  • Avatar santina

    santina

    Broj poruka: 395

    Prijavi adminu

    snowwhite1410

    MalaMagla

    snowwhite1410

    Cure se može kupiti u bazenu ?

    Ja radije ne bih u gradske bazene. Svašta tamo ima, svakakvih ljudi i svega. Ne znam kakva je preporuka, ali moje mišljenje je da javni bazeni nisu baš za trudnice. More dapače, ono je zdravo i prirodno.

    Hotelski bazen s slanom vodom gdje nema puno ljudi

    Sve je stvar licnog izbora, ali ja ne bih. Kad god sam otisla na bazen, fasovala sam neku ili infekciju, gljivicu. Uvijek je bio javni, hotelaki, cak i termalni. Navodno bi hlor trebao pobiti svu tu gamad, ali u mom slucaju ne…. ili sam ja ekstra preosjetljiva ili… tako da sam ja za zivota rekla ne bazenima.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [daisypath.com]

  • Avatar snowwhite1410

    snowwhite1410

    Broj poruka: 1275

    Prijavi adminu

    MalaMagla

    snowwhite1410

    MalaMagla

    snowwhite1410

    Cure se može kupiti u bazenu ?

    Ja radije ne bih u gradske bazene. Svašta tamo ima, svakakvih ljudi i svega. Ne znam kakva je preporuka, ali moje mišljenje je da javni bazeni nisu baš za trudnice. More dapače, ono je zdravo i prirodno.

    Hotelski bazen s slanom vodom gdje nema puno ljudi

    E za to ti ne znam. Najbolje nazvati ginekologa i pitati, da budeš sigurna da je ok.


    Imaš pravo pitat ću zvati ću i pitat pa kako mi kažu čitala sam da je ok samo ne pre dugo biti i primjeniti kupaće iza svakog kupanja i otusirat se tako da to ali najbolje more ali kada mi je još hladno i za nedjelju nije najavljeno neko lijepo vrijeme nažalost 🙄 vidjeti ćemo 😊 možda nas vrijeme iznenadi

    [tickerfactory.com]

  • Avatar snowwhite1410

    snowwhite1410

    Broj poruka: 1275

    Prijavi adminu

    santina

    snowwhite1410

    MalaMagla

    snowwhite1410

    Cure se može kupiti u bazenu ?

    Ja radije ne bih u gradske bazene. Svašta tamo ima, svakakvih ljudi i svega. Ne znam kakva je preporuka, ali moje mišljenje je da javni bazeni nisu baš za trudnice. More dapače, ono je zdravo i prirodno.

    Hotelski bazen s slanom vodom gdje nema puno ljudi
    Sve je stvar licnog izbora, ali ja ne bih. Kad god sam otisla na bazen, fasovala sam neku ili infekciju, gljivicu. Uvijek je bio javni, hotelaki, cak i termalni. Navodno bi hlor trebao pobiti svu tu gamad, ali u mom slucaju ne…. ili sam ja ekstra preosjetljiva ili… tako da sam ja za zivota rekla ne bazenima.


    Ja sam bila u toplicama Sveti Martin bilo je krcato ljudi nisam ništa prikupila a i prošle godine sam se kupala u bazenu nije mi bilo nista ako se bazen dobro održava onda je valjda ok iako je more najzdravije i tamo nema šanse dobiti bilo šta odmah gaćice promjenis vidjeti ću kako će biti i šta doktori kažu 😊😊😊😊

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.