Zimske bebe 2022/23❄🤰☃🤱🏻💕

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • proljetnica1

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Potrebne su 2 isplate place od poslodavca ukoliko se ide s porodiljnog na komplikacije, dakle 2 platne liste

  • Avatar Mar'ca🌺

    Mar'ca🌺

    Broj poruka: 146

    Prijavi adminu

    klupko_srece

    Baćo

    Na pregledu 9+6 beba velika 40mm. Kaze gin.da dosta velika, veca za tjedan dana, te napisala da je 10+2… sve je u redu. Bas su se i lijepo formirana stopala i rukice vidile :)
    Inace, ja sam od onih sta se odma zabrinu ako se nista ne desava: nema povracanja, nema mucnina i slicnih simptoma pa pomislim desava li se ista? Ali etoo beba dobro napreduje :)
    Draga ok je to sve ☺️ moja prva trudnoća je prošla ko da nisam ni trudna… Sve ok bez mučnina, oticanja, problema…… Tako da super je to😍😍😍😍😍
    Žene šta se tiče platnih lista. Treba ih 6 i to 100% ipak sam nedavno prekinula Porodiljni i 6 je sigurno….. ☺️☺️☺️☺️☺️


    Trenutno sam na komplikacijama, je li potrebno za porodiljni nešto dodatno nositi ili oni to budu sami isplatili po doznakama i po platnim listama koje sam već dostavila kada sam otvarala komplikacije? 

    👩 29
    👨 29
    U braku 8/21 👰🤵
    Prenatalne Novalac od 2/22 🌺
    Papa, UZV i pregled - 9/21 - sve uredno ✔️
    ZM - 28.1.
    ➕ 5.3. ❤️👶
    11.3. - prvi pregled ❤️
    ❤️ 21.3. 💞 čujemo srčeko. 🥰
    🤰👶🏻 4.11. ❤️ termin poroda 🥰
    ➡️ Sljedeći pregled: 20.7. 😊
    🔜❤️🌺👶🏻 Baby girl. 🥰
    [lilypie.com]

  • Avatar klupko_srece

    klupko_srece

    Broj poruka: 365

    Prijavi adminu

    Mar'ca🌺

    klupko_srece

    Baćo

    Na pregledu 9+6 beba velika 40mm. Kaze gin.da dosta velika, veca za tjedan dana, te napisala da je 10+2… sve je u redu. Bas su se i lijepo formirana stopala i rukice vidile :)
    Inace, ja sam od onih sta se odma zabrinu ako se nista ne desava: nema povracanja, nema mucnina i slicnih simptoma pa pomislim desava li se ista? Ali etoo beba dobro napreduje :)
    Draga ok je to sve ☺️ moja prva trudnoća je prošla ko da nisam ni trudna… Sve ok bez mučnina, oticanja, problema…… Tako da super je to😍😍😍😍😍
    Žene šta se tiče platnih lista. Treba ih 6 i to 100% ipak sam nedavno prekinula Porodiljni i 6 je sigurno….. ☺️☺️☺️☺️☺️

    Trenutno sam na komplikacijama, je li potrebno za porodiljni nešto dodatno nositi ili oni to budu sami isplatili po doznakama i po platnim listama koje sam već dostavila kada sam otvarala komplikacije?


    Meni kada je gin otvorila porodiljni službeno, onda sam samo to nosila još,tu potvrdu…… Draga jedino ako se nije nešto u ovih godinu i pol promjenilo….. 
    I znam da kada sam otvarala komplikacije je trebalo 6 platnih lista….. A sad možda ima cure koje su još bolje friško od mene rodilje, bile na Porodiljnom, bolje onda njih slušati…. ☺️☺️☺️
    Evo sad plaćeni godišnji od 10 dana za muške je novitet☺️ stalno nešto novo ☺️

  • Avatar Mar'ca🌺

    Mar'ca🌺

    Broj poruka: 146

    Prijavi adminu

    klupko_srece

    Mar'ca🌺

    klupko_srece

    Baćo

    Na pregledu 9+6 beba velika 40mm. Kaze gin.da dosta velika, veca za tjedan dana, te napisala da je 10+2… sve je u redu. Bas su se i lijepo formirana stopala i rukice vidile :)
    Inace, ja sam od onih sta se odma zabrinu ako se nista ne desava: nema povracanja, nema mucnina i slicnih simptoma pa pomislim desava li se ista? Ali etoo beba dobro napreduje :)
    Draga ok je to sve ☺️ moja prva trudnoća je prošla ko da nisam ni trudna… Sve ok bez mučnina, oticanja, problema…… Tako da super je to😍😍😍😍😍
    Žene šta se tiče platnih lista. Treba ih 6 i to 100% ipak sam nedavno prekinula Porodiljni i 6 je sigurno….. ☺️☺️☺️☺️☺️

    Trenutno sam na komplikacijama, je li potrebno za porodiljni nešto dodatno nositi ili oni to budu sami isplatili po doznakama i po platnim listama koje sam već dostavila kada sam otvarala komplikacije?

    Meni kada je gin otvorila porodiljni službeno, onda sam samo to nosila još,tu potvrdu…… Draga jedino ako se nije nešto u ovih godinu i pol promjenilo…..
    I znam da kada sam otvarala komplikacije je trebalo 6 platnih lista….. A sad možda ima cure koje su još bolje friško od mene rodilje, bile na Porodiljnom, bolje onda njih slušati…. ☺️☺️☺️
    Evo sad plaćeni godišnji od 10 dana za muške je novitet☺️ stalno nešto novo ☺️


    Da da, treba i dalje prosjek zadnjih 6 plaća za komplikacije. Ja sam otvarala prije 2 mjeseca kompl. pa ..
    Hvala na informacijama, vjerujem da je i dalje samo ta potvrda jer nemam im šta drugo odnest kad me trenutno plaća država ne firma pa nit neću imati druge platne liste osim toga što sam im već donesla. 

    👩 29
    👨 29
    U braku 8/21 👰🤵
    Prenatalne Novalac od 2/22 🌺
    Papa, UZV i pregled - 9/21 - sve uredno ✔️
    ZM - 28.1.
    ➕ 5.3. ❤️👶
    11.3. - prvi pregled ❤️
    ❤️ 21.3. 💞 čujemo srčeko. 🥰
    🤰👶🏻 4.11. ❤️ termin poroda 🥰
    ➡️ Sljedeći pregled: 20.7. 😊
    🔜❤️🌺👶🏻 Baby girl. 🥰
    [lilypie.com]

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2856

    Prijavi adminu

    Poslala sam sliku maila sa hzzo dajte molim Vas cure pogledajte koje ste u nedoumice za komplikacije.Hzzo odgovara na mailove u jednom danu …stvarno su mi sve lijepo i brzo odgovorili te sam Vam sliku maila od prije 5 dana zalijepila u komentar.

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2856

    Prijavi adminu

    Mar'ca🌺

    klupko_srece

    Mar'ca🌺

    klupko_srece

    Baćo

    Na pregledu 9+6 beba velika 40mm. Kaze gin.da dosta velika, veca za tjedan dana, te napisala da je 10+2… sve je u redu. Bas su se i lijepo formirana stopala i rukice vidile :)
    Inace, ja sam od onih sta se odma zabrinu ako se nista ne desava: nema povracanja, nema mucnina i slicnih simptoma pa pomislim desava li se ista? Ali etoo beba dobro napreduje :)
    Draga ok je to sve ☺️ moja prva trudnoća je prošla ko da nisam ni trudna… Sve ok bez mučnina, oticanja, problema…… Tako da super je to😍😍😍😍😍
    Žene šta se tiče platnih lista. Treba ih 6 i to 100% ipak sam nedavno prekinula Porodiljni i 6 je sigurno….. ☺️☺️☺️☺️☺️

    Trenutno sam na komplikacijama, je li potrebno za porodiljni nešto dodatno nositi ili oni to budu sami isplatili po doznakama i po platnim listama koje sam već dostavila kada sam otvarala komplikacije?

    Meni kada je gin otvorila porodiljni službeno, onda sam samo to nosila još,tu potvrdu…… Draga jedino ako se nije nešto u ovih godinu i pol promjenilo…..
    I znam da kada sam otvarala komplikacije je trebalo 6 platnih lista….. A sad možda ima cure koje su još bolje friško od mene rodilje, bile na Porodiljnom, bolje onda njih slušati…. ☺️☺️☺️
    Evo sad plaćeni godišnji od 10 dana za muške je novitet☺️ stalno nešto novo ☺️

    Da da, treba i dalje prosjek zadnjih 6 plaća za komplikacije. Ja sam otvarala prije 2 mjeseca kompl. pa ..
    Hvala na informacijama, vjerujem da je i dalje samo ta potvrda jer nemam im šta drugo odnest kad me trenutno plaća država ne firma pa nit neću imati druge platne liste osim toga što sam im već donesla.


    Ne nosiš im platne liste već R1 obrazac koji ispunjava poslodavac sa 6 mj plaćama.Nije isti papir kao platna lista 

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2856

    Prijavi adminu

    https://i.postimg.cc/BbTyLFv4/Screenshot-20220529-110215-Gmail.jpg [i.postimg.cc]
    Evo još jednom.

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • Avatar keti91

    keti91

    Broj poruka: 556

    Prijavi adminu

    Pozz nadam se da ce netko odg,trenutno dolazim do wc-a i vidim onako malo pojacani bijeli iscjedak..jel to okej ili??

    Termin 12.11.2022 ❤💞👣👨‍👩‍👧👶👶 stize nam curica ❤💕💝
    🧔 37
    👱‍♀️ 31
    U braku od 10/2018
    02.11.22 ❤❤❤❤💓💓❤
    Stize pojacanje Dori 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

  • proljetnica1

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Klupko sreće, draga, pitanje žene gore je bilo koliko joj je potrebno raditi između završetka porodiljnog i otvaranja komplikacija kako ne bi spala na minimalnu naknadu tijekom komplikacija. Odgovor: potrebno je raditi 3 mjeseca, imati isplaćene 2 place od poslodavca kako bi se izračunala satnica. 

  • proljetnica1

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    I kako bi imala max naknadu od 4257 kn tijekom komplikacija te punu placu na porodiljnom 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.