Zimske bebe 2022/23❄🤰☃🤱🏻💕

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar snowwhite1410

    snowwhite1410

    Broj poruka: 1331

    Prijavi adminu

    Mare3112

    Kokili

    puna_pitanja

    Mare3112

    Jutro cure evo me s kombiniranog iz petrove NT u 13 tj mi je 1 mmm valjda je to dobro sve ostalo uz to pise normalno sad čekamo nalaze krvi kaže žena do 10 dana Boze to je stvarno dugo

    Samo ti provjeri i ranije preko egradjani, oni kazu duzi period za slucaj da im treba, bar ja tako mislim, jer su mi sve pretrage stigle puno ranije nego sto su oni rekli. Na kombiniranom nisam bila pa ne znam koliko se njega zaista ceka.

    Taj nalaz ne dolazi preko egradani nego direkt kod ginekologa ili se treba pokupiti u labosu

    Uzv dobis odmah sa slikicom mislim da ću dobit nalaz na mail a i dobit će ga ginekolog. Jer te traže i mail i privole i sve baš zbog toga


    Ja sam ga čekala 6 dana ali zavisi kako gdje ja sam vadila u Puli tako da ne znam kako je u Zagrebu 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2863

    Prijavi adminu

    Lida 🍀

    Mare3112

    Kokili

    puna_pitanja

    Mare3112

    Jutro cure evo me s kombiniranog iz petrove NT u 13 tj mi je 1 mmm valjda je to dobro sve ostalo uz to pise normalno sad čekamo nalaze krvi kaže žena do 10 dana Boze to je stvarno dugo

    Samo ti provjeri i ranije preko egradjani, oni kazu duzi period za slucaj da im treba, bar ja tako mislim, jer su mi sve pretrage stigle puno ranije nego sto su oni rekli. Na kombiniranom nisam bila pa ne znam koliko se njega zaista ceka.

    Taj nalaz ne dolazi preko egradani nego direkt kod ginekologa ili se treba pokupiti u labosu

    Uzv dobis odmah sa slikicom mislim da ću dobit nalaz na mail a i dobit će ga ginekolog. Jer te traže i mail i privole i sve baš zbog toga

    Ja sam morala otic dic nalaz krvi tj kompletnog kombiniranog u laboratorij gdje sam i krv vadila, rekla mi je da se to bas mora osobno podic. Ravno tjedan dana poslije


    Nisu mi to rekli u Petrovoj …vidjet cemo

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lida 🍀

    Lida 🍀

    Broj poruka: 995

    Prijavi adminu

    Krivo sam se izrazila… Nalaz krvi je stigao normalno na e gradane kao i sve ostalo, a konacni rezultat kombiniranog sam tamo morala podic… Iako su me trazili i broj moba i mail .. 
    Kao da se radi o nekoj svjetskoj tajni pa ne salju na e gradane, no dobro 😅
    Ali bit ce to sve ok, cim je ultrazvuk dobar… Ja sam se bome opekla i necu ga radit ako budem sljedeci put trudna… Samo stres. Dovoljan je detaljni ultrazvuk (mini anomali), ali svako zna svoje ☺️

    🧔37👩‍🦰27
    - 7/21 - biokemijska?
    - 15.11.'21. - missed ab, kiretaža 💔
    - 15.3.'22. ➕ 🌈 1.4. ❤️
    💙 It's a BOY! 🥰💙
    - 17.11.2022. N ❤️

  • Avatar snowwhite1410

    snowwhite1410

    Broj poruka: 1331

    Prijavi adminu

    Lida 🍀

    Krivo sam se izrazila… Nalaz krvi je stigao normalno na e gradane kao i sve ostalo, a konacni rezultat kombiniranog sam tamo morala podic… Iako su me trazili i broj moba i mail ..
    Kao da se radi o nekoj svjetskoj tajni pa ne salju na e gradane, no dobro 😅
    Ali bit ce to sve ok, cim je ultrazvuk dobar… Ja sam se bome opekla i necu ga radit ako budem sljedeci put trudna… Samo stres. Dovoljan je detaljni ultrazvuk (mini anomali), ali svako zna svoje ☺️

    Jutro cure 🤗
    Lida pod kojim tjednom je taj mini animali ultrazvuk? ja sam sada radila u 13 tjednu 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar lady_dii

    lady_dii

    Broj poruka: 114

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/VDmk7mv [ibb.co]

    Dobro jutro drage zene :) evo napravila sam novi test nakon dva dana pauze s testovima. Crtica napreduje, hvala Bogu :) 

    Da li je crtica ok za 21 DPO? Ocekivala sam da bude tamnija 😅 kakve su vama crtice bile? 

    👸30 🤴30
    ❤️ 1/22 dobili koronu
    ❤️ 3/22 prvi ➕ ali biokemijska 🙄
    ❤️ 4/22 nove akcije🤞 👣
    ❤️ 21.5. pozitivan test
    ❤️ 14.6. čuje se srčeko 😊
    ❤️ 24.6. dva srčeka 🤗❤️

  • Avatar snowwhite1410

    snowwhite1410

    Broj poruka: 1331

    Prijavi adminu

    lady_dii

    https://ibb.co/VDmk7mv [ibb.co]

    Dobro jutro drage zene :) evo napravila sam novi test nakon dva dana pauze s testovima. Crtica napreduje, hvala Bogu :)

    Da li je crtica ok za 21 DPO? Ocekivala sam da bude tamnija 😅 kakve su vama crtice bile?


    Dobro jutro lady_dii po meni ti je ovo super sada se opusti i javi se doktoru da ti zakaže termin ,ja sam isto imala biokemijsku trudnoću u 11 mjesecu tako da sada samo opušteno sve će biti dobro 😁🤞

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lida 🍀

    Lida 🍀

    Broj poruka: 995

    Prijavi adminu

    snowwhite1410

    Lida 🍀

    Krivo sam se izrazila… Nalaz krvi je stigao normalno na e gradane kao i sve ostalo, a konacni rezultat kombiniranog sam tamo morala podic… Iako su me trazili i broj moba i mail ..
    Kao da se radi o nekoj svjetskoj tajni pa ne salju na e gradane, no dobro 😅
    Ali bit ce to sve ok, cim je ultrazvuk dobar… Ja sam se bome opekla i necu ga radit ako budem sljedeci put trudna… Samo stres. Dovoljan je detaljni ultrazvuk (mini anomali), ali svako zna svoje ☺️
    Jutro cure 🤗
    Lida pod kojim tjednom je taj mini animali ultrazvuk? ja sam sada radila u 13 tjednu


    Ja sam radila s 11tt ravno, tako su me narucili…mislim da je od 11 do 14tt

    🧔37👩‍🦰27
    - 7/21 - biokemijska?
    - 15.11.'21. - missed ab, kiretaža 💔
    - 15.3.'22. ➕ 🌈 1.4. ❤️
    💙 It's a BOY! 🥰💙
    - 17.11.2022. N ❤️

  • Avatar Lida 🍀

    Lida 🍀

    Broj poruka: 995

    Prijavi adminu

    lady_dii

    https://ibb.co/VDmk7mv [ibb.co]

    Dobro jutro drage zene :) evo napravila sam novi test nakon dva dana pauze s testovima. Crtica napreduje, hvala Bogu :)

    Da li je crtica ok za 21 DPO? Ocekivala sam da bude tamnija 😅 kakve su vama crtice bile?


    Ovo je supeeeer, cestitam 🥰

    🧔37👩‍🦰27
    - 7/21 - biokemijska?
    - 15.11.'21. - missed ab, kiretaža 💔
    - 15.3.'22. ➕ 🌈 1.4. ❤️
    💙 It's a BOY! 🥰💙
    - 17.11.2022. N ❤️

  • Avatar Lunadelu

    Lunadelu

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    Jutro.. 
    U glavi mi je zbrka zbog računanja tjedna mjeseca trudnoce.. inace mi po bebi kasni tjedan dana od pocetka trudnoce (dugi ciklusi), trebam se orijentirati prema bebi? i 17+2 je 18 tjedan što je početak 5mj? puno hvala na odgovorima i pomoci ovoj zbunjenoj trudnici 

    TP 27.10.

  • Avatar levanati95

    levanati95

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    Meni je po UZV beba za 15 dana manja, tako je otpocetka i ja si tako racunam. Po ciklusu sam 16+4, ali po uzv 14+3, i racunam si da sam 14+3, je to je velika razlika. A i po uzv su mi termin odredili.
    Mene također zbunjuju ti tjedni, ali ja si to gledam po aplikaciji. Ona mi je tek kad sam bila 14+0, rekla da sam usla u 4.mjesec. Dakle ne dok sam bila 13+nesto, nego eto bas 14. Ali tko zna, mislim da i svaka aplikacija drukcije to racuna 🙈

    17.03. ➕
    01.04. UZV, imamo srčeko ❤
    OTP 19.11 🥰
    29.09. - 32tj+1 - stigao nam Karlo 💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.