Zimske Bebe 2022/2023 💙💗⛄❄️🌟💫🤱

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • JayJay

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    buhtlica23

    JayJay

    Cure, vi koje imate 2 bebača, gdje je mala razlika, pišite kako to izgleda. 😅 Kad se beba rodi, stariji će imati 21 mjesec, i već vidim da će biti svega.
    Nemojte ništa zamotavati u mašnice, napišite kako se osjećate najiskrenije i kako vam dani izgledaju.
    Jako me to zanima, na momente me i strah ulovi, koji nije dugog vijeka. Koliko god se veselim, toliko se znam i zabrinuti kako ćemo to sve stići.
    Znam da ćemo sve stići i moći, koliko god to bude bilo izvedivo u trenutku, ali ovo je samo strah od nepoznatog.
    S tim da nemam apsolutno ničiju pomoć, osim suprugovu. Ali ono mama/svekrva - nula bodova.
    🙂

    Ja kad rodim moji ce biti razlike 16.5 mj.. ne mogu ti reci nista jos jer nisam rodila ali biti ce to sve uredu. Nismo ni prve ni zadnje koje imaju djecu sa malom razlikom.
    Ako nista drugo odrastati ce zajedno i vjerujem da ce biti jako vezani jedno uz drugo. U pocetku ce sigurno biti kriticno i tesko. No uz dobar raspored i dobru organizaciju sve je moguce. Biti ce lakse za 3,4 godine 🤣 do onda Bog nam pomogao 😁


    Ma naravno da će biti sve u redu, uz pokoji nervni slom. 😂😁 A to da će odrastati zajedno i igrati se, tome se jako veselim, jer i sama imam braću i sestru i znam koliko mi to znači.
    Ne znam kako kod tebe, ali ja sve kaj organiziram i isplaniram, propadne. 🤣 

  • JayJay

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Tina0409

    buhtlica23

    JayJay

    Cure, vi koje imate 2 bebača, gdje je mala razlika, pišite kako to izgleda. 😅 Kad se beba rodi, stariji će imati 21 mjesec, i već vidim da će biti svega.
    Nemojte ništa zamotavati u mašnice, napišite kako se osjećate najiskrenije i kako vam dani izgledaju.
    Jako me to zanima, na momente me i strah ulovi, koji nije dugog vijeka. Koliko god se veselim, toliko se znam i zabrinuti kako ćemo to sve stići.
    Znam da ćemo sve stići i moći, koliko god to bude bilo izvedivo u trenutku, ali ovo je samo strah od nepoznatog.
    S tim da nemam apsolutno ničiju pomoć, osim suprugovu. Ali ono mama/svekrva - nula bodova.
    🙂

    Ja kad rodim moji ce biti razlike 16.5 mj.. ne mogu ti reci nista jos jer nisam rodila ali biti ce to sve uredu. Nismo ni prve ni zadnje koje imaju djecu sa malom razlikom.
    Ako nista drugo odrastati ce zajedno i vjerujem da ce biti jako vezani jedno uz drugo. U pocetku ce sigurno biti kriticno i tesko. No uz dobar raspored i dobru organizaciju sve je moguce. Biti ce lakse za 3,4 godine 🤣 do onda Bog nam pomogao 😁

    Ja isto kad rodim moji će biti 16 mjeseci razlike.Svjesna sam da će biti izazovno a i teško.Curica će i ići u jaslice tako da ćemo ujutro beba i ja imati za sebe,a popodne već će muž biti kuci,pa malo šetnja,park izdržati ćemo.


    Da, i moj u jaslice, nadam se bez previše bolesti, jer smo više doma nego u jaslicama. Doslovno 3 dana jaslica i mjesec dana doma. 😅
    Kako god, kao što kažeš izdržati ćemo, samo me zanimaju priče ovih koje su to prošle. 👀😁
    Mada, svak je za sebe i svi smo drugačiji, ali opet volim poslušati/pročitati.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.