Zimske Bebe 2022/2023 💙💗⛄❄️🌟💫🤱

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tina0409

    Tina0409

    Broj poruka: 369

    Prijavi adminu

    Snowwhite i Buhtlica jel vaši mališani idu u jaslice?
    Mi smo našu curu bili upisali i ona ima svoje mjesto,ali muž nije bas da krene.Mislim nije ni meni bas svjedno ovako malu ju poslati,ali vjerujem da bi njoj bilo bolje među djecom.😄( obožava djecu,kad smo u parku vrišti od sreće kad ih vidi)
    Neznam šta ćemo,meni pomalo postaje sve teze.😏

    03/22 1. Ivf rekovelle,cetrotide,decapeptyl)19.03.ET -2 petodnevni❌,smrznuto ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    13.05. FET -2 🐧🐧(estrofem)1.Beta 547 ,2.Beta1440-14dnt,stiže nam curka💓
    30.01.23. 👶🏼💖

  • Avatar buhtlica23

    buhtlica23

    Broj poruka: 2044

    Prijavi adminu

    Tina0409

    Snowwhite i Buhtlicajel vaši mališani idu u jaslice?
    Mi smo našu curu bili upisali i ona ima svoje mjesto,ali muž nije bas da krene.Mislim nije ni meni bas svjedno ovako malu ju poslati,ali vjerujem da bi njoj bilo bolje među djecom.😄( obožava djecu,kad smo u parku vrišti od sreće kad ih vidi)
    Neznam šta ćemo,meni pomalo postaje sve teze.😏


    Moja ide od kad je napunila godinu dana. Iskreno u pocetku je bio kaos. Prva 3 dana je plakala non stop, pa se odma razbolila pa nije isla 3 tj. Onda je opet krenila pa se opet razbolila. Samo sto je sve bilo kao da prvi put ide u vrtic. Ali evo konacno mogu reci da je spojila duzi period vrtica, zavolila je ici, obozava djecu, igra se,papa,prohodala je u vrticu. Sva je sretna kad ide u vrtic kad dode vikend ona trazi da ide vice taata papa ( muz je vozi ujutro prije posla). 
    Sve u svemu velike promjene u ponasanju i na bolje i na gore. Naravno da pokupe i gluposti jedni od drugih 🤣🫣
    No sve u svemu sad kad vidim koliko je sretna kad ide i kako trci tetama pao mi je kamen sa srca a bila sam na rubu da je ispisem koliko je bilo tesko i mucno u pocetku je ostavljati dok ona kmezi+, bolesti. No evo sve to prode.

    6.4.22 ➕
    11/22 ♥️😍

    🤵31 👰29

    [lilypie.com]

  • Avatar snowwhite1410

    snowwhite1410

    Broj poruka: 1302

    Prijavi adminu

    Moja je bila krenula ali kako je puno i vremena i vožnje i novaca odlučili smo da će biti kući tako da za sada neće ići u 9 mj će krenuti a ja se nadam da ću nekako izgurati i trudnoću i bebu 🍀🤰☺️

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Tina0409

    Tina0409

    Broj poruka: 369

    Prijavi adminu

    buhtlica23

    Tina0409

    Snowwhite i Buhtlicajel vaši mališani idu u jaslice?
    Mi smo našu curu bili upisali i ona ima svoje mjesto,ali muž nije bas da krene.Mislim nije ni meni bas svjedno ovako malu ju poslati,ali vjerujem da bi njoj bilo bolje među djecom.😄( obožava djecu,kad smo u parku vrišti od sreće kad ih vidi)
    Neznam šta ćemo,meni pomalo postaje sve teze.😏

    Moja ide od kad je napunila godinu dana. Iskreno u pocetku je bio kaos. Prva 3 dana je plakala non stop, pa se odma razbolila pa nije isla 3 tj. Onda je opet krenila pa se opet razbolila. Samo sto je sve bilo kao da prvi put ide u vrtic. Ali evo konacno mogu reci da je spojila duzi period vrtica, zavolila je ici, obozava djecu, igra se,papa,prohodala je u vrticu. Sva je sretna kad ide u vrtic kad dode vikend ona trazi da ide vice taata papa ( muz je vozi ujutro prije posla).
    Sve u svemu velike promjene u ponasanju i na bolje i na gore. Naravno da pokupe i gluposti jedni od drugih 🤣🫣
    No sve u svemu sad kad vidim koliko je sretna kad ide i kako trci tetama pao mi je kamen sa srca a bila sam na rubu da je ispisem koliko je bilo tesko i mucno u pocetku je ostavljati dok ona kmezi+, bolesti. No evo sve to prode.


    Ja bas rekla mužu da neka krene od 01.04. taman da se malo prilagodi,ako treba da prođu i prve bolesti.Jedino nam je sada sto nema prilagodbe u tom vrticu,već ju ostavimo u 8 i najranije možemo u 2 doći po nju,a muzu nije bas za to.Ja želim da krene prije nego se brat rodi da joj ne bude sok sve odjednom.

    03/22 1. Ivf rekovelle,cetrotide,decapeptyl)19.03.ET -2 petodnevni❌,smrznuto ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    13.05. FET -2 🐧🐧(estrofem)1.Beta 547 ,2.Beta1440-14dnt,stiže nam curka💓
    30.01.23. 👶🏼💖

  • Avatar buhtlica23

    buhtlica23

    Broj poruka: 2044

    Prijavi adminu

    Tina0409

    buhtlica23

    Tina0409

    Snowwhite i Buhtlicajel vaši mališani idu u jaslice?
    Mi smo našu curu bili upisali i ona ima svoje mjesto,ali muž nije bas da krene.Mislim nije ni meni bas svjedno ovako malu ju poslati,ali vjerujem da bi njoj bilo bolje među djecom.😄( obožava djecu,kad smo u parku vrišti od sreće kad ih vidi)
    Neznam šta ćemo,meni pomalo postaje sve teze.😏

    Moja ide od kad je napunila godinu dana. Iskreno u pocetku je bio kaos. Prva 3 dana je plakala non stop, pa se odma razbolila pa nije isla 3 tj. Onda je opet krenila pa se opet razbolila. Samo sto je sve bilo kao da prvi put ide u vrtic. Ali evo konacno mogu reci da je spojila duzi period vrtica, zavolila je ici, obozava djecu, igra se,papa,prohodala je u vrticu. Sva je sretna kad ide u vrtic kad dode vikend ona trazi da ide vice taata papa ( muz je vozi ujutro prije posla).
    Sve u svemu velike promjene u ponasanju i na bolje i na gore. Naravno da pokupe i gluposti jedni od drugih 🤣🫣
    No sve u svemu sad kad vidim koliko je sretna kad ide i kako trci tetama pao mi je kamen sa srca a bila sam na rubu da je ispisem koliko je bilo tesko i mucno u pocetku je ostavljati dok ona kmezi+, bolesti. No evo sve to prode.

    Ja bas rekla mužu da neka krene od 01.04. taman da se malo prilagodi,ako treba da prođu i prve bolesti.Jedino nam je sada sto nema prilagodbe u tom vrticu,već ju ostavimo u 8 i najranije možemo u 2 doći po nju,a muzu nije bas za to.Ja želim da krene prije nego se brat rodi da joj ne bude sok sve odjednom.


    Hm prvi put cujem za ovo. Mi smo isli prvo od 8 do 11, onda je pocela od 8 do 14 h i sad je jos uvijek tako. Glupo mi ju ostavljati do pol 5 kad sam kod kuce. 
    S tim da ju mogu pokupiti bilo kada osim u periodu od 12 do 14h jer tada idu spavati i tada zakljucavaju vrata vrtica.  Imamo i Viber grupu gdje mozemo poslati poruku da ce ici ranije kuci,kasnije ili nece doci…

    6.4.22 ➕
    11/22 ♥️😍

    🤵31 👰29

    [lilypie.com]

  • Avatar sarinjo

    sarinjo

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    Ajme koji to vrtić nema prilagodbe, pa to je strašno i užasan šok za dijete. 
    Vrtić u koji smo mi upisali našu, od jeseni, prilagodba doslovno traje 3 tjedna i to svaki dan po 15-30 minuta svaki dan dulje ostaje. Nekom, recimo mojoj mami, se čini da je to malo predugo, ali meni je draže tako jer će joj biti manji stres. Ne mogu zamisliti da samo jedan dan ostavim dijete nekome na pola dana. I ovako mi je šok bio, a čuva ju moja mama 😅

  • Avatar buhtlica23

    buhtlica23

    Broj poruka: 2044

    Prijavi adminu

    sarinjo

    Ajme koji to vrtić nema prilagodbe, pa to je strašno i užasan šok za dijete.
    Vrtić u koji smo mi upisali našu, od jeseni, prilagodba doslovno traje 3 tjedna i to svaki dan po 15-30 minuta svaki dan dulje ostaje. Nekom, recimo mojoj mami, se čini da je to malo predugo, ali meni je draže tako jer će joj biti manji stres. Ne mogu zamisliti da samo jedan dan ostavim dijete nekome na pola dana. I ovako mi je šok bio, a čuva ju moja mama 😅


    Nasa je ostajala do rucka, jer nekako mi je iskreno malo 15-30min samo toliko joj treba da se skine i smiri dok odemo.
    No izgleda svaki vrtic ima svoju politiku. Ali evo moja je sad presretna u vrticu ali u pocetku je bilo veselo…

    6.4.22 ➕
    11/22 ♥️😍

    🤵31 👰29

    [lilypie.com]

  • JayJay

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Cure, vi koje imate 2 bebača, gdje je mala razlika, pišite kako to izgleda. 😅 Kad se beba rodi, stariji će imati 21 mjesec, i već vidim da će biti svega.
    Nemojte ništa zamotavati u mašnice, napišite kako se osjećate najiskrenije i kako vam dani izgledaju. 
    Jako me to zanima, na momente me i strah ulovi, koji nije dugog vijeka. Koliko god se veselim, toliko se znam i zabrinuti kako ćemo to sve stići. 
    Znam da ćemo sve stići i moći, koliko god to bude bilo izvedivo u trenutku, ali ovo je samo strah od nepoznatog. 
    S tim da nemam apsolutno ničiju pomoć, osim suprugovu. Ali ono mama/svekrva - nula bodova.
    🙂

  • Avatar buhtlica23

    buhtlica23

    Broj poruka: 2044

    Prijavi adminu

    JayJay

    Cure, vi koje imate 2 bebača, gdje je mala razlika, pišite kako to izgleda. 😅 Kad se beba rodi, stariji će imati 21 mjesec, i već vidim da će biti svega.
    Nemojte ništa zamotavati u mašnice, napišite kako se osjećate najiskrenije i kako vam dani izgledaju.
    Jako me to zanima, na momente me i strah ulovi, koji nije dugog vijeka. Koliko god se veselim, toliko se znam i zabrinuti kako ćemo to sve stići.
    Znam da ćemo sve stići i moći, koliko god to bude bilo izvedivo u trenutku, ali ovo je samo strah od nepoznatog.
    S tim da nemam apsolutno ničiju pomoć, osim suprugovu. Ali ono mama/svekrva - nula bodova.
    🙂


    Ja kad rodim moji ce biti razlike 16.5 mj.. ne mogu ti reci nista jos jer nisam rodila ali biti ce to sve uredu. Nismo ni prve ni zadnje koje imaju djecu sa malom razlikom. 
    Ako nista drugo odrastati ce zajedno i vjerujem da ce biti jako vezani jedno uz drugo. U pocetku ce sigurno biti kriticno i tesko. No uz dobar raspored i dobru organizaciju sve je moguce. Biti ce lakse za 3,4 godine 🤣 do onda Bog nam pomogao 😁

    6.4.22 ➕
    11/22 ♥️😍

    🤵31 👰29

    [lilypie.com]

  • Avatar Tina0409

    Tina0409

    Broj poruka: 369

    Prijavi adminu

    buhtlica23

    JayJay

    Cure, vi koje imate 2 bebača, gdje je mala razlika, pišite kako to izgleda. 😅 Kad se beba rodi, stariji će imati 21 mjesec, i već vidim da će biti svega.
    Nemojte ništa zamotavati u mašnice, napišite kako se osjećate najiskrenije i kako vam dani izgledaju.
    Jako me to zanima, na momente me i strah ulovi, koji nije dugog vijeka. Koliko god se veselim, toliko se znam i zabrinuti kako ćemo to sve stići.
    Znam da ćemo sve stići i moći, koliko god to bude bilo izvedivo u trenutku, ali ovo je samo strah od nepoznatog.
    S tim da nemam apsolutno ničiju pomoć, osim suprugovu. Ali ono mama/svekrva - nula bodova.
    🙂

    Ja kad rodim moji ce biti razlike 16.5 mj.. ne mogu ti reci nista jos jer nisam rodila ali biti ce to sve uredu. Nismo ni prve ni zadnje koje imaju djecu sa malom razlikom.
    Ako nista drugo odrastati ce zajedno i vjerujem da ce biti jako vezani jedno uz drugo. U pocetku ce sigurno biti kriticno i tesko. No uz dobar raspored i dobru organizaciju sve je moguce. Biti ce lakse za 3,4 godine 🤣 do onda Bog nam pomogao 😁


    Ja isto kad rodim moji će biti 16 mjeseci razlike.Svjesna sam da će biti izazovno a i teško.Curica će i ići u jaslice tako da ćemo ujutro beba i ja imati za sebe,a popodne već će muž biti kuci,pa malo šetnja,park izdržati ćemo.

    03/22 1. Ivf rekovelle,cetrotide,decapeptyl)19.03.ET -2 petodnevni❌,smrznuto ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    13.05. FET -2 🐧🐧(estrofem)1.Beta 547 ,2.Beta1440-14dnt,stiže nam curka💓
    30.01.23. 👶🏼💖

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.