Zimske Bebe 2022/2023 💙💗⛄❄️🌟💫🤱

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar buhtlica23

    buhtlica23

    Broj poruka: 2050

    Prijavi adminu

    JayJay

    Pozdrav cure, trebam pomoć. Danas sam bila u hzzo-u, ali nisam dobila nikakav konkretan odgovor, već bahatost i bezobrazluk.
    Ja sam do 10.12. bila na porodiljnom, što znači da sam od 11.12. vraćena na posao (godišnji), radim cijeli prvi mjesec i drugi. Znači 3 mjeseca, 3 platne liste. Ako odem sa 1.03 na komplikacije zbog nove trudnoće, dal mi je to dovoljno da primam puni iznos naknade za komplikacije? Please, ako neko zna🙏


    Kod mene je slicna situacija, ja sam  na godisnjem bila od 21.11, cijeli 12, i 1 mj i sa 1.2 otvorila komplikacije. Meni su rekli da je to dovoljno. Tj da ne smijem prije 1.2 otvoriti komplikacije. 

    6.4.22 ➕
    11/22 ♥️😍

    🤵31 👰29

    [lilypie.com]

  • Avatar snowwhite1410

    snowwhite1410

    Broj poruka: 1348

    Prijavi adminu

    buhtlica23

    JayJay

    Pozdrav cure, trebam pomoć. Danas sam bila u hzzo-u, ali nisam dobila nikakav konkretan odgovor, već bahatost i bezobrazluk.
    Ja sam do 10.12. bila na porodiljnom, što znači da sam od 11.12. vraćena na posao (godišnji), radim cijeli prvi mjesec i drugi. Znači 3 mjeseca, 3 platne liste. Ako odem sa 1.03 na komplikacije zbog nove trudnoće, dal mi je to dovoljno da primam puni iznos naknade za komplikacije? Please, ako neko zna🙏

    Kod mene je slicna situacija, ja sam na godisnjem bila od 21.11, cijeli 12, i 1 mj i sa 1.2 otvorila komplikacije. Meni su rekli da je to dovoljno. Tj da ne smijem prije 1.2 otvoriti komplikacije.


    Kako si buhtlica23 kako ti je sada u ovom stupnju trudnoće s bebom i jel postalo teže ili je teže bilo na početku 😅

    [tickerfactory.com]

  • JayJay

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    snowwhite1410

    JayJay

    Pozdrav cure, trebam pomoć. Danas sam bila u hzzo-u, ali nisam dobila nikakav konkretan odgovor, već bahatost i bezobrazluk.
    Ja sam do 10.12. bila na porodiljnom, što znači da sam od 11.12. vraćena na posao (godišnji), radim cijeli prvi mjesec i drugi. Znači 3 mjeseca, 3 platne liste. Ako odem sa 1.03 na komplikacije zbog nove trudnoće, dal mi je to dovoljno da primam puni iznos naknade za komplikacije? Please, ako neko zna🙏

    Dovoljno ti je da imaš 2 platne liste znači imati ćeš za 12 i 1 mj i to su ti pune komplikacije i ja sam tako tako da po meni ti je to to ali možeš i nazvati HZZO i pitati preko telefona


    Kad bi se javljali na telefon… 
    Hvala na odgovorima! ☺️

  • Avatar buhtlica23

    buhtlica23

    Broj poruka: 2050

    Prijavi adminu

    snowwhite1410

    buhtlica23

    JayJay

    Pozdrav cure, trebam pomoć. Danas sam bila u hzzo-u, ali nisam dobila nikakav konkretan odgovor, već bahatost i bezobrazluk.
    Ja sam do 10.12. bila na porodiljnom, što znači da sam od 11.12. vraćena na posao (godišnji), radim cijeli prvi mjesec i drugi. Znači 3 mjeseca, 3 platne liste.

    Kod mene je slicna situacija, ja sam na godisnjem bila od 21.11, cijeli 12, i 1 mj i sa 1.2 otvorila komplikacije. Meni su rekli da je to dovoljno. Tj da ne smijem prije 1.2 otvoriti komplikacije.

    Kako si buhtlica23 kako ti je sada u ovom stupnju trudnoće s bebom i jel postalo teže ili je teže bilo na početku 😅


    Hej, evo guram jos malo 🤣
    Ne mogu se zaliti puno laksa trudnoca od prve. Ima dana kad je teze ali sve u svemu funkcioniramo. Vise me strah kako ce mala reagirati kad budem u bolnici i kad beban dode kuci. 
    Iskreno teze mi je bilo na pocetku jer sam bila dosta umorna. Sad imam drugih tegoba onih klasicnih trudnickih no nema nekog pretjeranog umora. Muz uskace stalno tako da dobro je 😁
    Kako si ti?

    6.4.22 ➕
    11/22 ♥️😍

    🤵31 👰29

    [lilypie.com]

  • Avatar snowwhite1410

    snowwhite1410

    Broj poruka: 1348

    Prijavi adminu

    buhtlica23

    snowwhite1410

    buhtlica23

    JayJay

    Pozdrav cure, trebam pomoć. Danas sam bila u hzzo-u, ali nisam dobila nikakav konkretan odgovor, već bahatost i bezobrazluk.
    Ja sam do 10.12. bila na porodiljnom, što znači da sam od 11.12. vraćena na posao (godišnji), radim cijeli prvi mjesec i drugi. Znači 3 mjeseca, 3 platne liste.

    Kod mene je slicna situacija, ja sam na godisnjem bila od 21.11, cijeli 12, i 1 mj i sa 1.2 otvorila komplikacije. Meni su rekli da je to dovoljno. Tj da ne smijem prije 1.2 otvoriti komplikacije.

    Kako si buhtlica23 kako ti je sada u ovom stupnju trudnoće s bebom i jel postalo teže ili je teže bilo na početku 😅

    Hej, evo guram jos malo 🤣
    Ne mogu se zaliti puno laksa trudnoca od prve. Ima dana kad je teze ali sve u svemu funkcioniramo. Vise me strah kako ce mala reagirati kad budem u bolnici i kad beban dode kuci.
    Iskreno teze mi je bilo na pocetku jer sam bila dosta umorna. Sad imam drugih tegoba onih klasicnih trudnickih no nema nekog pretjeranog umora. Muz uskace stalno tako da dobro je 😁
    Kako si ti?


    Koliko ti još imaš do kraja? I mene isto toga strah ali malo po malo i ja sam sada bila dosta umorna i mučnine 😣ali još malo pa će biti bolje drugo tromjesečje 🤰 ja ću vidjeti dali će mi biti lakša trudnoća kao takva 😅nadam se da hoće 💪🤞 nije lako to sve proći ali nagrada je velika 💓

    [tickerfactory.com]

  • Avatar buhtlica23

    buhtlica23

    Broj poruka: 2050

    Prijavi adminu

    snowwhite1410

    buhtlica23

    snowwhite1410

    buhtlica23

    JayJay

    Pozdrav cure, trebam pomoć. Danas sam bila u hzzo-u, ali nisam dobila nikakav konkretan odgovor, već bahatost i bezobrazluk.
    Ja sam do 10.12. bila na porodiljnom, što znači da sam od 11.12. vraćena na posao (godišnji), radim cijeli prvi mjesec i drugi. Znači 3 mjeseca, 3 platne liste.

    Kod mene je slicna situacija, ja sam na godisnjem bila od 21.11, cijeli 12, i 1 mj i sa 1.2 otvorila komplikacije. Meni su rekli da je to dovoljno. Tj da ne smijem prije 1.2 otvoriti komplikacije.

    Kako si buhtlica23 kako ti je sada u ovom stupnju trudnoće s bebom i jel postalo teže ili je teže bilo na početku 😅

    Hej, evo guram jos malo 🤣
    Ne mogu se zaliti puno laksa trudnoca od prve. Ima dana kad je teze ali sve u svemu funkcioniramo. Vise me strah kako ce mala reagirati kad budem u bolnici i kad beban dode kuci.
    Iskreno teze mi je bilo na pocetku jer sam bila dosta umorna. Sad imam drugih tegoba onih klasicnih trudnickih no nema nekog pretjeranog umora. Muz uskace stalno tako da dobro je 😁
    Kako si ti?

    Koliko ti još imaš do kraja? I mene isto toga strah ali malo po malo i ja sam sada bila dosta umorna i mučnine 😣ali još malo pa će biti bolje drugo tromjesečje 🤰 ja ću vidjeti dali će mi biti lakša trudnoća kao takva 😅nadam se da hoće 💪🤞 nije lako to sve proći ali nagrada je velika 💓


    Evo usla u 30 tt 😁, a koliko imam do kraja ce odrediti doktorica s obzirom na nalaze 🫣 iako evo danasje rekla da cak postoji mogucnost prirodnog poroda bez obzira sto je prvi bio carski. Pa eto vidjeti cemo jos sve 😅
    Upravo tako nagrada je stvarno velika 😍

    6.4.22 ➕
    11/22 ♥️😍

    🤵31 👰29

    [lilypie.com]

  • Avatar Tina0409

    Tina0409

    Broj poruka: 369

    Prijavi adminu

    Snowwhite i Buhtila evo ja ušla u 28. tjedan…ima dana kad zaboravim da sam trudna,a nekad me bas savlada umor,pogotovo sada kad mi je mala u fazi prohodavanja…nemogu vjerovati da za par mjeseci ćemo imati još jednu bebicu.
    Jel vaše bebe spavaju još s vama u sobi?
    Mi smo u dogovorima kako ćemo se organizirati kad beba dođe.

    03/22 1. Ivf rekovelle,cetrotide,decapeptyl)19.03.ET -2 petodnevni❌,smrznuto ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    13.05. FET -2 🐧🐧(estrofem)1.Beta 547 ,2.Beta1440-14dnt,stiže nam curka💓
    30.01.23. 👶🏼💖

  • Avatar snowwhite1410

    snowwhite1410

    Broj poruka: 1348

    Prijavi adminu

    Tina0409

    Snowwhite i Buhtilaevo ja ušla u 28. tjedan…ima dana kad zaboravim da sam trudna,a nekad me bas savlada umor,pogotovo sada kad mi je mala u fazi prohodavanja…nemogu vjerovati da za par mjeseci ćemo imati još jednu bebicu.
    Jel vaše bebe spavaju još s vama u sobi?
    Mi smo u dogovorima kako ćemo se organizirati kad beba dođe.


    Vrijeme leti ☺️ne mogu vjerovati da si već u 28 tjednu 😅moja spava još s nama sada u proljeće smo planirali staviti krevet za nju veći i onda je prebaciti ne znam kako će to ići nadam se dobro ali sad je već velika tako da to je plan 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar buhtlica23

    buhtlica23

    Broj poruka: 2050

    Prijavi adminu

    Tina0409

    Snowwhite i Buhtilaevo ja ušla u 28. tjedan…ima dana kad zaboravim da sam trudna,a nekad me bas savlada umor,pogotovo sada kad mi je mala u fazi prohodavanja…nemogu vjerovati da za par mjeseci ćemo imati još jednu bebicu.
    Jel vaše bebe spavaju još s vama u sobi?
    Mi smo u dogovorima kako ćemo se organizirati kad beba dođe.


    Nasa spava u nasoj sobi, ali u svom kreveticu. Tako je od pocetka. Ima iznimaka ako je bolesna je znam stavit s nama radi lakseg mjerenja temp i slicno.
    Kad dode beba, njen krevetic ide na tatinu stranu, a od bebe na moju. Tako smo se dogovorili. Pravimo im sobe no nekako mi je jos premala da spava sama tamo. Pogotovo jer se jako rita, zna kupit glavom u ogradu pa izgubi dudu i tako hahha

    6.4.22 ➕
    11/22 ♥️😍

    🤵31 👰29

    [lilypie.com]

  • Avatar Tina0409

    Tina0409

    Broj poruka: 369

    Prijavi adminu

    buhtlica23

    Tina0409

    Snowwhite i Buhtilaevo ja ušla u 28. tjedan…ima dana kad zaboravim da sam trudna,a nekad me bas savlada umor,pogotovo sada kad mi je mala u fazi prohodavanja…nemogu vjerovati da za par mjeseci ćemo imati još jednu bebicu.
    Jel vaše bebe spavaju još s vama u sobi?
    Mi smo u dogovorima kako ćemo se organizirati kad beba dođe.

    Nasa spava u nasoj sobi, ali u svom kreveticu. Tako je od pocetka. Ima iznimaka ako je bolesna je znam stavit s nama radi lakseg mjerenja temp i slicno.
    Kad dode beba, njen krevetic ide na tatinu stranu, a od bebe na moju. Tako smo se dogovorili. Pravimo im sobe no nekako mi je jos premala da spava sama tamo. Pogotovo jer se jako rita, zna kupit glavom u ogradu pa izgubi dudu i tako hahha


    Ista stvar je i kod nas…spava u svom kreveticu,pa ćemo ju prebaciti na tatinu stranu…mi imamo već gotovu njenu sobu,ali mi je nekako premala da ide tamo sama spavati…jedino da nju i tatu spakiram 😂

    03/22 1. Ivf rekovelle,cetrotide,decapeptyl)19.03.ET -2 petodnevni❌,smrznuto ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    13.05. FET -2 🐧🐧(estrofem)1.Beta 547 ,2.Beta1440-14dnt,stiže nam curka💓
    30.01.23. 👶🏼💖

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.