Zimske bebe 2021/22 ❄️💙💜

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar jelenas

    jelenas

    Broj poruka: 1586

    Prijavi adminu

    Sretno svima danas, čekamo bebice ❤️

    👩🏻 33 👨🏻33
    👧🏻 11/2018.
    👼🏼 curica missed ab. 20tt 01/2021
    PAI 1 4G/5G
    ➕ 06/2021
    termin 18.2.2022. 🌈
    stiže nam curica 💕
    [lilypie.com]

  • Upitnica_Split

    Broj poruka: 796

    Prijavi adminu

    Zaboravila sam tko je nekidan pitao za elektricne  izdajalice.
    Ja sam bila na Avent ručnoj, sad dobila i električnu na posudbu. Skroz ok, i dalje mi je 1 ruka zauzeta i oduzima mi isto vremena al imam drugu za pomicanje instagram videa pa vrijeme brze prode.
    Najdosadniji dio cijele priče je konstantno pranje svega. Nosim rukavice al nekad ih mi se ne stavlja i sad su mi ruke u ranama suhe kože. Glupača. Ne budite ja. 😂

    3 MPO postupka
    💜 01/22.

  • Avatar melani32

    melani32

    Broj poruka: 557

    Prijavi adminu

    Upitnica ako sam dobro upamtila ti stalno daješ izdojeno? Tako sam i ja s prvom bebom pa sam te htjela pitati koliko često se izdajaš i koliko preko noći? Ja sam uvjek na svaka 3 sata da se skupi mlijeka ali trebalo je češće jer tim ritmom mlijeko se nakon 3 i pol mjeseca drastično smanjilo i uspjeli smo još kratko. Ovaj put ako ne uspije dojenje bi probala barem 6 mjeseci izdajat ali mislilm da će to bit izvedivo jedino s duplom električnom…

    08/2019.💙
    02/2022. 💚
    07/2023. 💗

  • Avatar Tigrica

    Tigrica

    Broj poruka: 590

    Prijavi adminu

    Sretno svima danas na punom tjednu, ulasku u termin i pregledu:)
    jelenas jos malo :) čestitam na punom tjednu

    16.02.2022.- termin curica 💞
    17.02.2022 došla moja Maza❤

  • Upitnica_Split

    Broj poruka: 796

    Prijavi adminu

    melani32

    Upitnica ako sam dobro upamtila ti stalno daješ izdojeno? Tako sam i ja s prvom bebom pa sam te htjela pitati koliko često se izdajaš i koliko preko noći? Ja sam uvjek na svaka 3 sata da se skupi mlijeka ali trebalo je češće jer tim ritmom mlijeko se nakon 3 i pol mjeseca drastično smanjilo i uspjeli smo još kratko. Ovaj put ako ne uspije dojenje bi probala barem 6 mjeseci izdajat ali mislilm da će to bit izvedivo jedino s duplom električnom…


    Da, izdajam od prvog dana kad je došlo mlijeko, svako 3h školski i bila sam dnevno na litru, litru i 100. Nosila pola na neonatologiju, ostalo smrzavala i panicarila di cu s novim zalihama jer je prva ladica popunjena brzo 😁
    No međutim…. ona je došla doma. Ne mogu pratit baš svako 3h pa se razvuče na 3ipo h ili ako nju ne mogu spustiti iz ruke u sred noći, na 5h. I već vidim da su mi grudi mekše i nekako se malo smanjila ponuda. 
    Ona je samo dvaput, triput prihvatila sisanje sa medelinim šeširićem, a ja sam jos preumorna da znam šta želim i ne znam kako da je naučim na dojenje pa i dalje izdajam koliko ima i nekad odmrznem ono od ranije.
    Doslovno imam na satnoj bazi - ja bi dojilaaaaaaaa (a ponudim bočicu na prvo njeno nezadovoljstvo) pa ja cu i dalje izdajat, važno da jede moje (al sam umorna od praćenja na sat) do - ma nek se smanji, ic ce dohrana, nisam zato losa mater.
    -
    Nastavno na temu, iduci put kad me netko pita dojim li, pocet cu plakat ili vrištat. A pita svak! Od moje tetke do blagajnice u konzuma. Pa jebote. Bice vazan podatak pi upisu u osnovnu skolu, vidi se ko je dojen a ko ne ☹

    3 MPO postupka
    💜 01/22.

  • Avatar melani32

    melani32

    Broj poruka: 557

    Prijavi adminu

    Upitnica prošla sam sve te faze. Nemoj se stresirat, koliko ide ide, bitno da je beba sita i da je mama smirena. Mene i sad zna uhvatit grižnja savjesti jer ga nisam dojila i imam ogromnu želju da nam ovaj put uspije. Ali on je zdravo, sretno dijete i to je najbitnije. A kad te idući put netko pita ako dojiš a da nije netko tvoj blizak uzvrati pitanjem „a jel se vi seksate"?  Stvarno je dosta zabadanja nosa u tako nešto osobno i intimno. 

    08/2019.💙
    02/2022. 💚
    07/2023. 💗

  • Avatar PiaBuu

    PiaBuu

    Broj poruka: 834

    Prijavi adminu

    Danas sam saznala da sam opet majka dva anđela. Taman kada smo dobili otkucaje..
    Isla sam na normalni ginekološki pregled nadajući se kako ću vidjet svoju malu bebicu koliko je narasla, umjesto toga dobila sam ponovno tugu…. Sa pitanjima zašto se to meni dešava, jesam li ja to kriva ? U suzama se pitam, zašto?! Zasto ja? 
    Druga trudnoća i opet isto… i tako se pitam do kada, hoću li jednog dana imat svoju bebu? Sa milion pitanja u glavi…  dr mi veli da sad kada obavim pobačaj ( medikamendozno ) da se opet javim njemu da obavimo sve pretrage zašto dođe do kromosomska greške, na prvom nisam čula otkucaje, al na drugoj trudnoći jesam… gledavši još kako na ultrazvuku skače srce, misleći, to je to… i eto… doktor mi je rekao sreća u nesreći šta mi se iz prve primilo obadva puta, koliko žena dođe a ne može imat dijece..
    Tuga i bol, milion pitanja zašto bas ja i zašto se to dešava.

    27👩🏻
    33👦🏻
    Mom of 2 angel in heaven
    Spontani 31.07.2021 - 10 tj - emb 6+5👼🏻
    Spontani 08.02.2022 - 9 tj - emb 7+5👼🏻
    -Hashimoto, terapija 75/50 eurotirox
    PAI-1 heterozigot 4g/5g
    God will carry you trough the storm 🍀💪
    Pregled 30.5 imamo ♥️
    27.6.23-11+2 4.7 cm 🍀
    14.7.23-13+5 7.55 cm 🌈
    10.08.23- stiže mamina djevojčica 💜🌈👨‍👩‍👧
    [tickerfactory.com]

  • Upitnica_Split

    Broj poruka: 796

    Prijavi adminu

    melani32

    Upitnica prošla sam sve te faze. Nemoj se stresirat, koliko ide ide, bitno da je beba sita i da je mama smirena. Mene i sad zna uhvatit grižnja savjesti jer ga nisam dojila i imam ogromnu želju da nam ovaj put uspije. Ali on je zdravo, sretno dijete i to je najbitnije. A kad te idući put netko pita ako dojiš a da nije netko tvoj blizak uzvrati pitanjem „a jel se vi seksate"? Stvarno je dosta zabadanja nosa u tako nešto osobno i intimno.


    A dobro kazes 😂😂
    Inace se ne nerviram, al hormoni cine svoje.

    Vidit cemo, dok ide ide. Za tren ih eto na našoj prehrani pa nece ni bit vazno

    3 MPO postupka
    💜 01/22.

  • Upitnica_Split

    Broj poruka: 796

    Prijavi adminu

    PiaBuu

    Danas sam saznala da sam opet majka dva anđela. Taman kada smo dobili otkucaje..
    Isla sam na normalni ginekološki pregled nadajući se kako ću vidjet svoju malu bebicu koliko je narasla, umjesto toga dobila sam ponovno tugu…. Sa pitanjima zašto se to meni dešava, jesam li ja to kriva ? U suzama se pitam, zašto?! Zasto ja?
    Druga trudnoća i opet isto… i tako se pitam do kada, hoću li jednog dana imat svoju bebu? Sa milion pitanja u glavi…dr mi veli da sad kada obavim pobačaj ( medikamendozno ) da se opet javim njemu da obavimo sve pretrage zašto dođe do kromosomska greške, na prvom nisam čula otkucaje, al na drugoj trudnoći jesam… gledavši još kako na ultrazvuku skače srce, misleći, to je to… i eto… doktor mi je rekao sreća u nesreći šta mi se iz prve primilo obadva puta, koliko žena dođe a ne može imat dijece..
    Tuga i bol, milion pitanja zašto bas ja i zašto se to dešava.


    Pia, bas mi je zao….
    Odtuguj, odmori, nije to lako proci ni jednom….
    -
    Kad budes spremna za dalje, svrati na temu “potpomognuta oplodnja” gdje su cure (nazalost) “doktorirale” ginekologiju i embriologiju. Ima ih dosta sa slicnim problemima i sigurno ce te uputiti u smjeru pretraga koje bi bilo dobro napraviti. Nekad samo mala karika u lancu ne stima i moze se popraviti a odnese nam vremena i volje i srece na pretek.
    Sretno 💟

    3 MPO postupka
    💜 01/22.

  • Avatar jelenas

    jelenas

    Broj poruka: 1586

    Prijavi adminu

    PiaBuu užasno mi je žao! Nadam se da će ti pretrage dati neke odgovore i snage da se odvažiš na još koji pokušaj! 

    Upitnica mene koja jesam dojila su nervirala pitanja oko dojenja, na kraju ih nije bilo tako puno, ali realno ljudima je dosadno pa se bave svime što ih se ne tiče! 

    Lori i Leoni ima li kakvih novosti? 

    👩🏻 33 👨🏻33
    👧🏻 11/2018.
    👼🏼 curica missed ab. 20tt 01/2021
    PAI 1 4G/5G
    ➕ 06/2021
    termin 18.2.2022. 🌈
    stiže nam curica 💕
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.