Zimske bebe 2021/22 ❄️💙💜

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Scarlett

    Scarlett

    Broj poruka: 200

    Prijavi adminu

    Lori🍀

    Ajme Sleeje rodila, kako mi je dragoČestitam od srca, javi se kad budeš mogla!
    Mene su probudili trudovi po noći bili na svakih 15-20 min i ujutro je sve staloNadam se da je ovo priprema i da će uskoro krenuti kako spada. Već 2 noći ne spavam a preko dana se ništa ne događa

    Ti ideš na sv duh, jel da? Ostale cure su sve obavile ako se ne varam 🤔 
    Ja sam obavila danas pregled. Dva prsta otvorena, glavica full nisko, ctg čita trudiće neke. Odmah su mi uzeli bris za pcr i ujutro se trebam javit po nalaz i idem na odjel. Ako se ne pokrene još nešto danas, naravno. 

    Moja curka napokon stiže ❤️🎉

    4/20 spontani 💔
    3/21 drugi 💔
    [lilypie.com]

  • Embarasada

    Broj poruka: 464

    Prijavi adminu

    Scarlett

    Lori🍀

    Ajme Sleeje rodila, kako mi je dragoČestitam od srca, javi se kad budeš mogla!
    Mene su probudili trudovi po noći bili na svakih 15-20 min i ujutro je sve staloNadam se da je ovo priprema i da će uskoro krenuti kako spada. Već 2 noći ne spavam a preko dana se ništa ne događa
    Ti ideš na sv duh, jel da? Ostale cure su sve obavile ako se ne varam 🤔
    Ja sam obavila danas pregled. Dva prsta otvorena, glavica full nisko, ctg čita trudiće neke. Odmah su mi uzeli bris za pcr i ujutro se trebam javit po nalaz i idem na odjel. Ako se ne pokrene još nešto danas, naravno.

    Moja curka napokon stiže ❤️🎉


    Sretnoooo!! 

  • Avatar Scarlett

    Scarlett

    Broj poruka: 200

    Prijavi adminu

    Embarasada

    Scarlett

    Lori🍀

    Ajme Sleeje rodila, kako mi je dragoČestitam od srca, javi se kad budeš mogla!
    Mene su probudili trudovi po noći bili na svakih 15-20 min i ujutro je sve staloNadam se da je ovo priprema i da će uskoro krenuti kako spada. Već 2 noći ne spavam a preko dana se ništa ne događa
    Ti ideš na sv duh, jel da? Ostale cure su sve obavile ako se ne varam 🤔
    Ja sam obavila danas pregled. Dva prsta otvorena, glavica full nisko, ctg čita trudiće neke. Odmah su mi uzeli bris za pcr i ujutro se trebam javit po nalaz i idem na odjel. Ako se ne pokrene još nešto danas, naravno.

    Moja curka napokon stiže ❤️🎉

    Sretnoooo!!


    Hvalaaaaa 🤭🤭🤭🤭

    4/20 spontani 💔
    3/21 drugi 💔
    [lilypie.com]

  • Avatar Leoni

    Leoni

    Broj poruka: 122

    Prijavi adminu

    Slee cestitke 😍😍😍
    .
    Ja sa pregleda… sve ok, ne otvaram se vise od 1,5 cm, ona skroz dole, hoce da izadje 😅🙈 jedva mi je dr izmerila cerviks koliko se spustila. Veceras mi daju indukciju i cekamo 😊 

    ET dve blastice (jedna bez ploda, druga nasa devojcica 👸🏻)
    Nepravilno dupliranje bete.
    Nifty+Anomaly uredni
    [lilypie.com]

  • Avatar jelenas

    jelenas

    Broj poruka: 1586

    Prijavi adminu

    Ok, ako danas ne stigne ni jedna beba, a mislim da hoće, sutra bi trebale stići 3-4. Bruna nam je isto ostala u bolnici, Leoni čeka svaki čas, Scarlett takoder, a kod Lori i Josipa se isto nešto pokreće! 
    Lori mene totalno obratno- preko dana koma, stalno nešto i bolovi, navečer kak zaspim ništa!!!
    Nada kako je prošao tvoj pregled/dogovor za CR? 

    👩🏻 33 👨🏻33
    👧🏻 11/2018.
    👼🏼 curica missed ab. 20tt 01/2021
    PAI 1 4G/5G
    ➕ 06/2021
    termin 18.2.2022. 🌈
    stiže nam curica 💕
    [lilypie.com]

  • Upitnica_Split

    Broj poruka: 795

    Prijavi adminu

    Kod nas ili ništa ili cijeli razred djece 😂

    3 MPO postupka
    💜 01/22.

  • Avatar Tigrica

    Tigrica

    Broj poruka: 590

    Prijavi adminu

    Lori hvala, da još malo . Navijam da se nešto konkretno pokrene i uskoro budeš sa svojom bebicom. 
    Scarlett i Leoni sretno !!! 

    16.02.2022.- termin curica 💞
    17.02.2022 došla moja Maza❤

  • Avatar Leoni

    Leoni

    Broj poruka: 122

    Prijavi adminu

    Meni je ctg u ponedeljak citao neredovne kontrakcije do 80 i dr me pustila kuci sa nadom da se jos tu noc vidimo u radjaoni 🤷🏻‍♀️ Onda je sve odjednom stalo, imala sam tu i tamo tvrdi stomak, ali bas nista konkretno i bolno. Nocas sam imala jake bolove u stomaku koji su me budili 2-3 puta na oko sat vremena, i sve je prestalo. Otvorila se nista nisam vise od ponedeljka, ali eto ona je jos vise spala u kanal. 

    ET dve blastice (jedna bez ploda, druga nasa devojcica 👸🏻)
    Nepravilno dupliranje bete.
    Nifty+Anomaly uredni
    [lilypie.com]

  • Avatar Scarlett

    Scarlett

    Broj poruka: 200

    Prijavi adminu

    Leoni

    Meni je ctg u ponedeljak citao neredovne kontrakcije do 80 i dr me pustila kuci sa nadom da se jos tu noc vidimo u radjaoni 🤷🏻‍♀️ Onda je sve odjednom stalo, imala sam tu i tamo tvrdi stomak, ali bas nista konkretno i bolno. Nocas sam imala jake bolove u stomaku koji su me budili 2-3 puta na oko sat vremena, i sve je prestalo. Otvorila se nista nisam vise od ponedeljka, ali eto ona je jos vise spala u kanal.


    Sretno I tebi! Blizu je I ona znači 🤗 

    4/20 spontani 💔
    3/21 drugi 💔
    [lilypie.com]

  • Avatar freya_444

    freya_444

    Broj poruka: 1859

    Prijavi adminu

    Leoni

    Meni je ctg u ponedeljak citao neredovne kontrakcije do 80 i dr me pustila kuci sa nadom da se jos tu noc vidimo u radjaoni 🤷🏻‍♀️ Onda je sve odjednom stalo, imala sam tu i tamo tvrdi stomak, ali bas nista konkretno i bolno. Nocas sam imala jake bolove u stomaku koji su me budili 2-3 puta na oko sat vremena, i sve je prestalo. Otvorila se nista nisam vise od ponedeljka, ali eto ona je jos vise spala u kanal.


    Sretnoooo 🤞🤞🤞🥰🥰🥰

    Lucija 16.12.2021.💗

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.