Zimske bebe 2021/22 ❄️💙💜

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar freya_444

    freya_444

    Broj poruka: 1859

    Prijavi adminu

    Cure, hvala na čestitkama, stvarno nam je posebna ova godina, a iduća će biti još ljepša i posebnija 💋❤️💗
    LadyD, baš si lijepe stvari uzela i ne, nisi pretjerala, pa sve ćeš to iskoristiti sigurna sam 🤗 za kremu, uzela sam purelan kremu od medele i multi mam komprese- za koje sam dobila od svih žena preporuku, jest da koštaju više, ali ako će mi to spasiti bradavice, uzela sam si ☺️💪

    Lucija 16.12.2021.💗

  • Avatar Miraclebaby28

    Miraclebaby28

    Broj poruka: 264

    Prijavi adminu

    Ajme LadyD toliko slatkih stvari za curku 🥰🥰
    Maso ajme mene je isto jednom uhvatio taj GRC znaci užas,proplakala sam noć.. I tada sam odlucila da definitivno hoću epiduralnu za porod 😅

    🧔34
    👩28
    👶💙 N 24.12.2021
    👶 15.02.2024
    Before we had you, we had each other,and now you are here we have EVERYTHING 💙 NOEL💙

  • Avatar jelenas

    jelenas

    Broj poruka: 1586

    Prijavi adminu

    LadyD ja uzimam Purelan i Multimam u rodilište. To mi je jedino pasalo prošli put i ne želim ni isprobavati nešto drugo. Multimam sam mislim koristila jednu po pola i držala cijeli dan na bradavicama, drugi dan drugu i tako u krug tako da mislim da sam možda samo 2 kutijice potrošila. Purelan mi je trajao zaista dugo, on mi je sjajan i za suhe usnice. 
    Freya sretna godišnjica!
    Teeny super za test! Još malo pa će i izolacija proći! 
    Moj muž jutros negativan na kućnom pa smo eto otvorili vrata od boravka 😂 Još danas i sutra 🥳🥳
    Mozg ja idem u Vinogradsku no ja sam sredina veljače, teško da ćemo se potrefiti :) 

    👩🏻 33 👨🏻33
    👧🏻 11/2018.
    👼🏼 curica missed ab. 20tt 01/2021
    PAI 1 4G/5G
    ➕ 06/2021
    termin 18.2.2022. 🌈
    stiže nam curica 💕

  • Avatar LadyD

    LadyD

    Broj poruka: 872

    Prijavi adminu

    Maša nadam se da ti se nece ponavljati vise to. 😘
     Lorena cestitke za dobar nalaz 💗 vjerujem da ti nije lako ali izdrzi jos tih 10tak dana dok ti se mama ne vrati pa ce vjerujem opet biti puno lakse 😘 saljem big hug 😉
    Aurora dal iznajmljujes dragog?😂😂😂  Malo sam ljubomorna 😆
     Teeny  super za nalaz 😍 izdrzi i ti jos malo do kraja te izolacije pa ce bit lakse 😘
    Mo_zg hvala ti za preporuku i za amazon... bas cu malo pogledati 😆  bankrotirat cu 😂😂😂😂😂
    Jelenas super za ponovno okupljanje 😉 sad uzivajte 😉
     Hvala za preporuke... upisujem na listu 😆 moram priznati da u prosloj t nije bilo uopce ugodno to dojenje... uvjek je bolilo al nitko nista nespominje niti je itko ista savjetovao a ja sam si pomagala oblogama i susenjem na zraku pa namazem melemom ili pavlovicevom... sad cu drugacije 😉

    👦 42👧40
    👨 💙20
    💗👱 2
    ➕️05.02.

  • Mo_zg

    Broj poruka: 119

    Prijavi adminu

    LadyD  samo oprezno s Amazonom, potrazi Multimam komprese i onda zatvaraj stranicu momentalno!!!❌😂
    Ja sam naivno kao SAMO isla pogledat sta ima tamo za bebače, evo ne znam ocu li prije dobit rastavu braka radi sad vec potajnog vidjanja sa dostavljacima, poziv iz banke da im budem sponzor ili direktnu kartu za zatvor kad bankrotiram😂😂

    🤵 29g.
    👩🏼‍🦱 28g.
    👶 1.8g💙
    ♂️ 20.01.2022.💙

  • Schinin

    Broj poruka: 267

    Prijavi adminu

    Hello okruglice 👋kako sam morala malca zabavljat, nisam stigla da popratim sto ste pisale 🙈 mi smo se uglavnom igrali na podu - pa to je uzas opet dici se 😱 zdjelica me ubija, nit se fino namjestit, nit ustat nit ista.... al bar mi se MAx okrenuo, nemate pojma koje je to olakssanje da  mi vise ne jasi po mjehuru 😂
    mi danas imamo super popunjen dan - prvo curka ima balet, pa idemo na jedan rodjendan pa godisnji piknik odjela od muza, kad dodjemo kuci, ima da se preselim u horizontalu i ne micem do ponedeljka (ili bar do sutra 😂
    Bruna brz oporavak zelim🤞
    Zelena srteno sa savjetima i komentarima 🙈 na jedno uho unutra, na drugo van
    Mamasita cestitke na pregledu 🎉i nadam se da se tata oporavi bez ikakvih posljedica
    Jelenas vas dve ste 😍  a slika sa pilates loptom je top 😁 i jos samo par sati do nedelje uvece 🎉
    Angel cestitke na pregeldu 🎉
    Slee bas kad te se vidi sprijeda ni naznake trudnoci 😂 
    Jelenko sorry, ne stigoh ti odgovoriti, budem u toku dana (nadam se 🙈), ukratko nemas razloga za brigu! i zelim brz oporavak 🤞 ja mrzim sinusitis
    Lori i vas dvoje ste mi bas 😍
    Taya ma sin je super, samo malo slinav, a zbog opce covid panike sam ga morala drzat kuci
    Josipa a di si ti debela? jasamo vidim zgodnu trudnicu 😍 a navikni se da si "zlocesta": dobit ces milijardu komentara od toga kako drzis bebu, dojis li, kako je beba obucena, kako ti izgledas nakon poroda itd odj* sve u stratu, bit ces "zlocesta" (u njihovim ocima) ali ces imati svoj mir
    Coffeebean dobro nam dosla 🎉
    Bea potpisujem komentar! neki jos uvijek vjeruju da je korona izmisljena....
    Birdy  a to ucvorena pupkovina - jeli nasao cvor u pupcanoj? jesam to dobro razumjela? btw ima nesto sa plodnom vodom, jer ako je vise plodne vode veca mogocnost je da se beba okrece i napravi cvor... nego, koliko cesto sada ides na kontrole? cvor u pupcanoj i nije tako bezazlen (ako se radi o pravom cvoru a ne samo da izgledom 'podsjeca" na UZ) i definitivno onda trebas cesce kontrole incl. CTG, mozda vec slijedeci tj UZ da se vidi jel stvarno cvor tu ili je samo tako izgledalo. termin 27.11 je nekako prekasno. Vazno je pratiti i pravovremeno reagirati. Isuse, a ti si vec 35+tt, pa to moze svaki dan krenuti

    👩🏻‍⚕️40 👨🏻‍⚕️53


  • Schinin

    Broj poruka: 267

    Prijavi adminu

    Teeny nadam se da je "samo" gilbertov sindrom u pitanju (gledaj pozitivno, onda ste bar relativno zasticeni od kardiovaskularnih bolesti 😉) dobro je da dr drzi oko na tome. a vama troma brz oporavak i nadam se da ste ti i cura negativne
    Bambina super za pregled
    Bumbasor i vi ste 😍 a daleko si ti jos od stotke 🤪
    nela bas mi je zao za muzeve nalaze, stavi ga sad malo na dijetu, malo vise setnje i brzo se to sredi. a mogla bih i ja svog malo dovesti u red... btw tip za "bijeg" od gaziranih pica: nezasladjeni cajevi. moj je tako krenuo, trebalo mu je par dana da se privikne ali ada skoro samo isljucivo pije "ledeni" caj (koji ja doma pravim)
    LAdyD ma kod ovog mog malog nist a ne funkcionira, vec sam luda s njim i lijekovima i molim boga da ne dobije nista "ozbiljnije" jer se onda mogu direkt ubit
    Ri cestitke na dobrim nalazima, nek se tako i nastavi
    Lota_twins super ulov
    ciribiribelaMAre nazalost sve sto si opisala pripada u cari trudnoce.... proci ce sa porodom, ako te tjesi 😅
    Freya sretna godisnjica🎉 i nek ih bude jos punuuuuuno

    👩🏻‍⚕️40 👨🏻‍⚕️53


  • Avatar Alexandraaa90

    Alexandraaa90

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    Dobar dan ljepotice ❤
    Freya sretna godisnjica ❤ uzivajte. 
    Robica je sva slatka.  Kad vidim vase tesko se oduprem da kupim i ja nesto.  Ali jos mi je rano.  Moja beba nema jos nista kupljeno 😊
    Ja sam na strogom mirovanju.  Znaci krevet, wc, cak i jedem lezeci...  Boli me sve od tog lezanja, ali samo neki mi doguramo do 30tt onda cu biti mirnija.  Danas smo 24+4 😍

    "https://lb1f.lilypie.com/oyF1p1.png"

  • Avatar Miraclebaby28

    Miraclebaby28

    Broj poruka: 264

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/yn7jBv0
    Ja nesmijem stvarno u trgovine 🤣🤣🤣🥰

    🧔34
    👩28
    👶💙 N 24.12.2021
    👶 15.02.2024
    Before we had you, we had each other,and now you are here we have EVERYTHING 💙 NOEL💙

  • piba7

    Broj poruka: 821

    Prijavi adminu

    Evo i mene konačno,
    Pcr rezultati su nam stigli tek jučer u pola 11 navecer, srećom i curica i ja negativne. Tata se doma testirati s kućnim testom  nije htio na PCR budući da je cijepljen i da nema nikakve simptome.
    Ona još uvijek jako kaslje I curi joj nos, nikak da se to riješi. Nadam se da ce moći u ponedjeljak u vrtic.
    Mene beba pritisce sa svim strana, sve me boli kak se krene koprcati unutra i svaki put me strah da nije krenuo van 😂 meni je danas točno 3 tjedna otkad sam završila u bolnici i zahvalna sam na svakom danu koji dobro prođe, ali tako mi sporo vrijeme prolazi.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.