Zimske bebe 2021/22 ❄️💙💜

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Taya_

    Taya_

    Broj poruka: 672

    Prijavi adminu

    Cure nadam se da se dobro provodite u vikendu.. odmarajte i pazite na sebe i bebe.. 😘 cure koje moraju mirovati pogotovo.. 💛
    Ja imam pitanje u vezi porodiljnog.. koje imate već djecu znate.. zanima me kako se računa dužina porodiljnog.. do 37tt sam čula da se može produžiti do datuma termina, a što ako se beba rodi u 38., 39. tjednu.. da li se onda dužina porodiljnog računa do datuma rođenja djeteta ili ipak do termina i da li je to moguće produžiti?

    ♀️ 36 ♂️ 37
    missed ab 10/20 (10tt)
    11.21. 🩰baby N
    12/23 radimo na bebi br. 2🤞

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2619

    Prijavi adminu

    Jutro! Jucer su nam bili gosti pa sam vas citala u wc pauzama 😂 
    Zato necu puno komentirati jer pol toga sam pozaboravljala! 
    Freya sretna vam godisnjica! 
    Vidjela sam jako puno slatkih stvari i robice i super kolica i cvijece kod aurore, vidjim ja da si se ti pocela posteno opremati. Ladyd kod tebe su bile ako se dobro sjecam sve one stvari iz ljekarne, to sam si uslikala. Ti ne da si se pocela posteno opremati, ti si se vec preposteno opremila 😂
    Ja i dalje svojoj bebi nisam nista kupila 😱
    Sad kd se ja za crni petak raspistoljim! 
    Alexandra ma nego sta nego ce sve biti super, sigurna sam! Ima na proljetnicama cura koja je od 16tt na istoj dijagnozi i milimetrima kao i ti, napravljena serklaza i spojena na tokolizu i eto gura! Sve mi mozemo 💪🏻💪🏻💪🏻 
    Ja kad mi je dosta lezanja si kazem - lezi sad jer kad dodje mali lezat ces malo sutra 😀

    Pokreti bebe - osjetite li vi neke dane bas slavije bebu i manje ucestalo. Ja nekad osjetim da lupa ko ludjak i onda dodju dani kao jucer npr. kad na kraju upalim baby watcher navecer jer sam ga jedvaaaa nes ujutro osjetila i mozda par puta njezno kroz dan. Buni me jer nekad lupa da mislim da ce probit kozu, a nekad tako ko da mu se ne da nis. Mozda ovisi i kako je okrenut? 

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce! 2.2.22. 🌊M💙
    🌀7.2024. fet ❄️ beta 0,1
    ❄️🆕🔜
    🪄🌈

  • Avatar jelenas

    jelenas

    Broj poruka: 1586

    Prijavi adminu

    Taya koliko znam od 37tt se računa po datumu rodenja. Upravo zato ja navijam za 40+ tjedana. Prvu curicu sam rodila s 41tt i “zaradila” tjedan dana dulji porodiljni. Ako se ne varam datum povratka se računa 180 dana od djetetovih navršenih 6 mjeseci. 
    Slee ja sam ovih dana dvaput palila watcher jer sam imala periode kad ju nisam osjećala. Neke udarce osjećam skroz slabo, a ima dana kad mi se cijeli trbuh trese od pokreta. Mislim da je to normalno. Nemoj biti u strahu, Marulić isto malo odmara :)

    👩🏻 33 👨🏻33
    👧🏻 11/2018.
    👼🏼 curica missed ab. 20tt 01/2021
    PAI 1 4G/5G
    ➕ 06/2021
    termin 18.2.2022. 🌈
    stiže nam curica 💕

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2619

    Prijavi adminu

    Jelenas ma da, spava on, a mama panicarka luduje 😀 ali da, nas dvije jos imamo posteljicu naprijed pa mozda je i do toga. 
    Nego, jesi ti spremna za muza danas? Ili je bolje pitanje je li on spreman za tebe 😂

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce! 2.2.22. 🌊M💙
    🌀7.2024. fet ❄️ beta 0,1
    ❄️🆕🔜
    🪄🌈

  • Avatar freya_444

    freya_444

    Broj poruka: 1859

    Prijavi adminu

    Ja napokon spremila kofer za rodilište i torbu za rađaonu, još neke sitnice moram uzeti, ali sve u svemu spremna sam 🤗☺️

    Lucija 16.12.2021.💗

  • Avatar freya_444

    freya_444

    Broj poruka: 1859

    Prijavi adminu

    Inače sestra mi je dala odličan savjet, a to je da ako mislite kao ja uzeti cijeli paket Chicco uložaka u rodilište, zavežite ga s nekom trakom za onu ručku kofera jer ćete tako imati mjesta u koferu za sve ostalo 🤗💪

    Lucija 16.12.2021.💗

  • Avatar Alexandraaa90

    Alexandraaa90

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    Slee tako se i ja tjesim da cu biti odmornija kad beba stigne.  I nisam nezahvalna, ja sam ustvari srecna sto smo stigli na vrijeme.  I sve si mislim jos dva mjeseca da izdrzimo i onda se mozemo upoznati.  😂
    Freya vec si spakovala sve, pa ti si opasno blizu ❤

    "https://lb1f.lilypie.com/oyF1p1.png"

  • Josipab

    Broj poruka: 782

    Prijavi adminu

    Drage moje, zelim vam lipi nedilju. U splitu je prekrasan dan, cak i za kupanje.
    Sta ae tice osjećanja bebe,ja sam je dosta kasnije pocela osjecati, zato sad lupa ka luda i aktivna je cili dan. Mislim da je i do tjedna trudnoce,ipak sam usla u 26.tjedan.
    Jelenas, nadam se da je muz spreman da nadoknadi svoje bračne duznosti 😂😂😂

    🙋🏻‍♀️ 29 godina
    🙋🏻 Mm 30 godina
    Oboje pijemo suplemente,ja vitamin D,Omega 3, Solgar Prenatal, on Cink,Selen,vitamin E,astaxantan
    1.Beta 827, 2.Beta 1960, termin za uzv 10.6.
    6+0 imamo srce ❤️
    Termin 4.2.2022. 🥰
    url=https://lilypie.com]

  • Lorena3009

    Broj poruka: 700

    Prijavi adminu

    Slee tako što je i kod mene. Na dane se mrda i bas je lipo osjetim, a ima dana kad se cili dan ne javi, ja ludim. Pa sam skuzila da kad uljem namažem stomak i masiram, nakon toga krene. Bas provaj. Moja se jučer skupila na jednu stranu i nadigla, ja kad sam vidila srce mi stalo, nikad to nije do sad napravila😂 i tako je stala nekih 2,3 min, ka neka velika kvrga na stomaku😂😂😂

    🙎‍♀️34 neprohodni jajovodi🧔35sve ok
    1.ivf postupak:Poliklinika Škvorc
    11.01.21.stimulirani protokol
    22.01.21.punkcija folikula(5 folikula-6jajnih stanica)
    27.01.21.Et-1 blastocista
    08.02.21. Procurila😥
    2.ivf postupak-Pol. Škvorc
    09.05.21. aspiracija (8 jajnih stanica)
    12.05.21. Et-(2 zametka vracena 8-stanična) Imamo jednu 🐧 blastocistu
    24.5.21. Beta.... 12.dan-437,9
    26.05.21.Beta...14.dan-906,9🙏
    10.06.21. Prvi uzv🙏🙏https://lbdm.lilypie.com/6GtSp2.png

  • Lorena3009

    Broj poruka: 700

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/nzCkMPs uzivo je bilo još lude za vidit😂

    🙎‍♀️34 neprohodni jajovodi🧔35sve ok
    1.ivf postupak:Poliklinika Škvorc
    11.01.21.stimulirani protokol
    22.01.21.punkcija folikula(5 folikula-6jajnih stanica)
    27.01.21.Et-1 blastocista
    08.02.21. Procurila😥
    2.ivf postupak-Pol. Škvorc
    09.05.21. aspiracija (8 jajnih stanica)
    12.05.21. Et-(2 zametka vracena 8-stanična) Imamo jednu 🐧 blastocistu
    24.5.21. Beta.... 12.dan-437,9
    26.05.21.Beta...14.dan-906,9🙏
    10.06.21. Prvi uzv🙏🙏https://lbdm.lilypie.com/6GtSp2.png

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.