Zimske bebe 2021/22 ❄️💙💜

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar jelenas

    jelenas

    Broj poruka: 1586

    Prijavi adminu

    Teeny inače je kod nas ako je jedan član obitelji zaražen i ako nemaš mogućnosti odvajanja tako da su ostali ukućani u izolaciji 20 dana (10 pd zaraženog plus još 10 od zadnjeg kontakta). To smo iskusili nažalost u veljači, muž i malena su bili zatvoreni u kući 25 dana (jer smo svi bili u kontaktu s mojom bakom pa smo se odmah izolirali, jedino ja bila pozitivna) i ovaj put smo rekli da se odvajamo pošto poto jer je lakše izdržati 10 dana “odvojenosti” nego 20 doma držati dijete. Koma je ta korona za psihu i stvarno se nadam da ćemo u skorijoj budućnosti nekako to sranje istrijebiti, pardon my french.

    👩🏻 33 👨🏻33
    👧🏻 11/2018.
    👼🏼 curica missed ab. 20tt 01/2021
    PAI 1 4G/5G
    ➕ 06/2021
    termin 18.2.2022. 🌈
    stiže nam curica 💕

  • Avatar jelenas

    jelenas

    Broj poruka: 1586

    Prijavi adminu

    Jao ja bi čupavce, onako da močim u mlijeko 🤪🤪

    👩🏻 33 👨🏻33
    👧🏻 11/2018.
    👼🏼 curica missed ab. 20tt 01/2021
    PAI 1 4G/5G
    ➕ 06/2021
    termin 18.2.2022. 🌈
    stiže nam curica 💕

  • Avatar Alexandraaa90

    Alexandraaa90

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    jelenas to je inace neko pravilo.  Ali ne mora se postovati.  Slobodno ju mozes napraviti sa glatkim brasnom.  Ja ju inace obozavam i cesto radim.  Cekam slikice presejeka da se bar tako zasladim 😂
    Ne znam kako vi drage zenice, ali ja sam iz bolnice izasla sa 2kg manje ali mislim da cu do utorka (kad idem stavit prsten)  dobiti jos 4 😂.  Nonstop jedem.  A moj muz umjesto da me odgovori on me samo nutka da nesto jedem 😂😂😂

    "https://lb1f.lilypie.com/oyF1p1.png"

  • Avatar LadyD

    LadyD

    Broj poruka: 872

    Prijavi adminu

    Mo_zg 😂😂😂😂😂😂 mislim da ipak necu tamo zagledati nego pravac ljekarna i mir... bas si me nasmijala 😂😂😂😂
    Schinin sretno i uzivaj danas a za maxov okret 👍
    Alexandraaa izdrzat ces drzim fige.. razmisljaj da ces na kraju drzat svoju bebicu i zaboravit u trenutku sve te muke i bolove 😘
    Miraclebaby kako je slatko odjelce.. meni bas bude zao sto cu rodit u sjecnju... dodje mi da kupim za nagodinu 😂😂😂😂 al se obavezno zaustavim ispipkati ih dobro 😆😆😆
    Piba bas mi je drago da ste svi negativni na testu. a ti probaj odmarati kad god uhvatis priliku   💗 i brz oporavak malenoj 😘
     cola je nuzda uvijek 😉😂😂😂😂
     Ja cu zamolit brata da mi ode u trgovinu po cupavce... nemam vise nista slatko a vidim kolace 😭😭😭😭😭

    👦 42👧40
    👨 💙20
    💗👱 2
    ➕️05.02.

  • Avatar Teeny

    Teeny

    Broj poruka: 274

    Prijavi adminu

    Ahaa nisam znala da kod vas vazi 9 mjeseci.
    Nama je 14 dana izolacija za sve ukucane ako samo ta jedna osoba ostane pozitivna. Kad bih se ja na primjer ne daj Bože zarazila nakon nekoliko dana onda bi nam
     jos produzili izolaciju.
    Suprug je već od ponedjeljka dolazio umoran s posla i samo bi lezao ili spavao, mislili smo stigao ga umor jer je citavu smjenu na nogama, a radi od 6 ujutru., e onda je u srijedu poslijepodne izgubio culo mirisa i okusa, u cetvrtak ujutru se testirao i kad je zvao doktoricu ona mu je rekla da ce mu od ponedjeljka racunati tih 14 dana izolacije tako da nama ostane jos citava iduca sedmica.
    25 dana bas zvuci puno, nadam se da se kod mene nece razviti nikakvi simptomi.


  • Avatar Alexandraaa90

    Alexandraaa90

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    LadyD svjesna sam toga svega.  I to me drzi.  Sve cu izdrzati samo da moj bebi bude dobro.  Ubila sam se trazeci po netu neka iskustva slicna mojem ali nema bas puno.  Tako da vjerujem svojoj doktorici i Bogu da ce sve biti dobro.  Ali se svega bojim.  

    "https://lb1f.lilypie.com/oyF1p1.png"

  • Avatar jelenas

    jelenas

    Broj poruka: 1586

    Prijavi adminu

    Teeny prije je bilo za one koji su prebolili samo 6 mjeseci i ja sam bila uvjerena da ću morati u samoizolaciju. Ni par dana prije nego nas je snašlo su izdali nova pravila i sva sreća nisam morala. Iako ja osobno vjerujem da ja nemam baš neka antitijela jer je moja zaraza u veljači bila jako blaga i asimptomatska. Sad mi je malo “žao” da se nisam zarazila pa da mi vrijedi za porod, al stignem još ajd 😂 držim fige da vam ostane sve nepromijenjeno i da nam radite još malo kolača 🥰
    Alexandra radit ću je u utorak ujutro vjerojatno jer ćemo jesti tek u utorak navečer, svakako pošaljem presjek i dojmove ukućana :) 

    👩🏻 33 👨🏻33
    👧🏻 11/2018.
    👼🏼 curica missed ab. 20tt 01/2021
    PAI 1 4G/5G
    ➕ 06/2021
    termin 18.2.2022. 🌈
    stiže nam curica 💕

  • Avatar LadyD

    LadyD

    Broj poruka: 872

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/x6p0kfJ
    😍😍😍😍😍😍
     Alexandraaa bit ce to sve u redu do kraja sigurno. Bitno je da vjerujes i slusas preporuke. Saljem ti big hug 😘
    Ja stalno na fejsu gledam Tweety babay shop.. bas su mi medene njihove stvarcice al nikako da se odlucim nesto naruciti... dragi je obecao cim dodje da idemo tamo na neku klopu pa cu i pogledat sve uzivo

    👦 42👧40
    👨 💙20
    💗👱 2
    ➕️05.02.

  • Avatar Roberta2111

    Roberta2111

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    Vecer curee 😁
    Napokon da se i ja oglasim 🙈 uspijem sve procitati ali nikako napisati 😏
    Freya_444 sretna vam godisnjica 🥂 ❤️
    Coffebean dobrodoslaa 🥰
    Vidim puuunooo slatke robice ste kupile 😍 ja vise nista ne kupujem jer mislim da sam malo i pretjerala, ali tete i baka ne odustaju od kupovine 🙈 mislim da pola toga beba nece ni obuci, ali nek se nade 😂
    Cure u izolaciji, izdrzite jos malo.. Ja sam do nedjelje "zatvorena", srecom zivimo na selu pa mi je dvoriste spas, da sam u stanu vjerojatno bi vec poludila 🥴
    Muz i ja smo ovih dana smirglali i bojali kinder u bijelo i bas me vesele te pripreme za dolazak bebe 🥰
    Nisam uspjela zapamtiti koja je sto pisala i nemojte mi zamjeriti sto sam zadnjih dana manje aktivna, potrudit cu se da ubuduce popratim sve na vrijeme, a do tada puse od mene i bebe ❤️
    I hvala jednoj od vas na preporuci za Unu 🤗 naravno da sam zaboravila koja ju je spomenila 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

  • Avatar Alexandraaa90

    Alexandraaa90

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    LadyD  hvala ti ❤
    jelenas ja ju uvijek radim dan ranije.  Ali svejedno.  ❤

    "https://lb1f.lilypie.com/oyF1p1.png"

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.