Zimske bebe 2021/22 ❄️💙💜

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar jelenas

    jelenas

    Broj poruka: 1586

    Prijavi adminu

    Piba ček muž ti je pozitivan na kućnom ili nije? Nisam to pohvatala? Ako je, nema veze što je cijepljen, on mora u izolaciju. ;) 

    👩🏻 33 👨🏻33
    👧🏻 11/2018.
    👼🏼 curica missed ab. 20tt 01/2021
    PAI 1 4G/5G
    ➕ 06/2021
    termin 18.2.2022. 🌈
    stiže nam curica 💕

  • Avatar jelenas

    jelenas

    Broj poruka: 1586

    Prijavi adminu

    Cure koje ste radile Monte tortu, ide li u biskvit oštro, glatko ili svejedno koje brašno? 

    👩🏻 33 👨🏻33
    👧🏻 11/2018.
    👼🏼 curica missed ab. 20tt 01/2021
    PAI 1 4G/5G
    ➕ 06/2021
    termin 18.2.2022. 🌈
    stiže nam curica 💕

  • piba7

    Broj poruka: 821

    Prijavi adminu

    jelenas

    Piba ček muž ti je pozitivan na kućnom ili nije? Nisam to pohvatala? Ako je, nema veze što je cijepljen, on mora u izolaciju. ;)

    Ne ne, negativan je.
    A svi smo se išli testirati jer smo dobili obavijest iz vrtića da se u grupi pojavila korona, a mala nam je bolesna već 10 dana.

  • Avatar Alexandraaa90

    Alexandraaa90

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    jelenas

    Cure koje ste radile Monte tortu, ide li u biskvit oštro, glatko ili svejedno koje brašno?

    Ja kao pomocni slasticar ti mogu reci da u koru uvijek glatko a u kremu uvijek ostro brasno 😊

    "https://lb1f.lilypie.com/oyF1p1.png"

  • Avatar jelenas

    jelenas

    Broj poruka: 1586

    Prijavi adminu

    Piba sori da, nisam više mogla povezati tko kako s kim 😂 
    Jao cure pije mi se cola, a moram sama u dućan 😂😂😂

    👩🏻 33 👨🏻33
    👧🏻 11/2018.
    👼🏼 curica missed ab. 20tt 01/2021
    PAI 1 4G/5G
    ➕ 06/2021
    termin 18.2.2022. 🌈
    stiže nam curica 💕

  • Avatar jelenas

    jelenas

    Broj poruka: 1586

    Prijavi adminu

    Alexandra hvala ti puno, to nisam znala! Ja inače doma imam samo glatko. Moram li baš uzeti i oštro za tih par žlica što ide u kremu (od pudinga) ili misliš da bude ok i s glatkim?

    👩🏻 33 👨🏻33
    👧🏻 11/2018.
    👼🏼 curica missed ab. 20tt 01/2021
    PAI 1 4G/5G
    ➕ 06/2021
    termin 18.2.2022. 🌈
    stiže nam curica 💕

  • Avatar Teeny

    Teeny

    Broj poruka: 274

    Prijavi adminu

    Jelenas oprosti, ali kako to kod vas funkcionise, nisam bas pohvatala.. tebi je dozvoljeno izlaziti iako je suprug u izolaciji ?
    Ja sam negativna, ali svejedno moram biti u izolaciji dok je i muz.


  • Avatar Bela_le

    Bela_le

    Broj poruka: 1020

    Prijavi adminu

    Da se i ja konacno javim, nisam danas stigla sjesti uopce, prvo ujutro dosli dizajneri interijera za kucu koji si uredujemo, onda posljepodne dosla muzeva prijateljica i donjela hrpu robice od svog deckica pa sam odma to sortirala, sve 50/56 odmah oprala popeglala i sutra ceka slaganje u komodu, sad legla u krevet polomljena, toliko o mom usporenju tempa 🙄
    Freya sretna godisnjica
    Robica sva je preslatka
    Piba super za negativan test

    👩 23
    👱‍♂️ 25
    👧 3
    👶 13.12.

  • Avatar jelenas

    jelenas

    Broj poruka: 1586

    Prijavi adminu

    Teeny, kod nas jedino ja smijem izlaziti i nisam u samoizolaciji i to je zato jer sam ja 16.2. ove godine bila pozitivna na koronu i kod nas u samoizolaciju ne trebaju osobe koje su cijepljene unutar godinu dana i koje su preboljele unutar 9 mjeseci. Mene kači još tih 9 mjeseci, a malena je normalno službeno u samoizolaciji i ona ne smije van. Epidemiologica je svakako savjetovala da ja izlazim samo u nuždi i ne među puno ljudi i da se testiram cca 4.-5. dan od zadnjeg kontakta s mužem pošto smo se mi skroz odvojile od njega. Tako da sam ja izlazila samo prošetat psa, po Colu nisam išla jer nije nužda 😂

    👩🏻 33 👨🏻33
    👧🏻 11/2018.
    👼🏼 curica missed ab. 20tt 01/2021
    PAI 1 4G/5G
    ➕ 06/2021
    termin 18.2.2022. 🌈
    stiže nam curica 💕

  • Avatar Teeny

    Teeny

    Broj poruka: 274

    Prijavi adminu

    Mi smo danas pravili cupavceehttps://ibb.co/FJJLstW


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.