Zimske bebe 2021/22 ❄️💙💜

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar aurora12

    aurora12

    Broj poruka: 817

    Prijavi adminu

    Bas mi je drago da ste vi cure negativne i neka tako ostane 🤗
    LadyD super su sve stvari, dobro si se ti pripremila 😊
    Alexandra i ostale cure koje jos mirujete zelim vam da sto prije dodu tjedni u kojima se osjecate sigurnije. 
    Meni je ovaj tjedan nekako prosao u stresu pa se nisam sjetila ni staviti kolica a vec smo ih spremili pa evo i njih 💙 Osim ruckova muz se pobrinuo i za cvijece i puno mi je lakse sad podnijeti nered u boravku kad imam lijep pogled 🤣 Sad jos cekam akciju na kutije da do kraja uredim spajzu, a sutra nastavljamo radno, nadam se da cemo do kraja tjedna vecinu toga posloziti da mozemo krenuti sa vecom kupovinom. 
    https://ibb.co/2ZTSW3G
    https://ibb.co/DRpB45w
    https://ibb.co/M6ft0QZ

    👷‍♀️👷‍♂️29 g.
    hiper Graves, pcos, trombofilija
    Pokusavamo od 09/2017
    1/2019 Missed ab. (10/6tj.)
    HSG 12/2020
    Prehrana + suplementi 03/2021
    04/2021➕
    💙, sljedeci pregled 23.11.

  • Avatar Alexandraaa90

    Alexandraaa90

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    aurora12 bas su super kolica a cvijece je predivno. 🌹

    "https://lb1f.lilypie.com/oyF1p1.png"

  • Avatar jelenas

    jelenas

    Broj poruka: 1586

    Prijavi adminu

    Alexandra onda možda napravim u ponedjeljak navečer pa samo dekoriram u utorak :) thanks na savjetima! 
    Aurora super su kolica i ti si preeeeeslatka!
    Roberta kuća i dvorište su SPAS za ove situacije, ali ajde i naš balkončić u 2 kvadrata je poslužio 😂
    Sad vam želim svima laku noć, sutra u ovo doba napadam muža, moram se odmoriti 🤣🤣🤣🤣

    👩🏻 33 👨🏻33
    👧🏻 11/2018.
    👼🏼 curica missed ab. 20tt 01/2021
    PAI 1 4G/5G
    ➕ 06/2021
    termin 18.2.2022. 🌈
    stiže nam curica 💕

  • Avatar Alexandraaa90

    Alexandraaa90

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    jelenas nema na cemu.  Budi njezna sutra.  
    Ja i moj dragi vec 6 mjeseci ne znamo sta je to 😂😂😂

    "https://lb1f.lilypie.com/oyF1p1.png"

  • Avatar Birdy 🧚🏻

    Birdy 🧚🏻

    Broj poruka: 169

    Prijavi adminu

    Cure hvala svakoj na podrsci 😘
    Jelenas super fotka s loptom! Gdje su to takve sobe? 🧐 smrsavila ajmee kod mene totalna koma jedem sto sve stignem, pa od ponedjeljka opet pazim 🤪 
    Lotatwins preslatka robica 🥰
    Ri super za dobar pregled i nalaze ☺️
    Miraclebaby i ja sam prije mastala o profi fotkanju no kako kile idu gore nemam vise zelju uopce, mozda nesto doma osmislim..A odjelce je top 😁🎅
    Masa Ajme ovaj tvoj napadaj boli mi bas strasan.. nadam se da se nece vise ponavljati 😕
    Lorena drzim fige da izdrzis jos malo 😇 i da prode brzo 10 dana i da se mama vrati 😍
    LadyD bome pravi shopping 👏 sve ce to trebati, bas sam si sacuvala fotke da vidim sto jos meni treba
    Schinin krivo sam napisala!! 😥 27.10. je pregled  - iduci tjedan, 27.11.je vec termin 😜 daaa nemoj me podsjecati - nisam spremna nikako jos 😟 
    Da, sad ce me cesce gledati, vjerojatno cak svaki tjedan, nasao je cvor, i slikicu mi zaklamao da to nosim uvijek uz nalaz.. no sad iducu srijedu sam opet samo na pregledu pa cemo vidjeti hoce me slati i na uzv.. i detaljno cu ga ispitati sve u vezi tog cvora.. blazenih onih 7 mj bez ikakvih problema..
    Piba super za nalaz 😇
    Aurora naravno uz cvijece je ljepse sve 💐☺️
    *Mi smo opet izgubili dva kljucna tjedna jer je majstor za krecenje bio bolestan.. i sad tek iduci tjedan dolazi, pa onda laminat jos 🙈prihvatila sam danas cinjenicu da necemo stici i slozili prematalicu u boravak gdje spavamo sa svim stvarima, kaos, ne znam odkuda mi strpljenja vise 😢 
    I ja se pridruzujem tulumu u petrovoj samo mi se cini da cu sa nekima od jesenskih cura biti tamo 🙈😁🤷‍♀️

    👱‍♀️ 38
    06/20 spontani 8tt (saznala u 12tt), medikamentozno+kiretaza
    03/21 ➕
    Termin 27.11.2021. 💞

  • Avatar freya_444

    freya_444

    Broj poruka: 1859

    Prijavi adminu

    Jutro cure! Kod nas sunčana i mrzla nedjelja, burica je zapisala 🥶🥶 nadam se da se lijepo provodite za vikend!
    Alexandraaa, vjerujem da si zabrinuta, ali pokušaj samo pozitivno gledati, bit će to sve okej, vjeruj doktorici svojoj, čuvaj se i odmaraj, brzo će proletjeti ti tjedni, vidjet ćeš 🤗
    Aurora, kolica su predivna i cvijeće isto ☺️
    Birdy, još mi bilo čudno kao datum 27.11.idući pregled, a znam da si ti u visokim tjednima, evo ispravila sam ☺️
    LadyD, i ja baš gledam Tweety shop na fejsu i imaju preslatku robicu, gledam baš ovo za novorođenče, da izaberem nešto za izlazak slatko hehe...mislim da ću naručiti nešto hehe :)
    Hvala na čestitkama još jednom 🥂
    Mi jučer proslavili uz večeru, bilo baš lijepo, bebica je isto bila aktivna, rastezala se, lupala, bila sretna ❤️ kao da osjeća ❤️ 

    Lucija 16.12.2021.💗

  • Avatar freya_444

    freya_444

    Broj poruka: 1859

    Prijavi adminu

    Zapuhala*

    Lucija 16.12.2021.💗

  • Avatar jelenas

    jelenas

    Broj poruka: 1586

    Prijavi adminu

    Jutro svima! 
    Birdy ovo je u Vinogradskoj! U ovoj sobi smo bile cura iz Kutine kojoj su pomalo krenuli trudovi pa su je zaprimili da im je na oku i ja koja sam bila tad 40+6, te dvije cure koje su rodile prerano pa su bile tu smještene jer su im bebice bile na neonatologiji. Kad sam rodila samo su me prebacili u sobu preko puta. 

    👩🏻 33 👨🏻33
    👧🏻 11/2018.
    👼🏼 curica missed ab. 20tt 01/2021
    PAI 1 4G/5G
    ➕ 06/2021
    termin 18.2.2022. 🌈
    stiže nam curica 💕

  • Avatar Alexandraaa90

    Alexandraaa90

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    Freya nadam se da ce brzo proci.  Ali ja cu posteno odraditi svoj dio, pa ce valjda sve biti uredu.  ❤

    "https://lb1f.lilypie.com/oyF1p1.png"

  • Avatar freya_444

    freya_444

    Broj poruka: 1859

    Prijavi adminu

    Alexandraaa90

    Freya nadam se da ce brzo proci. Ali ja cu posteno odraditi svoj dio, pa ce valjda sve biti uredu. ❤

    Bit će, sigurna sam 💗❤️💋

    Lucija 16.12.2021.💗

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.