Zimske bebe 2021/22 ❄️💙💜

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • XOXO

    Broj poruka: 586

    Prijavi adminu

    Ja sam prva kolica imala chicco (tad nije bilo bas nekog izbora - pricamo o cca 10g unatrag) 3u 1. Isto smo jaje koristili nesto preko god dana a nije bio sitna beba. Sad sam planirala uzet 2u1 kolica plus jaje i adaptere druge marke cisto iz razloga sto je to drugo jaje bolje ocijenjeno od ovog koje bi doslo u 3u1 kompletu. 

    👶 - 2011.
    Papa, brisevi, kks - 01/2021 ✅
    👼 - 16tt inducirani+ kiretaza - 04/2021
    ➕ 06/21
    08/21 Nipt uredan 💗

    [lilypie.com]

  • Upitnica_st

    Broj poruka: 201

    Prijavi adminu

    Jaje s adapterima mislite prikljucivati na neka druga kolica? Samo ja zamisljam da je vađenje bebe iz jaja u košaru i obratno nakon šetnje izvedivo na dnevnoj bazi? 😂 prva mi je beba pa zamišljam da će biti susretljiva za suradnju 😂😂

    33👩‍❤️‍👨32
    [lilypie.com]

  • XOXO

    Broj poruka: 586

    Prijavi adminu

    Upitnica_st

    Jaje s adapterima mislite prikljucivati na neka druga kolica? Samo ja zamisljam da je vađenje bebe iz jaja u košaru i obratno nakon šetnje izvedivo na dnevnoj bazi? 😂 prva mi je beba pa zamišljam da će biti susretljiva za suradnju 😂😂


    S obzirom da cemo sve rodit po zimi mislim da uz to sto duzi boravak u pocetku u jajetu radi polozaja nije preporucljiv moglo bi bit i hladno. Tako da vjerujem da je u startu ipak bolja kosara i radi polozaja i radi topline. Kosara nikako ne smije glumit AS tako da ce bebac morat suradivat ili cemo setat do budenja pa se prebacivat u jaje 🤣

    👶 - 2011.
    Papa, brisevi, kks - 01/2021 ✅
    👼 - 16tt inducirani+ kiretaza - 04/2021
    ➕ 06/21
    08/21 Nipt uredan 💗

    [lilypie.com]

  • Avatar Bruna257

    Bruna257

    Broj poruka: 1581

    Prijavi adminu

    Jaje na kolica mislim stavljati kasnije,kad će već gledati oko sebe… A i radi prostora u autu, na kraće relacije, da mi bude praktičnije, da ne vučemo s kolicima i košaru…praktičnosti radi, eto….🤷😁

    .. what doesn't kill us, makes us stronger…

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Upitnica_st

    Broj poruka: 201

    Prijavi adminu

    Ne bi košara ni glumila autosjedalicu 😂 nego moja IDEALNA beba otvori okice, dozvoli da je prebacim i nastavi spavati u voznji do stana 😂 eto, u jaju bi bila samo od stana do auta i obratno. 😁

    Nekako zamišljam da je bebama neudobno jaje pa bi je izbjegla vozati u tome. Plus su posebno kupljena jaja bolja i veća.
    -
    Apropo teme - šokira me koliko ljudi oko mene novorođenčad još vozi tako improvizirano, u košarama ili na rukama. Užas. 

    33👩‍❤️‍👨32
    [lilypie.com]

  • Avatar Mum of four

    Mum of four

    Broj poruka: 848

    Prijavi adminu

    Meni su rekli kad smo gledali sad u subotu kolica da beba najviše smije biti 1.30h u jaju.

    https://lb1f.lilypie.com/qFUUp1.png [lb1f.lilypie.com]

  • Lilli07

    Broj poruka: 265

    Prijavi adminu

    Meni se čini da je onaj moj post otišao dva puta, Izvinjavam se nešto mi mobitel zablokirao 😂 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Upitnica_st

    Broj poruka: 201

    Prijavi adminu

    Bruna257

    Jaje na kolica mislim stavljati kasnije,kad će već gledati oko sebe… A i radi prostora u autu, na kraće relacije, da mi bude praktičnije, da ne vučemo s kolicima i košaru…praktičnosti radi, eto….🤷😁


    Ja ću mužu reći da se to tako mora 😂 jel htio bebu? Nek nosi sve.  Jao, kad mi neiskusni, kao pleme nomada krenemo u šetnje. Možda izgubim na kilaži gore/dole na visoki drugi kat

    33👩‍❤️‍👨32
    [lilypie.com]

  • Upitnica_st

    Broj poruka: 201

    Prijavi adminu

    Upitnica_st

    Bruna257

    Jaje na kolica mislim stavljati kasnije,kad će već gledati oko sebe… A i radi prostora u autu, na kraće relacije, da mi bude praktičnije, da ne vučemo s kolicima i košaru…praktičnosti radi, eto….🤷😁

    Ja ću mužu reći da se to tako mora 😂 jel htio bebu? Nek nosi sve. Jao, kad mi neiskusni, kao pleme nomada krenemo u šetnje. Možda izgubim na kilaži gore/dole na visoki drugi kat


    Kad kažem MI, mislim na muža i sebe 😁 
    Svi vi drugi mi se činite iskusniji 😂

    33👩‍❤️‍👨32
    [lilypie.com]

  • Avatar Bruna257

    Bruna257

    Broj poruka: 1581

    Prijavi adminu

    Inače, koje ste na FB, imate Rodinu grupu o autosjedalicama… Zatražite pridruživanje, i tamo možete sve pročitati,pitati,istražiti, što god vas zanima…

    .. what doesn't kill us, makes us stronger…

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.