Zimske bebe 2021/22 ❄️💙💜

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Bela_le

    Bela_le

    Broj poruka: 1020

    Prijavi adminu

    Schinin drago mi je da si nasla vremena za javiti se… drzim fige da je sve uredu s lijevom nogicom i da su seki ipak krivo dijagnosticirali ❤
    Bea zao mi je zbog skracenog cerviksa
    Freya cestitam na punom tjednu
    Sretno svima koji imaju pregled danas 😊
    Ja cu danas vidjeti s muzem da odem ovih dana na privatni pregled, svaki dan kontrakcije i jako jak pritisak dolje, a moja dr kad sam ju zvala nije me bas shvatila ozbiljno, mozda nije nista, al ja bi voljela biti psihicki mirnija

    👩 23
    👱‍♂️ 25
    👧 3
    👶 13.12.
    [lilypie.com]

  • Lilli07

    Broj poruka: 265

    Prijavi adminu

    Birdy 🧚🏻

    Ja danas odradila samo uzv a sutra pregled pa cemo vidjeti sto ce doktorica reci.
    Meni je dobra vijest da se plodna voda smanjila sa 28 na 24/25, iako doktor nije bio nesto preodusevljen jer je i ovo njemu previse 😏 i beba je velika 2550 g 🤭😊
    I nakon pregleda sam sjela sama na kavu, i kroasan, i upijala sunce.. eto malo solo gustanja jos malkice 🥰
    Sretno sutra svima 😇


    Već prava velika bebica, moja je bila tolika kad smo izašli iz bolnice 😊 sretno i danas kod doktorice 
    Freya čestitam na punom tjednu
    Bea jako mi je žao zbog cerviksa, ali vjerujem da će to sve biti super
    Evo i ja budna od 6, mala me probudila, ali ona sad nastavila a ja nešto ne mogu. Kad sam ustala bas me grlo bolilo jedva sam gutala, ali evo malo je kao popustilo, napravit ću sebi cajic jedan pa će nadam se proći
    Ja sam danas u pola 12 na pregledu pa se javim poslije, nadam se samo da neću čekati kao prošli put
    Ostalim djevojkama sretno

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Maša🤰🏼

    Maša🤰🏼

    Broj poruka: 2138

    Prijavi adminu

    Novasrecica velika bebica 🥰 cestitam na super pregledu ❤️

    👩🏼 27 g, 👦🏻 34 g

    12/2020 missed 6tt
    Baby Vito 🩵 37+3 ( 19.12.2021)
    12.07.2022. ➕
    Panorama low risk ✅ It’s a girl 🎀

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Maša🤰🏼

    Maša🤰🏼

    Broj poruka: 2138

    Prijavi adminu

    Ja sam danas ušla u 30-ti tjedan 😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱

    👩🏼 27 g, 👦🏻 34 g

    12/2020 missed 6tt
    Baby Vito 🩵 37+3 ( 19.12.2021)
    12.07.2022. ➕
    Panorama low risk ✅ It’s a girl 🎀

    [tickerfactory.com]

  • Avatar freya_444

    freya_444

    Broj poruka: 1859

    Prijavi adminu

    Maša🥰🤰🏼

    Freya cestitam na punom tjednu vi ste baaaas blizu 🙊 kako se osjecas ?


    Ma super, za sada niš ne boli, sve ide kako treba, čak mi ni trbuh nije sad preogroman, mogu sve još uvijek lijepo raditi, samo sporije naravno što je normalno. Beba udara sve jače, baš osjećam da je snažnija i da je narasla, mamino zlato malo ❤️🤭💗 
    Bela, odi si pogledaj to privatno, i ja bi na tvom mjestu, čisto da budeš sigurna i mirnija….
    Taya, kako si? Ti sutra u 35.tjednu ajmeee kako lete dani 💗💗

    Lucija 16.12.2021.💗

    [lilypie.com]

  • piba7

    Broj poruka: 821

    Prijavi adminu

    Jutro svima..
    Sretno svima na današnjem pregledima. Moj je tek u 12h, a s obzirom na to da je pregled u bolnici tko zna koliko ću čekati. 
    Jako sam nervozna, nadam se da nema nikakvih promijena po pitanju cerviksa I da se nisam počela otvarati. Nadam se da ce mi danas netko napraviti uzv jer se ne sjećam kad su mi ga zadnje radili, da vidim kako je beba, koliko je velika itd.

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Bumbasor

    Broj poruka: 236

    Prijavi adminu

    Jutro okruglice🤰
    Ovdje je magla jos uvijek da kroz prozor ne vidim nista osim nje.
    Planiram malo bauljat do soping centra da protegnem noge. Htjela bi si kupiti neku haljinicu u vecem broju, a da nije trudnicka jer cu je ionako kratko nositi. Dosta mi je i tajica i traperica😒a i stiglo je vrijeme za cizmice…ako cu stat u njih jer noge su mi ipak cini se nesto i natekle🙄

    22.02 2008.👦
    04.09.2009.👩
    14.12.2021.👶
    https://lb1m.lilypie.com/juZep1.png [lb1m.lilypie.com]

  • Avatar danchy1990

    danchy1990

    Broj poruka: 669

    Prijavi adminu

    Jutroo, sretno danas na pregledima
    Schinin nadam se da ipak nisu tako loše prognoze ni za seku ni za bebu. Šaljem zagrljaje. Baš mi je drago kad nam se javiš ♥️
    Jel to Birdy pisala da je beba 2500 🤔,ja u šoku da smo tako daleko dogurale i sad u panici razmišljam da sam za 8 tjedana 36tt a to znači u terminu. Ništa nije spremno, kupila sam ponešto, kolica su od sina ali ih nisam oprala. Moram AS uzeti novu. Krevetac provjeriti jel funkcionira ili ćemo morati novi uzeti. Od danas dajem gas u spremanju 🤣
    Inače,noć je prošla mirno,bez temperature nek tako ostane 🤞
    Ostale bolesne cure,odmarajte max da čim prije prođe

    👨‍👩‍👦
    🧑 4god.

    3/2020 kiretaža u 13tt
    3/2021 biokemijska
    06.05.21 10dpo ➕🥰🙏🌈
    Stiže nam Mia 💝
    [lilypie.com]

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2357

    Prijavi adminu

    Bea a imate li neki jaci mg, ja pijem dva od 275. Od 100 mi se cini bas malo. Da, sto se tice mjerenja meni su to istoo bjasnjavali da zna ovisiti i o dobu dana i polozaju sonde pa nekada zna varirati i po par milimetara. Bit ce to sve dobro, vec si jednom sve prosla pa znas sto te ceka. Kada si rodila prvo dijete, s koliko tjedana? 
    Birdy i meni je lijepo opet tu svakodnevno dosadnivati 💗😂 Super za plodnu vodu, ipak je manje nego prije! A beba je vec veeeelikaaaaa! To mora da je bas olaksanje, ako se i odluci uskoro roditi znas da je vec dovoljno velika i debela! 
    Maso znaci i vi u renovaciji! Dosta cura renovira, to i mene ceka, uh! Sretan puni tjedan!
    Freya cestitam ti puno tjedan! I mi danas ulazimo u tzv. viability week i bas sam jako jako jako sretna zbog toga 🎉🎉🎉
    Taya kako prolazi mirovanje? 
    Lilli - puno caja i bit ce dobro! Meni je danas puno bolje nego jucer s grlom. 
     Novasrecica bome si fit mama! Super! I bravo za pregled! 
    Piba drzim fige na najjace da je nalaz ostao isti! I da je bebica vec veliikaa!
    Bumbasor jao i ja bi su htjela malo obnoviti garderobu! Slikaj ako kupis nesto
    Danchy drago mi je da je danas bolje! Sto se stvsri tice - mi isto nemamo nista! 

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀Blaga trombofilija
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce!
    🪄🌈
    🌊M💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2357

    Prijavi adminu

    Mi bi se trebali seliti prvi tjedan u 12. mjesecu. Selimo se u stan od mizevih koji je puno veci i prostraniji, a oni sele iz njega. Tako da u principu ne moramo sve stvari odmah preseliti, ali vec vidim da ce se nesto zakomplicirati. Trebali smo imati i radove i svasta nesto, ali to smo ipak odgodili za ljeto kad ja s malim ode u kucu pa ce se stan moci na miru renovirati. Prvi tjedan u 12. cu biti vec 31. tjedan i ne bi mi trebala ta selidba tesko pasti jer ja zapravo samo moram doci u drugi stan, ostali ce sve napraviti za mene. Bas se sad veselim jako, ali me mrvicu i strah da me taj cerviks ili nesto drugo ne pocne zezati jer cu onda svakako sve odgoditi i samo lezati. 

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀Blaga trombofilija
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce!
    🪄🌈
    🌊M💙
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.