Zimske bebe 2021/22 ❄️💙💜

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • XOXO

    Broj poruka: 586

    Prijavi adminu

    I da sad kad vidim da nabrajate sve sta ste kupile da li ste planirale kupovat i jaje i autosjedalicu 0+. Meni se to nekako cini nepotrebno za pocetak bi ulozila u kvalitetnije jaje i adaptere za kolica a onda kad preraste jaje bi kupila autosjedalicu. 

    👶 - 2011.
    Papa, brisevi, kks - 01/2021 ✅
    👼 - 16tt inducirani+ kiretaza - 04/2021
    ➕ 06/21
    08/21 Nipt uredan 💗

    [lilypie.com]

  • Lilli07

    Broj poruka: 265

    Prijavi adminu

    Meaa čestitam i tebi na dobrom pregledu 
    I mene beban zna po mjehuru udarati, baš neugodno bude i obično moram odmah u wc 😂 
    Roberta sad sjedi odmori i čitaj 😂 drago mi je što ti je dan super prošao a slikicu ne možeš direktno preko foruma staviti nego preko nekog image uploadera za forum il kako se to već zove uglavnom ja ukucam na Google igbb i izađe mi, tu staviš sliku i ovdje nam link zalijepiš… Ako si već znala izvini 😂 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Alin

    Alin

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    XOXO

    I da sad kad vidim da nabrajate sve sta ste kupile da li ste planirale kupovat i jaje i autosjedalicu 0+. Meni se to nekako cini nepotrebno za pocetak bi ulozila u kvalitetnije jaje i adaptere za kolica a onda kad preraste jaje bi kupila autosjedalicu.


    XOXO -  Ja to jos uvijek proucavam jer sam laik po pitanju tih svih stvari pa onda ni ne znam sto je pametno imati pa kupim svakakve gluposti. Autosjedalicu bi uzela neku od 0+ . Iskreno jaje ne znam ni kaj je tocno ja ti jaje dozivljavam kao autosjedalicu 0+😅

    ‘89
    38 and counting…🤗

  • XOXO

    Broj poruka: 586

    Prijavi adminu

    Bravo svim curama za uredne preglede. 
    Zelim brz oporavak onima koje su pokupile prehladu/virozu. 🥰

    👶 - 2011.
    Papa, brisevi, kks - 01/2021 ✅
    👼 - 16tt inducirani+ kiretaza - 04/2021
    ➕ 06/21
    08/21 Nipt uredan 💗

    [lilypie.com]

  • XOXO

    Broj poruka: 586

    Prijavi adminu

    Alin

    XOXO

    I da sad kad vidim da nabrajate sve sta ste kupile da li ste planirale kupovat i jaje i autosjedalicu 0+. Meni se to nekako cini nepotrebno za pocetak bi ulozila u kvalitetnije jaje i adaptere za kolica a onda kad preraste jaje bi kupila autosjedalicu.

    XOXO - Ja to jos uvijek proucavam jer sam laik po pitanju tih svih stvari pa onda ni ne znam sto je pametno imati pa kupim svakakve gluposti. Autosjedalicu bi uzela neku od 0+ . Iskreno jaje ne znam ni kaj je tocno ja ti jaje dozivljavam kao autosjedalicu 0+😅

    Ne znam dal si planirala kupit kolica 3u 1. Ako da dobijes sportski dio, kozaru i jaje. Za bebu je u pocetku najbolja kosara jer u njoj lezi ravno. Jaje zapravo sluzi kao AS al ide naravno i na kolica. S tim da za minice nije bas preporucljivo da se u pocetku dugo voze u jajetu npr za setnje s kolicima. Vecina jaja sad ima i isofix za sigurnije “prikopcavanje” u autu.
    Uglavnom ja sam za prvo kupila kolica 3u1 i jaje je bilo AS. Sa cca godinu dana smo kupili “pravu” AS. 

    👶 - 2011.
    Papa, brisevi, kks - 01/2021 ✅
    👼 - 16tt inducirani+ kiretaza - 04/2021
    ➕ 06/21
    08/21 Nipt uredan 💗

    [lilypie.com]

  • Upitnica_st

    Broj poruka: 201

    Prijavi adminu

    Ja sam nešto čituckala. Kažu da su jaja iz 3u1 kolica manja pa ih beba preraste a bude premala za autosjedalicu pa sam mislila kupiti 2u1 kolica i bolje jaje. Al to je skuplja varijanta. Nemam pojma 😐
    Zasuta san reklamama za kolica i autosjedalice zadnja 2mj a ništa pametnija 😂

    33👩‍❤️‍👨32
    [lilypie.com]

  • Avatar Mum of four

    Mum of four

    Broj poruka: 848

    Prijavi adminu

    Ceatitam curama na dobrim pregledima🥰🥰
    Vise nemamo cura u bolnici? Neka sad sve ide kako treba🤞🤞.
    Taya nadam se da ces uspijet izgurat bar jos dva tjedna,premda sam i ja u zadnjoj trudnoci bila otvorena 3 prsta  u 7 mjesecu i izdrzala do termina,s tim da nisam bila na mirovanju,kao za trecu trudnocu to je bilo normalno🤷‍♀️🤷‍♀️ .
    Sve stvarcice su vam predivne,ja jos apsolutno nista nisam kupila🙄 isto cekam 11 mjesec i popuste.
    Sto se tice autosjedalice ja planiram koristit jaje do 1.godine,kazu da je to najsigurnije za dijete,i obavezno vezanje u kontra smijeru voznje,to vazi i za autosjedalice 

    https://lb1f.lilypie.com/qFUUp1.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Alin

    Alin

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    XOXO - hvala puno sada mi je jasnije🥰😘 
    Moji su rekli kupiti kolica uzeli bi stokke neka koja imaju i tu kosaru jaje ali sam mislila da mi treba posebno sjedalica 😅
    Ne rugajte se poseban sam idiot po pitanju tih bejbi stvari:/

    ‘89
    38 and counting…🤗

  • Avatar Mum of four

    Mum of four

    Broj poruka: 848

    Prijavi adminu

    Upitnica_st

    Ja sam nešto čituckala. Kažu da su jaja iz 3u1 kolica manja pa ih beba preraste a bude premala za autosjedalicu pa sam mislila kupiti 2u1 kolica i bolje jaje. Al to je skuplja varijanta. Nemam pojma 😐
    Zasuta san reklamama za kolica i autosjedalice zadnja 2mj a ništa pametnija 😂


    Ja sam imala peg perego 3 u 1 kolica i jaje smo koristili preko godinu dana. Sad planiram kupiti isto te marke kolica bas zbog jaja a i njihovo jaje moze na bazu 

    https://lb1f.lilypie.com/qFUUp1.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Bruna257

    Bruna257

    Broj poruka: 1581

    Prijavi adminu

    Xoxo meni sada beba polako prelazi s udarcima i preko pupka, posebice navečer kad se raspištolji… Muž neku večer rikavao od smijeha, zaključak mu je bio da ga zbilja volim dok već drugi puta trpim Mike Tysona u trbuhu 🤣🤣🤣🤣🤣 Al preko dana dok sam uglavnom na nogama, mlati dosta nisko….
    Drugo što se tiče jaja i AS 0+.. mi smo sa curkom imali jaje od kolica.. i da, brzo ga prerasla…. Zato sada uzimam veće jaje, do 104cm, i dodatno adaptere da jaje paše na kolica…konkretno uzimam maxi cosi pebble pro 360°…i kasnije kad već može u smjeru vožnje, uzet ću poštenu as…inače, pratite si i rok trajanja as, i to je jedan od razloga zašto uzimam drugo jaje, ovo naše je imalo rok 5god koji je taman izašao…

    .. what doesn't kill us, makes us stronger…

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.