Zimske bebe 2020/2021

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji

MIHACH993

Broj poruka: 18

Prijavi adminu

Hvala na savjetima ☺️

MihaEla ❤️

Nova19

Broj poruka: 1381

Prijavi adminu

Da se pohvalim da je moj mali princ veliki 66cm i težak 6,540kg (mjere za 4.mjesečnu bebu a ne 2.mjesečnu) 😁
    Super je podnio prvo cijepljenje kod pedijatrice, pravi hrabar dečko 💙
    Kako ste vi cure? Kako vaše bebice i napredovanje? Moj već duže vrijeme jako slini, kao da će mu uskoro zubi 🤣🤣 to je vjerojatno priprema za govor jer guguce sve u šesnaest ☺️

[lilypie.com]
    [lilypie.com]

MIHACH993

Broj poruka: 18

Prijavi adminu

Moj će uskoro na drugo cijepljenje(4 mj), prvo cijepljenje nije imao nuspojava ali se plakao dok nismo došli doma, dobio siku i zaspao … Slini sve u šesnaest i gricka si rukice 

MihaEla ❤️

• Newmama

Broj poruka: 17

Prijavi adminu

Drage mame& trudnice ako želite možete nam se pridružiti u grupi na fejsu Recenzije by mame & trudnice 🤍

Lei_Be

Broj poruka: 287

Prijavi adminu

Nova19

Da se pohvalim da je moj mali princ veliki 66cm i težak 6,540kg (mjere za 4.mjesečnu bebu a ne 2.mjesečnu) 😁
    Super je podnio prvo cijepljenje kod pedijatrice, pravi hrabar dečko 💙
    Kako ste vi cure? Kako vaše bebice i napredovanje? Moj već duže vrijeme jako slini, kao da će mu uskoro zubi 🤣🤣 to je vjerojatno priprema za govor jer guguce sve u šesnaest ☺️

Mi u utorak idemo na cijepljenje i jedva čekam da vidim koliko ima kila jer je pravi mali buco 🥰 baš voli papati.. jučer sam ja stala s njim na vagu, ispade da ima 5700, ali vidjet ćemo točno u utorak ☺️
    Nova19 ti kombiniraš dojenje i AD jel da? Koliko i kako ti mali kaki? Moj je prije svaki dan, po 3-4 puta, a sad već neka 2 tjedna kaki svaki drugi dan i to napuni pelenu do ušiju.. kad krene, samo ga stignemo stavit na podlogu za presvlačenje jer redovno prođe koliko bude količinski 😬😬

[lilypie.com]

[daisypath.com]

Popis rođenih beba str. 1072
    15 dečkića 💙 i 11 curica ❤

Nova19

Prijavi adminu

Lei-Be moj mali je već 10 dana samo na dohrani jer pijem antibiotike koji su štetni za bebu 😒 kada završim terapiju Vratit ću sisu ali više da se još malo mazimo i da dobije još malo imuniteta ako je moguće jer mi se mlijeko znatno smanjilo… nisam uspjela se izdajati kako sam htjela… najbitnije je da je mali sit i zadovoljan 🥰

[lilypie.com]
    [lilypie.com]

Lei_Be

Prijavi adminu

Jel kaki svaki dan na dohrani?

[lilypie.com]

[daisypath.com]

Lei_Be

Prijavi adminu

MIHACH993

Moj će uskoro na drugo cijepljenje(4 mj), prvo cijepljenje nije imao nuspojava ali se plakao dok nismo došli doma, dobio siku i zaspao … Slini sve u šesnaest i gricka si rukice

Našeg će vodit tata jer se mama užasno boji igle 😬😱 vjerojatnije je da bi ja plakala tamo nego bebač 🙈🙈

[lilypie.com]

[daisypath.com]

Nova19

Prijavi adminu

Lei-be da, kaka svaki dan, ponekad i po 2-3 puta na dan… i puno piški… tvoja bebica je isto na aptamilu? Pitaj sada pedijatricu ako je ok da kaka svaki drugi dan, mislim da je ☺️

[lilypie.com]
    [lilypie.com]

Lei_Be

Prijavi adminu

Nova19

Lei-beda, kaka svaki dan, ponekad i po 2-3 puta na dan… i puno piški… tvoja bebica je isto na aptamilu? Pitaj sada pedijatricu ako je ok da kaka svaki drugi dan, mislim da je ☺️

Da, Aptamil dajemo u kombinaciji sa dojenjem.. pitat ću svakako, ali sad me već brine.. jučer je bio taj drugi dan i očekivali smo da će kakiti, ali nije.. a baš ga je mučilo.. nadam se da će danas.. a isto jako puno piški, dnevno promijenimo 10-12 pelena i svaka bude baš jako teška

[lilypie.com]

[daisypath.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.