ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar TinchiSk

    TinchiSk

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Vani je podnošljivo, ali ja bih voljela da je malo više zahladilo. 
    Stigao mi je Hipp paketić, idem vidjeti što su poslali.
    Meni je prije 10 dana radila uzv preko trbuha, ali je to bilo stvarno kratko jer sam tjedan prije toga privatno obavila detaljni uzv pa nije htjela puno. Uglavnom, može se i super se vidjelo. Sasvim slučajno sam imala pun mjehur jer sam dosta dugo čekala, tek poslije sam pročitala da je to dobro za uzv preko trbuha.
    Joj, kako je lijepo biti doma po ovim vrućinama.
    A još mjesec i pol ću izdržati na poslu pa ću onda i ja lagano. 
    Bebu osjetim već nekih 10-ak dana, posebno kad se najedem, izbacim trbuh i stavim ruku oko pupka. Super mi je to 😊

  • Avatar Red Fox

    Red Fox

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Hvala cure, utjesile ste me 😊 Gogga imas pravo, ima i gor8h stvari od bakterije za koju ima lijek.
    Samo me bas frustrira jer bas pazim na higijenu dolje, koristim i intimni sapun, i donji ves od pamuka, uopce ne znam kak vise paziti. Izgleda da sam sklona tim infekcijama. A kad cujem da pola frendica uopce nije radilo briseve i trudnoci bas me jeza prode.
    Srce obicno od 14.-16.tjedna pocnu raditi ultrazvuk preko trbuha, iako je meni doktor u bolnici od 8.tjedna htio preko trbuha. Tak da mislim da to ovisi i o kvaliteti sonde i o doktoru. U prvoj trudnoci bebu sam osjetila tek negdje oko 22.tjedna, a sada mi se cini da vec sad osjetim. Al ovaj put mi je posteljica straga i znam kaj trebam ocekivati 😊

  • Avatar mrgud_zg

    mrgud_zg

    Broj poruka: 2186

    Prijavi adminu

    Red fox ja sam ko ti danas punih 14tt. I nista ne osjetim 😂 ili ne znam kako trebqm osjetit, ovo mi je prva trudnoca. Isto mi je posteljica straga. Znaci mozda bi vec i mogla?! Jos sam do vikenda na moru a tu stalno neka akcija pa cu sljedeci tj kad se vratim u zg sve skupa malo vise proucavat i osluskivat 😁
    Ps-cure jer se vi bas uzasno pazite sunca? Ja sam stvarno tamnoputa i nikad ne izgorim i totqno mi je neprirodno bit stalno u hladu. A imam frendice koje su cijele trudnoce bile na moru i bile ko ciganke crne i mazale se samo masinovim uljem i sve ok. Ja se trudim izbjegavat ovo najjace sunce al ustvari sqm vec poprilicno dobila boju i nemqm dojam da me nesto smeta sunce. Uz to se ipak mazem kremom, pogotovo trbuh i stqlno presvlacim badice. Ne znam dal bi trebala jos i vise pazit 🙈

    [lilypie.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4712

    Prijavi adminu

    Meni je u 12 tt i preko trbuha i vaginalno radila kombinirani.
    Glava mi puca danas a na poslu sam…  jedva cekam doma…
    E da vas pitam posto spominjete briseve, jel to kao nesto obavezno napravit? Mene gin nike slala na nista od toga… Sad sam 14+1, a radila sam do sad kks, urinokulturu, stitnjacu i kombinirani i sad me poslala na krvnu grupu, rh, iat, hbsag, anti hcv. I to je to… Sta ste vi do sad odradile? 

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4712

    Prijavi adminu

    Ni ja nista ne osjetim, isto 14tt, prva trudnoca… Niti mi se jos vidi nesto trbuh ih posteno… Jos je sve spekasto napuhnuto samo. 

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Netko rece da je vani podnosljivo? Ja otisla do Dm-a koji mi je prek ceste i umrla skoro. Beton gori… 🤮
    Zato usput po slatkac i sve je odmah bolje 🤪
    Srce kad tko osjeti bebu je individualno. Nekome kome je ovo prva trudnoca nece osjetit mozda do 20-og tj, mozda i kasnije, netko ce mozda i ranije, ovisi dal je posteljica sprijeda ili straga. Nekome kome je ovo druga ili treca trudnoca, vece su sanse da ranije osjeti. Ne sjecam se kad tocno sam osjetila bebe u ranijim trudnocama al u ovoj sam relativno rano, prije nekih dva tjedna osjetila kao leptirice a onda postepeno ti pokreti budu sve intenzivniji.  Samo strpljivo, doci ce ti trenutak kad ces htjet da te prestane udarat samo da malo zaspis 🥰

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • mustra

    Broj poruka: 174

    Prijavi adminu

    mrgud_zg

    Red fox ja sam ko ti danas punih 14tt. I nista ne osjetim 😂 ili ne znam kako trebqm osjetit, ovo mi je prva trudnoca. Isto mi je posteljica straga. Znaci mozda bi vec i mogla?! Jos sam do vikenda na moru a tu stalno neka akcija pa cu sljedeci tj kad se vratim u zg sve skupa malo vise proucavat i osluskivat 😁
    Ps-cure jer se vi bas uzasno pazite sunca? Ja sam stvarno tamnoputa i nikad ne izgorim i totqno mi je neprirodno bit stalno u hladu. A imam frendice koje su cijele trudnoce bile na moru i bile ko ciganke crne i mazale se samo masinovim uljem i sve ok. Ja se trudim izbjegavat ovo najjace sunce al ustvari sqm vec poprilicno dobila boju i nemqm dojam da me nesto smeta sunce. Uz to se ipak mazem kremom, pogotovo trbuh i stqlno presvlacim badice. Ne znam dal bi trebala jos i vise pazit 🙈


    Jutro svima! Ja sam danas 12+5 i ništa ne osjetim..posteljica mi je isto straga, ali nit znam što da očekujem niti osjetim..vjerojatno kad me prvi put bas mlatne rukicom ili nogicom ću znati ..
    Za sunce, ja sad koristim faktor 40 i to od clarinsa jer oni imaju sve prirodno. Inače sam se mazala s maslinovim i onim svim pekmezima, al sad sam oprezna..Nista me ne smeta, ali ne znam ni sama, ne usudim se! Ali mislim da ću barem za ruke i noge smanjiti faktor, a za prsa i trbuh ostaviti. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Deewillow 😂 nek si se ti bar nasmijala. A jadan muz naj** ni kriv ni duzan. Al dobro prezivio je tako sto je otisao na posao sat vremena prije. Dobit ce nagradu za djelatnika mjeseca ovaj tjedan. 🤣
    Ja se jako pazim sunca jer bas odmah izgorim, tako da tamnoputim sretnicama zavidim. 
    Angie ako je probava problem onda sad nakon sladoleda odmah punoo vode i evo ti efekta!
    Cure jel vi sanjate opermu za bebe? Znaci ja sam poludila! Ja svaku drugu noc sanjam da kupujem kolica ili krevetic ili one didakticke dodatke za kolica. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Uh vodu zlempam non stop, uvijek je politrenka pored mene i samo rotiram u fridz i nazad. Uspjela sam ja jutros obavit wc al uz muku i znoj, uzas 🙈
    Nektarine su mi must have u fridzu i uz sve to pocelo ne zekat 👿
    Baby opremu ne moram ni sanjati, stalno sam na web shopovima baby ducana 🥰
    Kolica smo izabrali, to su nasa i amen, kindac cemo neki najjednostavniji, samo da ima kotacice. Ove sitnarije mm-a ne zanimaju ni gledat jer je svjestan da cu ja tog nagomilat dovoljno za 5 beba i bez njegova sudjelovanja 🤪

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar DeeSB

    DeeSB

    Broj poruka: 621

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure….sretno danas na pregledima!
    Grizli, Angie i moj muz je sve sretnij kad ide na posao…samo sto ne krene pjevusiti dok se sprema 😂😂 
    Tinchi koliko si dugo cekala Hippov paketic…i ja sam se neki dan prijavila pa iscekujem 🤗🤗

    L 💛
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.